Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(murkse @ 2010 12 08, 11:09)
labai grazus, isivaizduoju kaip patiks, saunuole tu kokia  ax.gif  4u.gif

Va, įmetu citatą iš kito forumo apie medį smile.gif Čia užsakymas buvo draugės smile.gif

QUOTE(22:44)
O Libajos darbelis visas jau aplaistytas dziaugsmo  asaromis  wub.gif . Na, nerealiai vakara praleidom - fantastiska bendraminciu bendruomene wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo libaja: 08 gruodžio 2010 - 16:55
QUOTE(Domė @ 2010 12 08, 08:50)
NU rodausi kelis savo darbelius Kaledu tematika.... wub.gif  wub.gif
Mano meile Mirabilia eglute...siuvinejau ir atsiziureti negalejau...



eglute nuostabaus grozio...
as ir schemute turiu... bet del siuliuku neaisku, bijau labai neatitaikyti smile.gif
o Jus kokiais siuliukais siuvinejot?
Atsakyti
Vos spėju skaityti temą, o jau naujus darbus dedat bigsmile.gif

Gražūs darbeliai 4u.gif O aš apsikrovus kalėdiniais darbais ir vis kasdien kažką sugalvoju dar išsiuvinėt doh.gif Mano gražiosios magnolijos padėtos į šalį... blush2.gif
Atsakyti
Labukas,

senokai cia ilindus buvau, tai kokios grazios kaledines nuotaikos beveik pas visas ax.gif
Labai istrigo Domes eglute, labai labai grazi wub.gif

QUOTE(Cheekyyy @ 2010 12 07, 17:52)
Pasirodysiu ir as su keliais savo atvirukais  ax.gif



Labai grazi atviruku kolekcija wub.gif


As siuvineju vis reciau, kazkaip dazniau su popierium pradejau dirbt, greiciau rezultata pastebiu biggrin.gif Cia mano paskutinis atvirukas naujagimei:

user posted image

user posted image
Atsakyti
Mielas atvirukas wub.gif
Atsakyti
Dome,
labai dailūs darbeliai thumbup.gif
mane Vaikų karuselė sužavėjo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Katu @ 2010 12 08, 18:15)
Cia mano paskutinis atvirukas naujagimei:

[

labai mielas atvirukas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Daisiuke @ 2010 12 08, 09:33)

Dzeine, norejau paklaust, o kuom lakuoji dezute? paprastu lapu? ar kokiu kitokiu? kaip tik turiu dvi dezutes paruosti iki kaledu..tai suku galva kaip cia ka daryt.. rolleyes.gif

Lakuoju su jachtiniu laku, atsparus vandeniui, nes su toki lakuojam siuvinėjimo rėmus mirksiukas.gif

QUOTE(Domė @ 2010 12 08, 10:50)

Ir mano nuotsabioji Christmas Elf Fairy

wub.gif wub.gif
atsispauzdinus schema, bet... išsiuvinėt turbut nebespėsiu, nes darbų dar milijonas iki kalėdų, o jos jau ant nosies doh.gif
Atsakyti
Dar karta aciu visoms.
As eglute konvertavausi siuliukus is tos firmos i DMC. Per google radau konvertavimo lentele. Labai bijojau su DMC pradeti, bet teko, nes galvojau tikrai negausiu iki kaledu siuliuku. Zodziu visai tenkina mane rezultatas...


O del tu karuseliu tai as pamisusi nuo mazens... Kai kazkur keliauju tai stengiuosi suzinoti ar tame mieste ju nera...ypac vintaginiu...
Atsakyti
QUOTE(Katu @ 2010 12 08, 19:15)
Cia mano paskutinis atvirukas naujagimei:

Labai gražus thumbup.gif

Na mano dar vienas Kalėdinis. Pirma buvo be to kaspino, bet man kažko trūko, tai jį sumeistravau, bet nesuprantu ar jis man patinka ar ne doh.gif Ką jūs manot? Dar klausimas kaip su juo pavyks išsiųsti voke atviruką g.gif
Fotkinau be blykstės, nes su ja kažkokios spalvos netikros gaunasi...
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Džeinė @ 2010 12 08, 20:00)
Lakuoju su jachtiniu laku, atsparus vandeniui, nes su toki lakuojam siuvinėjimo rėmus  mirksiukas.gif
wub.gif  wub.gif
atsispauzdinus schema, bet... išsiuvinėt turbut nebespėsiu, nes darbų dar milijonas iki kalėdų, o jos jau ant nosies  doh.gif

aciu!
Atsakyti
QUOTE(Peachy_sheila @ 2010 12 08, 15:06)
Na mano dar vienas Kalėdinis. Pirma buvo be to kaspino, bet man kažko trūko, tai jį sumeistravau, bet nesuprantu ar jis man patinka ar ne doh.gif Ką jūs manot? Dar klausimas kaip su juo pavyks išsiųsti voke atviruką g.gif



O jei pabandytum per visa atvirute juostele ir ta kaspina apacioj padaryt ir va tokio "sulankstyto stiliaus"? Nu pbandysiu pvz imest. Va tokio tipo:

user posted image

Arba sone:
user posted image

As siunciu "burbuliniuose" vokuose, manau, kad nueina neapgadintos atvirutes

Nepagyriau, bet pat siuvinukas labai labai ispudingas wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Katu: 08 gruodžio 2010 - 21:24