Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

murksiuke o tavo knygute fantastiska....man su blisgiais siulais kazkaip nelabai sekasi siuvineti


cia paskutinis darbelis ir planuoju imtis savo orchidejos smile.gif)))
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Meka: 04 gruodžio 2010 - 18:07
QUOTE(Meka @ 2010 12 04, 19:04)


Labas, labai gražus darbelis, nematytas, tik užrašas man sunkiai įskaitomas, ypač valandos g.gif

O aš dar vieną sukurpiau atviruką:
user posted image
Sakiau reikia paprastesnius pradėt daryt nes nepėsiu kiek suplanavus padaryt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Meka @ 2010 12 04, 19:04)
cia paskutinis darbelis ir planuoju imtis savo orchidejos smile.gif)))



labai fainas! wub.gif vienas mieliausių metrikų, kokį teko matyti, o tokio net ir neteko iki šiol biggrin.gif tik pritariu Peachy_sheilai dėl šrifto ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo B_March: 04 gruodžio 2010 - 19:37
QUOTE(sann @ 2010 12 04, 17:43)
sveikos merginos,

Kreipkis į schemų paieškų temą mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Višniukė @ 2010 12 04, 06:26)
Mylittleprincess

aciu, man jie irgi labai patinka wub.gif jau nusiunciau

tau irgi didelis aciu 4u.gif
Atsakyti
Gražūs darbeliai thumbup.gif thumbup.gif
mekos metrikas nematytas, toks švelnus wub.gif

voveruškos panelė fantastiška wub.gif wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ameera @ 2010 12 03, 14:46)
Kaune Savam kanceliarinių prekių parduotuvėje yra kelios rūšys "šustresnio' popieriaus. Jis šiek tiek kietesnis ir nelygiu paviršium. O didesnis pasirinkimas šiek tiek pablizgintų, skirtingų tekstūrų ir pan. yra nuo laisvės alėjos pusės einant į Savanorių kalną. Ten kur stotelė yra, prie jos Alkava, juvelyriniai dirbiniai ir ten Popieriaus pasaulis atrodo (pavadinimo nepamenu)  4u.gif

aciu, radau savam uzrasiniu labai geru ir pora lapu tinkamu atvirutem, nors mazas ten pasirinkimas. reikes kada kai keliai nutirps nulekt iki senamiescio ir uzsipirkt ateiciai daug skirtingo popieriaus biggrin.gif
QUOTE(zuzanele @ 2010 12 03, 18:15)
Aš klijavau liną ant knygelės pieštukiniais klijais, laiko be problemų. Knygelė buvo marga, slidžiu viršeliu - viskas puikiai gavosi thumbup.gif

padrasinimas thumbup.gif zinau kad cia daugelis bijo, o paskui sako kad labai super viskas bigsmile.gif bandysim ax.gif tik reik kazkaip spet iki kaledu sumeistraut dvi knygeles doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
na tokio pageidavo drauge ji sius ji i ispanija .. tik kai jau atidaviau darbeli ir ziuriu i nuotrauka galvoju .. mergaite tai uzsieniete.. vardas irgi ne lietuviskai parasytas .. be e.. o valandos ir visi kiti matavimai tai lietuviskai.... na biski mano supratimu toks promachas gavosi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Meka @ 2010 12 05, 00:41)
na tokio pageidavo drauge ji sius ji i ispanija .. tik kai jau atidaviau darbeli ir ziuriu i nuotrauka galvoju .. mergaite tai uzsieniete.. vardas irgi ne lietuviskai parasytas .. be e.. o valandos ir visi kiti matavimai tai lietuviskai.... na biski mano supratimu toks promachas gavosi smile.gif

Bet labai grazus wub.gif Toks nematytas 4u.gif
Saunuoles merginos tiek graziu darbeliu,visada cia uzsuku pasisemti ikvepimo,taip skant biggrin.gif Tik nevisada pasisakau rolleyes.gif Dar karta visom 4u.gif
Atsakyti
Gražios atvirutės ir metrikiukas thumbup.gif
Jurblond, ar neatsibodo tokį milžiną siuvinėti? Ar nenueini kartais "į kairę" - kitų smulkių darbelių pasiuvinėti? Jau darbas tavo tai titaniškas thumbup.gif
Daili nimukė, gražiai padaryta nuotrauka bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Meka @ 2010 12 04, 20:04)
murksiuke o tavo knygute fantastiska....man su blisgiais siulais kazkaip nelabai sekasi siuvineti
cia paskutinis darbelis ir planuoju imtis savo orchidejos smile.gif)))


kokie fainuoliai thumbup.gif
Atsakyti
Dekui Donalita 4u.gif
Atsakyti