Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

Mildukas, yra pirkti telefonu pakabuku. as silver sityje pirkau
Atsakyti
QUOTE(Dantiste @ 2010 12 06, 12:14)
tokiu specialiu virvuciu buna pirkti kur prekiauja visokiais dalykais papuosalu gamybai, as kazkada silver city pirkau. dar yra CIA


QUOTE(Inesiuuu @ 2010 12 06, 12:21)
Mildukas, yra pirkti telefonu pakabuku. as silver sityje  pirkau

aciu merginos, aplankysiu Silver City ir gal pagaliau baigsiu kelias Kaledines smulkmeneles thumbup.gif
Atsakyti
merginos, as cia toki pokalbi apturejau tai noriu paklaust smile.gif zodziu sedziu namie, siuvineju, o pas mus balkona stiklino du vyrai is vienos firmos (veiksmas kaune)..pamate kad as siuvineju, sako turiu viena drauge kuri labai megsta siuvinet..sako gal klubui kokiam priklausot...nu sakau nzn nu galima ri taip sakyt..zodziu gal kazkurios vyras-draugas dirba firmoj kuri uzsiima balkonu stiklinimu ? biggrin.gif
Atsakyti
o cia taigeras thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Bonpari @ 2010 12 05, 20:23)

siuvinėjo pagal šitą schemą su DMC siūlais, viskas atitiko?
user posted image

per kiek laiko padarėt tiek?



taip siuvineju pagal si rakta...
tik man asmeniskai nelabai patiko tu dvieju lapeliu apacioje spalva.... svarstau apie galimybe juos persiuti smile.gif nes jie man kazkaip is konteksto issoka..
o sitas darbelis pas mane pradetas kovo men.. vasara apie 3 men stovejo nejudintas.. siaip viena lapa issiuvineju per savaite. .tai galima kaip sakant ir greit pasiuvinet laiko turint smile.gif bet vis isiterpia pasaliniai darbeliai smile.gif)))
Atsakyti
QUOTE(Meka @ 2010 12 06, 12:00)
taip siuvineju pagal si rakta...
tik man asmeniskai nelabai patiko tu dvieju lapeliu apacioje spalva.... svarstau apie galimybe juos persiuti smile.gif nes jie man kazkaip is konteksto issoka..
o sitas darbelis pas mane pradetas kovo men.. vasara apie 3 men stovejo nejudintas.. siaip viena lapa issiuvineju per savaite. .tai galima kaip sakant ir greit pasiuvinet laiko turint smile.gif bet vis isiterpia pasaliniai darbeliai smile.gif)))

Tai pakankamai greitai thumbup.gif Peržiūrėjau visus lapus, tai kiti tokie atrodo lengvi, daug siuvinėjama vienspalviu siūlu, mažai kaitaliojimo.... O tie du lapeliai ir man krito į akis, tokie jie mėlyni atrodo iš foto, sakyčiau gal kokia ruda, rausva spalva labiau derėtų g.gif
O siuvinėjot ant Aida14 ir dvigubu siūlu?
Atsakyti
siuvineju ant 18 aidos nes ji man labiausiai prie dusios smile.gif 2 siuliukai...
nuobodziai siuvinejasi fonas smile.gif.. sekmes.. tikiuosi jis pas jus nedulkes taip ilgia kaip pas mane smile.gif))
Atsakyti
Groziuosi jusu sauniais darbeliais, pagaliau ir as prisiruosiau pabaigti savo pradetuosius, tai biski pasirodysiu ax.gif

Tris kartus perdarinetas atvirukas
user posted image

Metrikiukas drauges berniukui (bet labai neryski foto)
user posted image

Kaledinis atvirukas
user posted image

Raktine draugei (aciu Arvedai)
user posted image

Pirmoji uzrasu knygute
user posted image

Rankine anytai
user posted image

Ir prijuoste
user posted image













Atsakyti
Brendule kokia tu saunuole bigsmile.gif va cia tai pazerei thumbup.gif
Atsakyti
Brendule, kaip grazu. thumbup.gif Visi tavo darbeiai puikus, bet prijuoste ir rankine ypatingai patiko wub.gif
Atsakyti
brendule, na ir darbeliu gausumas bigsmile.gif Nuostabu 4u.gif
Atsakyti
na šaunuolė brendule- tiek gražių darbelių thumbup.gif
Atsakyti