Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

Graži idėja thumbup.gif

P. S. Kažkas savo dukrytę Ieva Lota pavadinęs, smagu jai Kalio Bliumkvisto nuotykius bus žiūrėti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2010 11 30, 18:12)
Meduoliukus iškeps dukra. Ji jau atlieka bandymus kepdama, bet kol kas meduoliai kieti gaunasi, o norisi minkštų wub.gif


Nieko, svarbu stengiasi, tuoj pavyks mirksiukas.gif

QUOTE(libaja @ 2010 11 30, 18:48)
Sveikos,
seniai jau čia lankiausi, kažkaip daugiau laiko vis riešinėm atidėjus buvau smile.gif Šiandien darželiui kalėdinę dovanėlę užbaigiau, noriu pademonstruoti smile.gif


Labai grazi ideja, kiek pastangu ideta, saunu 4u.gif

QUOTE(paukščiukas @ 2010 11 30, 19:32)
Štai ir mano vervaco procesiukas  ax.gif


Grazus procesiukas 4u.gif
Atsakyti
aciu uz komplimentus mano katuliui aciuks.gif kas praset schema atsiusiu sia savaite kai laisvo laiko daugiau atrasiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2010 11 30, 20:32)
Štai ir mano vervaco procesiukas  ax.gif


Gražus procesas. Man tai vienas iš nematytų darbų wub.gif Įdomu bus pamatyti rezultatą...

QUOTE(libaja @ 2010 11 30, 21:52)
Ačiū smile.gif Norėjom pagal sezonus sudėt,bet užsakovė nespėjo surinkt duomenų, tai padariau atsitiktinai.


Darbelis superinis. Nematytas ir originalus thumbup.gif
Kiek išmanau auklėtojų darbą, tai manyčiau reikėjo būtinai vardus išdėlioti pagal sezonus-taip kaip jie gimę. Tada šis darbelis turės prasmę. Ir dar... Aš būčiau siuvinėjus vardus aiškiom rašytinėm raidėm. Juk jau daržely vaikai pramoksta skaityti ar bent skatinami domėtis raidėmis... Atsiprašau, kad kišuosi. Čia tik pastebėjimas:4u:

Inesiuuu, ir aš norėčiau gauti katuko schemą. Užbūrė jis mane bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 30 lapkričio 2010 - 20:51
kokie faini prosesai thumbup.gif ir baigti darbai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2010 11 30, 21:49)
Kiek išmanau auklėtojų darbą, tai manyčiau reikėjo būtinai vardus išdėlioti pagal sezonus-taip kaip jie gimę. Tada šis darbelis turės prasmę. Ir dar... Aš būčiau siuvinėjus vardus aiškiom rašytinėm raidėm. Juk jau daržely vaikai pramoksta skaityti ar bent skatinami domėtis raidėmis... Atsiprašau, kad kišuosi. Čia tik pastebėjimas:4u:

Turėjau irgi tokią mintį, dėl raidelių, bet... Kiek vietos užimtų... Grynai dėl vietos taupymo neišėjo. Svarbiausia, kad užsakovei patiko, tai ir liuks.
Atsakyti
laukiam svenciu ,aisku ir dovanu biggrin.gif user posted image
Atsakyti
Dovanu ypac drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglužė žiemos @ 2010 11 30, 13:58)

Ohohoho, na ir gigantas gražuolis bigsmile.gif thumbup.gif

Man ir jau kyla noras kokį didelį sau išsiuvinėt, bet lauksiu savo gimtadienio, jei gausiu rėmus dovanų tada gal ir prisiruošiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Inesiuuu @ 2010 12 01, 10:22)
laukiam svenciu ,aisku ir dovanu

drinks_cheers.gif gražuolės kojinės.

O aš padariau pirmą atviruką. Užplūdo šventinės nuotaikos ir mane smile.gif
user posted image
Aida18, 2 DMC spalvelės, auksinė juostelė, klijavau su pieštukiniais klijais. bigsmile.gif
Atsakyti
grazu wub.gif
Atsakyti
grazus atvirukas ir kompozicija 4u.gif
Atsakyti