Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(murkse @ 2010 12 02, 15:17)
.com/v283/photos/6/1675806/9033350/broliui-vi.jpg[/img]

P.S. Uodegyte, parodziau broliui zuvyciu kruva  doh.gif  ant kitos aki uzmete, visa vakara schema su programa dariau  biggrin.gif  o siuvinet kaip sunku buvo  doh.gif  bet tikiuosi patiks  biggrin.gif  laukiu tavo zodzio  4u.gif

originali zuvyte thumbup.gif tikrai isskirtine atrodo,nei manoji rolleyes.gif darei su progrma blink.gif ,puikiai tikrai gavosi clap_1.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 02 gruodžio 2010 - 13:25
QUOTE(pirmaargenta @ 2010 12 01, 20:34)
Baigtas pirmasis RR-as. tema - Kalėdos. Siuvinėjo: Ameera, Inesiuuu, Ingrida45, Tviksė, Uodegyte, Vieniša, Zuzanele.


Kaip grazu 4u.gif as irgi noreciau toki RR-a tureti mirksiukas.gif

murkse, tavo uzrasu knygutes nuostabios 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2010 12 02, 13:24)
originali zuvyte  thumbup.gif tikrai isskirtine atrodo,nei manoji  rolleyes.gif  darei su progrma  blink.gif ,puikiai tikrai gavosi  clap_1.gif


Aciu, aga, su programa, tik poto astrint kampus siuvinejant reikejo
Dziugu, kad patiko 4u.gif

QUOTE(buckizs @ 2010 12 02, 15:09)
murkse, tavo uzrasu knygutes nuostabios 4u.gif

aciu, kaledines dovanos newyear.gif
Atsakyti
QUOTE(murkse @ 2010 12 02, 14:17)

Rodausi savo darbus:
Uzrasu knygute 'Arnesta'

'Snaige'


'Arturas'

P.S. Uodegyte, parodziau broliui zuvyciu kruva  doh.gif  ant kitos aki uzmete, visa vakara schema su programa dariau  biggrin.gif  o siuvinet kaip sunku buvo  doh.gif  bet tikiuosi patiks 


bigsmile.gif Na ir grožių pas tave. Ar kokį užrašų knygučių fabrikėlį atidarei? biggrin.gif O dar pati schemas pasidarei thumbup.gif Aš sužavėta tavo knygelėmis. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(pirmaargenta @ 2010 12 01, 21:34)
Žinau, kad ne tik dalyvės, bet ir kitos merginos laukia,  ax.gif taigi prie visų Kalėdinių grožių dedu ir aš savąjį.
Baigtas pirmasis RR-as. tema - Kalėdos. Siuvinėjo: Ameera, Inesiuuu, Ingrida45, Tviksė, Uodegyte, Vieniša, Zuzanele. Vienas langelis liko tuščias, kurį užpildysiu vėliau, nes grupėje buvome 8, o langeliai 9  ax.gif Kalėdų norisi daugiau 

Gražuuu, iškart kalėdinės dainos galvoj ypač Džordžo Maiklo "Last christmas" tongue.gif
O kojinės dovanoms ir aš tokios norėčiau biggrin.gif
Knygelės gražios, atvirutė kalėdinė graži-blizgi-šventiška thumbup.gif
Atsakyti
Murkse, nustebini kas kart savo knygutėmis wub.gif
Atsakyti
Murkse tu darbukus gal orkaitėj, kaip meduolius kepi bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Ateinu su savo Haedu
user posted image
Atsakyti
tiek teliko ir jau reminsi,ar neatsibodo fona siuvinet? biggrin.gif
Atsakyti
O vat aš prisižiūrėjau tų haed'ų ir kilo klausimas-kai paveikslėlis, tai viskas gražu, ryšku, o kai siuvinėjasi darbas, tai gaunasi kaip per mirguliuojantį TV vaizdas, toks dar priblukęs ir kaip "senovinių" atspalvių. Ar yra tikrai paveikslėlį atitinkančių schemų? Nes žiūrinėjausi, kokį ateity norėčiau išsiuvinėti, bet norisi rezultato, kaip paveiksle. Pagal ką tada schemoje spalvos atrinktos? Nes pvz.maži vaikiški paveikslėliai juk visada ryškūs gaunasi, net ir didesni paveikslai, bet Haed'ai ne g.gif unsure.gif
Atsakyti
Liko dar daug, iki rėminimo dar porą metelių doh.gif Nes dar visa gėlė ant kurios stovi ši fėja, dar 3 eilės į apačią ph34r.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurblond @ 2010 12 03, 08:47)
Liko dar daug, iki rėminimo dar porą metelių  doh.gif  Nes dar visa gėlė ant kurios stovi ši fėja, dar 3 eilės į apačią  ph34r.gif

vistiek jau persiritai į pabaigos pusę thumbup.gif ,o kiek laiko siuvinėjai jau? man šitas HAED'as labai gražus ,bet nesiryžčiau jo imtis vien dėl tokių vienodų spalvų,te tau 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif už ryžtą ax.gif
Atsakyti