Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(Džeinė @ 2010 12 03, 17:55)
Dabar visi siuvinėjimo rėmai su patobulinimu  smile.gif  visi mes tobulėjam  rolleyes.gif


Aš šiemet planavau pirkti rėmą, bet va pasipynė man po akių DIM siuvinėjimo rinkinys, tiesiog mano svajonė- tai ir pasičiupau. Bet reiks ir apie rėmą pagalvoti, nes mano siaurokas toks, tenka medžiagą iš šono lankstyti, nes kitaip platesni nei 45 cm darbeliai netelpa. rolleyes.gif

Antarktida44, labai gražūs darbeliai. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Dantiste @ 2010 12 03, 15:32)
ir dar del uzrasu knyguciu...pagaliau rimtai susiruosiau padaryt pora, zinau kad jau simtus kartu buvo klausta su kuo klijuoti, bet...ar tie piestukiniai klijai tikrai laiko?? blush2.gif prisimenu kazkas klijavo su dvipuse lipnia, tai lyg atsoko puslelem po kiek laiko, jei neklystu g.gif ir dar..ar pries klijuojant medziaga knygutes virseli apklijuojat popierium, kuris atitiktu medziagos spalva, ar dazot virselius? nes dazniausiai tos knygeles tamsios buna, arba margos kokios g.gif


Aš klijavau liną ant knygelės pieštukiniais klijais, laiko be problemų. Knygelė buvo marga, slidžiu viršeliu - viskas puikiai gavosi thumbup.gif
Atsakyti
Pasirodau savo smulkmenėlę blush2.gif Pirmas bandymas daryt atviruką

user posted imageuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tute28: 03 gruodžio 2010 - 17:21
QUOTE(Ingrida45 @ 2010 12 03, 15:10)
Sveikos merginos,

Gal kartais turit kas ryskesne schemute, zinau, kad daug kad siuvinejo, bet as su savo akim nelabai imatai siuliuku numeriuku, gal galit padeti smile.gif



na, blogesnių akių nei mano turbūt nebūna, bet man schema atrodo pakankamai ryški. galima prizoominti (ctrl ir +), tada siūlų numeriukai matosi puikiai. Jeigu vistiek nepavyksta, galiu surašyti juos iš eilės. na, bet gal kas nors pasiūlys ir ryškesnę schemutę ax.gif
Atsakyti
QUOTE(murkse @ 2010 12 02, 14:17)

Gražios knygelės, o ypač su katinėliu wub.gif

QUOTE(Jurblond @ 2010 12 03, 09:22)
Ateinu su savo Haedu

Jau pavydžiu šio grožio wub.gif

QUOTE(Višniukė @ 2010 12 03, 10:42)


Gražuolė Nimue smile.gif

QUOTE(mylittleprincess @ 2010 12 03, 12:45)

Mielos atvirutės 4u.gif

QUOTE(Antarktida44 @ 2010 12 03, 17:28)

Man tos širdelės labai prie širdies smile.gif

QUOTE(tute28 @ 2010 12 03, 18:20)
Pasirodau savo smulkmenėlę

Siuvinukas mielas, bet man kažkaip nesižiūri tas jo priklijavimas prie atviruko g.gif
Atsakyti
Aciu mergikes uz pagyrimus mano nimukem 4u.gif
Atsakyti
aciu,merginos uz pagyras mano atvirutem 4u.gif

tikuosi,per ateinancia savaite daugiau suklijuosiu,nes uzsiemiau dar simtais darbu,tai niekur nebespeju doh.gif

man kantrybes nebutu tiek laiko siuvinet,kaip jus pasakojat-2-3metus doh.gif man reikia greito rezultato biggrin.gif

aga,pradedu ir as ismylet tuos nimukus,tai rasau i az,Vysniuke ax.gif
Atsakyti
Mylittleprincess

aciu, man jie irgi labai patinka wub.gif jau nusiunciau
Atsakyti
QUOTE(Miledi @ 2010 12 03, 15:02)
kaip grazu wub.gif
ar galima butu scehmute
aciu labai smile.gif

Issiunciau.
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2010 12 03, 17:03)
Aš šiemet planavau pirkti rėmą, bet va pasipynė man po akių DIM siuvinėjimo rinkinys, tiesiog mano svajonė- tai ir pasičiupau. Bet reiks ir apie rėmą pagalvoti, nes mano siaurokas toks, tenka medžiagą iš šono lankstyti, nes kitaip platesni nei 45 cm darbeliai netelpa. rolleyes.gif

o koki pirkai bigsmile.gif bigsmile.gif

o dėl rėmo pagalvok, sausio pradžioj i švedija skrisim, tai kaip tik oro uoste busim, jei ka, i rankas gal pavyktu perduot, ir susipažint butu smagu drinks_cheers.gif 4u.gif
Atsakyti
sveikos merginos, gal galetumete man padeti, labai noreciau isiuvineeti tokius suniukus,
user posted image
gal zinote kur rasti schemute, is anksto dekoju 4u.gif
Atsakyti
Sviekos, kiek grzybiu prisiuvinejot 4u.gif

Norejau paklausti merginu kurios jau siuvinejo si grozi
user posted image

Gal kuri siuvijejo ja juodais siuliukais? kokius karoliukus naudojot? nes as turiu schema kur melynais siulais siuvineja tai ten ir melsvu karoliuku kodai, oa as noriu juoda siuvinet kaip cia smile.gif ir mazdaug kiek prireike karoliuku, turbut uzteko po maisiuka? 4u.gif
Atsakyti