Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(rugsėjė @ 2010 12 03, 11:30)
siaip jei pagal originalia schema tai gaunasi graziai, bet jei pagal savadarbe ar kita neaiskia tada rezultatas siaip sau doh.gif
aisku paveikslelis ryskesnis buna, bet dazais lengviau keist spalvas nei siulais rolleyes.gif
pries kelis metus siuvinejau pirma HAEDa , apie dizainus supratimo neturejau ir apie siuvinejima ne kazikiek, bet pavyko (na bent as taip galvoju). Aisku spalvu ir atspalviu tik 22 buvo
user posted image user posted image

Bet šis, kai nespalvotas, tai visai kitas reikalas. O vat tie tokie nelygūs, taškiukais atrodo man. Net nežinau kaip paaiškinti smile.gif
Ir siuvinėti ne pagal visai prastas schemas. O šiaip siūlais ryškumas irgi išgaunamas, atrodo juk reikia tik tonu ar keliais ryškesnę spalvą paimti. Net keista. Nes siuvinėti norėjau labai ryškų (vieną iš tų septynių nuodėmių).
Atsakyti
QUOTE(Višniukė @ 2010 12 03, 10:42)
Labu visoms 4u.gif
Dar viena nimuke baigta ("stereo projektukas" Siuvinėjau dvi iškart, viena iškeliaus draugei, kita liks  ax.gif  )


Super 4u.gif Tai tu is karto ir viena,ir kita siuvinejai? Gal ir patogu taip g.gif ax.gif

QUOTE(mallena @ 2010 12 03, 12:39)
Atleiskit uz tokius kvailus pradedanciosios klausimus, bet gal kas rasit laisva minutele i tai atsakyti. Aciu 4u.gif


Mes visos bunam pradedancios mirksiukas.gif Sekmes pradedant siuvineti mirksiukas.gif

QUOTE(mylittleprincess @ 2010 12 03, 12:45)
o cia mano pirmas,gal ne visai prikepes,blynas-pora atviruciu,kitos dar laukia pabaigtuviu,sias reikia kuo greiciau siust,tai ir parodziau blush2.gif


Grazu ir kalediska 4u.gif
Atsakyti
Gal kas zinot kur galima gauti imantresnio popieriaus atvirutem? as kaune tik viena parduotuve senamiesty zinau, bet labai jau man ne pakeliui. gal dar kur nors buna? blush2.gif ir dar del uzrasu knyguciu...pagaliau rimtai susiruosiau padaryt pora, zinau kad jau simtus kartu buvo klausta su kuo klijuoti, bet...ar tie piestukiniai klijai tikrai laiko?? blush2.gif prisimenu kazkas klijavo su dvipuse lipnia, tai lyg atsoko puslelem po kiek laiko, jei neklystu g.gif ir dar..ar pries klijuojant medziaga knygutes virseli apklijuojat popierium, kuris atitiktu medziagos spalva, ar dazot virselius? nes dazniausiai tos knygeles tamsios buna, arba margos kokios g.gif

p.s. darbeliai superiniai thumbup.gif haedo atsiziuret negaliu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mallena @ 2010 12 03, 13:58)
sakykit, o imanoma ta medziaga, perkant balta, nudazyti?


Del dazymo nesu girdejusi g.gif Bet nemanau, juk turi skalbti paskui, dar nusidazys doh.gif Siaip spalvu pasirinkimas yra, taip kad nemanau jog bus problema rasti ax.gif nebent del kitu priezasciu nori dazyti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dantiste @ 2010 12 03, 14:32)
Gal kas zinot kur galima gauti imantresnio popieriaus atvirutem? as kaune tik viena parduotuve senamiesty zinau, bet labai jau man ne pakeliui. gal dar kur nors buna?

Kaune Savam kanceliarinių prekių parduotuvėje yra kelios rūšys "šustresnio' popieriaus. Jis šiek tiek kietesnis ir nelygiu paviršium. O didesnis pasirinkimas šiek tiek pablizgintų, skirtingų tekstūrų ir pan. yra nuo laisvės alėjos pusės einant į Savanorių kalną. Ten kur stotelė yra, prie jos Alkava, juvelyriniai dirbiniai ir ten Popieriaus pasaulis atrodo (pavadinimo nepamenu) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sela:) @ 2010 11 29, 11:25)
Pabaigtuves

user posted image
Visu darbeliai nuostabus 4u.gif

kaip grazu wub.gif
ar galima butu scehmute i indre@bastunas.lt

aciu labai smile.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,

Gal kartais turit kas ryskesne schemute, zinau, kad daug kad siuvinejo, bet as su savo akim nelabai imatai siuliuku numeriuku, gal galit padeti smile.gif

http://pauksciukas.g...c...zoom&zoom=8

Dekui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(buckizs @ 2010 12 03, 14:19)
Super 4u.gif Tai tu is karto ir viena,ir kita siuvinejai? Gal ir patogu taip g.gif  ax.gif
...

taip ant remo abi iskart buvau susidejus. Vienai isiuvineju viena spalva ir iskart kitai ax.gif niu galiu pasakyt, kad labai smagiai man jos siuvinejos.
Tik va bieso labai jau daug buvo lotuliukas.gif

p.s. didelis dekui Dzeinei uz remo patobulinima thumbup.gif super rutuliukai, labai gerai laiko, ir labai patogu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Višniukė: 03 gruodžio 2010 - 14:19
Visu pasakiski darbeliai thumbup.gif thumbup.gif as tiek turiu planu ka issiuvineti...bet va vis laiko pritruksta 2.gif mano zirniukai daug laiko atima... na bet baigsis RR tai kibsim i darbus wink.gif
Atsakyti
O darbu gausa,o grazumas.. wub.gif wub.gif
Kai perziurejau taip uzgrauze sazine mane..kad senokai ant adatos sedejau..
Tik tyliai pasigroziu... Ir tingiu ka nors pakrutinti...

Mini darbai uzbaigti (bus atvirukai ko gero)...bet visai ne kalediniai smile.gif
Rodau,kad taip sazine negrauztu,jog is vis nieko nedarau ;(

user posted image
Papildyta:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Antarktida44: 03 gruodžio 2010 - 16:22
QUOTE(Višniukė @ 2010 12 03, 14:18)
p.s. didelis dekui Dzeinei uz remo patobulinima thumbup.gif super rutuliukai, labai gerai laiko, ir labai patogu  4u.gif

ačiū, svarbu kad tiko thumbup.gif

Dabar visi siuvinėjimo rėmai su patobulinimu smile.gif visi mes tobulėjam rolleyes.gif
Atsakyti
Antarktida, grazu 4u.gif

Visoms siuvinetojoms grazaus kryziuku badymo savaitgalio mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti