Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(pirmaargenta @ 2010 12 01, 21:34)
Žinau, kad ne tik dalyvės, bet ir kitos merginos laukia,  ax.gif taigi prie visų Kalėdinių grožių dedu ir aš savąjį.
Baigtas pirmasis RR-as. tema - Kalėdos. Siuvinėjo: Ameera, Inesiuuu, Ingrida45, Tviksė, Uodegyte, Vieniša, Zuzanele. Vienas langelis liko tuščias, kurį užpildysiu vėliau, nes grupėje buvome 8, o langeliai 9  ax.gif Kalėdų norisi daugiau  bigsmile.gif


Negaliu ir čia nepasidžiaugti rolleyes.gif Ach, Kalėdos wub.gif Šios šventės visada laukiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 01 gruodžio 2010 - 19:51
user posted image

gal zinot kas kokie cia siuliukai. Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(AGLYTĖ @ 2010 12 01, 19:57)
gal zinot kas kokie cia siuliukai. Aciu 4u.gif

DMC smile.gif
Atsakyti
Noriu paklaust, kiek laiko jums laikė tas išplaunamas markeris? Tikrai ne per labai naudojau - jau viskas, visiškai nebepiešia. O pirkau tai pernai tik...
Atsakyti
QUOTE(AGLYTĖ @ 2010 12 01, 20:57)
gal zinot kas kokie cia siuliukai. Aciu 4u.gif


DMC 4u.gif
Atsakyti
[quote=rasiux-,2010 11 30, 11:06]
KOKIOS spalvos wub.gif i viena gražesnių magnolijų, kiek esu jų mačiusi wub.gif
Įtariu, kad vėl kažkam kiniečių paslapčiom užvežė, kad taip sparčiai darbai dygsta lotuliukas.gif - nes vienam čia be šansų tiek prigamint doh.gif - ŠAUNUOLĖ
Fainuolis wub.gif - netikėta, kad iš tokio puslapio vykusi schema bigsmile.gif - už drąsą 4u.gif


nemanau kad keturi darbeliai per tris savaites yra daug.. jei i darba neiciau galima butu ir daugiau.. vienam paveiksleliui priklausomai nuo dyzio man reikia nuo 3 iki5 dienu .. praejusiais metais kai sugalvojau siuvinetas dovanas draugams dovanoti tai specialiai skaiciavau kiek uztrunku issiuvineti meskiukus.. panasiai vienam meskiukui uztrukau 8 val... sumoje.. kitam .. 12 val.. ism ano pateiktu daugiausiai uztrukau prie pilnai issiuvinet fono metriko 4-5 d... ketvirtam dar 3 d.. vieni siuvinejasi paprasciau nes mazai siulu arba nereikia visokiu pukuciu ir pan.. priklauso nuo noro ir galimybiu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(pirmaargenta @ 2010 12 01, 20:34)
Žinau, kad ne tik dalyvės, bet ir kitos merginos laukia,  ax.gif taigi prie visų Kalėdinių grožių dedu ir aš savąjį.



uiii, kaip gražu! laukėm beveik nekantriau nei jūs pačios tongue.gif o galima sužinoti, kas kurį paveikslėlį siuvinėjo? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ieva V @ 2010 12 01, 18:42)
As turiu pasidarius skirtuka, dvipusi, bet deje, kol kas neradau kas man ilaminuotu, kiek buvau rastiniu prekiu parduotuvese, visose gavau atsakyma, kad perstoras, neilaminuos... jie kas rasite, kas laminuotu, pasidlinkite info... tiek buvau prisirinkus visokiu grozybiu dovanelems Kaledoms, bet kai neilaminavo, upas dingo...

O tas laminavimas yra butinas?
Mane domina pats darymo procesas, nes nusipirkau plastikine kanva, bet ji tokia stambiais stambiais kryzeliais gaunasi.... Ar tiesiog reikia siuvineti ant sitos kanvos ir po to dvi puses susiuti ar kazkaip kitaip yra tai daroma? Noriu kaledom dovaneles padaryti...
Atsakyti
QUOTE(libaja @ 2010 12 01, 20:01)
Noriu paklaust, kiek laiko jums laikė tas išplaunamas markeris? Tikrai ne per labai naudojau - jau viskas, visiškai nebepiešia. O pirkau tai pernai tik...

Jau tuoj bus 3 metai kai naudoju, ir savo ir dukrų medžiagom sužimėti thumbup.gif laiko super

QUOTE(Arėa @ 2010 12 02, 08:53)
O tas laminavimas yra butinas?
Mane domina pats darymo procesas, nes nusipirkau plastikine kanva, bet ji tokia stambiais stambiais kryzeliais gaunasi.... Ar tiesiog reikia siuvineti ant sitos kanvos ir po to dvi puses susiuti ar kazkaip kitaip yra tai daroma? Noriu kaledom dovaneles padaryti...

ant plastikinės nedariau, bet ant paprastos aidos išsiuvinėju, kitoj pusėj paklijuoju flizelino lelis sluoksnius, ir išpešioju aida, arba apneriu vašeliu mirksiukas.gif

user posted image user posted image
Atsakyti
QUOTE(libaja @ 2010 12 01, 20:01)
Noriu paklaust, kiek laiko jums laikė tas išplaunamas markeris? Tikrai ne per labai naudojau - jau viskas, visiškai nebepiešia. O pirkau tai pernai tik...


nu man laike nuo vasaros rpadzios...kaip tik uzvakar baigesi.. unsure.gif



labai grazus RR'as bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Meka @ 2010 12 01, 21:31)
nemanau kad keturi darbeliai per tris savaites yra daug..  priklauso nuo noro ir galimybiu wink.gif


Va tų galimybių man ir pritrūksta- kol visus namus apšokinėju, dar pilvelį palinguoju- ir nebespėju tiek daug, kiek norėtųsi biggrin.gif
O vakarais jau nieks man nebeleidžia naktinėti- atima visas adatas ir siūlus ir varo gult biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zundyte @ 2010 11 26, 15:42)
norėjau paklaust ,kaip tam katinui siuvinėjai tuos smulkius kryžiukus ,kur į vieną normalų du telpa,na ten ne pusiniai ,o kažkokie kitokie ,aš ruošiaus jį siuvinėt ,o kai schemą pastudijavau ,tai tie smulkūs neaiškūs kryželiai mane sustabdė ,taip ir liko nesiuvinėtas,o čia jei dar per vieną siūlą siuvinėjai ,tai neįsivaizduoju kaip ten sublusinėjai tuos kryžiukus išsiuvinėt tokius smulkius ax.gif
o darbeliai visų tai pasakiški 4u.gif  4u.gif  4u.gif  ,reikia man susigriebt ,dar nė vienos kalėdinės dovanos neturiu... doh.gif

jo, smulkus labai, tik diena siuvinejau. gal maila parasyk atsiusiu savo schema, mano al skirias?

Labai grazus nauji darbeliai: kavos puodelis, atvirutes, maiseliai, magnolijos, armija meskinu wub.gif , katinas, medis toks 5domus labai thumbup.gif , kojines kaledines smagios biggrin.gif
Saunuoles - tiek prigaminot thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(pirmaargenta @ 2010 12 01, 19:34)
Žinau, kad ne tik dalyvės, bet ir kitos merginos laukia,  ax.gif taigi prie visų Kalėdinių grožių dedu ir aš savąjį.

thumbup.gif kaip kvepia kaledom wub.gif thumbup.gif
Papildyta:
Rodausi savo darbus:

Uzrasu knygute 'Arnesta'
user posted image


'Snaige'

user posted image


'Arturas'
user posted image

P.S. Uodegyte, parodziau broliui zuvyciu kruva doh.gif ant kitos aki uzmete, visa vakara schema su programa dariau biggrin.gif o siuvinet kaip sunku buvo doh.gif bet tikiuosi patiks biggrin.gif laukiu tavo zodzio 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo murkse: 02 gruodžio 2010 - 13:19