Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(zuzanele @ 2010 11 29, 16:44)
Rodaus su savo procesu rolleyes.gif Magnolijos wub.gif

KOKIOS spalvos wub.gif i viena gražesnių magnolijų, kiek esu jų mačiusi wub.gif

QUOTE(Meka @ 2010 11 29, 19:56)
rodausi ir as savo paskutiniu triju savaiciu darbelius smile.gif

Įtariu, kad vėl kažkam kiniečių paslapčiom užvežė, kad taip sparčiai darbai dygsta lotuliukas.gif - nes vienam čia be šansų tiek prigamint doh.gif - ŠAUNUOLĖ

QUOTE(Inesiuuu @ 2010 11 29, 22:31)
" Kaciukas" siuvineta ant 14aidos,siulai DMC, kryziukais skaitosi 200x200, o iremintas 55x48cm


Fainuolis wub.gif - netikėta, kad iš tokio puslapio vykusi schema bigsmile.gif - už drąsą 4u.gif

O mane iš tingėjimo išspyrė netikėta žinia iš paskubėjusios nestuke.gif draugės- teko verst savo pilvą iš lovos ir skubiai kibt į darbą biggrin.gif - nepavyko nusiplaut biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(saulute91 @ 2010 11 30, 12:37)
nesusilaikiau ir as neparodzius savojo ax.gif  dovana tevam (busimiem seneliam  smile.gif ) beliko tik isplauti, iremint ir padovanoti..


Grazu 4u.gif Ir toks nemazas sakyciau, apsidziaugs teveliai mirksiukas.gif

QUOTE(Eglužė žiemos @ 2010 11 30, 13:58)
visos rodosi darbus ar procesus, tai aš t.p. pasigirsiu titanišku darbu
turėtų gautis toks


Kaa?? oho doh.gif Bus grazu, bet per kiek laiko zadi issiuvineti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglužė žiemos @ 2010 11 30, 13:58)
yra toks (1 lapas su 62 spalvom, liko tik 39 lapai lotuliukas.gif)

Tu saunuole. 4u.gif Net neturiu ka pridurt, esu apakus bigsmile.gif
Atsakyti
Šiandien radau laisvą minutėlę, tai užsukau pas jus. O jau darbų net akys apraibo wub.gif wub.gif wub.gif Visoms kartu ir kiekvienai atskirai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
O kokie procesai didelių darbų bigsmile.gif net baltas pavydas suėmė, kad randat tam laiko blush2.gif
Atsakyti
Wowwww thumbup.gif bet jau darbu darbeliu kiek prisiuvinejot bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(saulute91 @ 2010 11 30, 13:37)
Laabai grazus visu darbeliai 4u.gif 

nesusilaikiau ir as neparodzius savojo ax.gif  dovana tevam (busimiem seneliam  smile.gif ) beliko tik isplauti, iremint ir padovanoti..
P.S. pirmas darbas po ilgos pertraukos blush2.gif 
kurio NIEKAIP nebuciau issiuvinejusi be Uodegytes pagalbos.. Tad didelis didelis AČIŪ Tau 4u.gif  wub.gif

jetiau koks grozis bigsmile.gif wub.gif wub.gif prasom mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Inesiuuu dailus katinukas wub.gif
darbeliu gausa doh.gif , matosi kad metu galas arteja ir derliu susirenkat thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(buckizs @ 2010 11 30, 13:07)
O meduoliukus irgi pati kepsi? mirksiukas.gif Silta ir miela dovanele, as pernai riesutus dejau arba saldainiu ir liepiau issitraukti ax.gif

Meduoliukus iškeps dukra. Ji jau atlieka bandymus kepdama, bet kol kas meduoliai kieti gaunasi, o norisi minkštų wub.gif

QUOTE(rasiux- @ 2010 11 30, 15:06)
KOKIOS spalvos  wub.gif i viena gražesnių magnolijų, kiek esu jų mačiusi  wub.gif


Pritariu tau. Man jos taip patiko, kad negalėjau neišsiuvinėti.

Norėjau paprašyti, kas klijuojat atvirukus išsiuvinėtus dvipuse justele, gal galit nuorodą įmest kaip ji atrodo? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 30 lapkričio 2010 - 17:17
Sveikos,

seniai jau čia lankiausi, kažkaip daugiau laiko vis riešinėm atidėjus buvau smile.gif Šiandien darželiui kalėdinę dovanėlę užbaigiau, noriu pademonstruoti smile.gif

user posted image

Ech, kaip nevykusiai foto įkėliau doh.gif Jei bus įdomu, spustelkit paraše nuorodą, pamatysit didesnį vaizdelį smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo libaja: 30 lapkričio 2010 - 17:55
QUOTE(libaja @ 2010 11 30, 17:48)
Sveikos,

seniai jau čia lankiausi, kažkaip daugiau laiko vis riešinėm atidėjus buvau smile.gif Šiandien darželiui kalėdinę dovanėlę užbaigiau, noriu pademonstruoti smile.gif


bigsmile.gif puikus darbas, originaliai sugalvojai. O vaikus pagal gimimo sezoną sudėjai, ar tiesiog išdalinai?

Štai ir mano vervaco procesiukas ax.gif
user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paukščiukas: 30 lapkričio 2010 - 19:10
QUOTE(paukščiukas @ 2010 11 30, 19:32)
bigsmile.gif puikus darbas, originaliai sugalvojai. O vaikus pagal gimimo sezoną sudėjai, ar tiesiog išdalinai?

Ačiū smile.gif Norėjom pagal sezonus sudėt,bet užsakovė nespėjo surinkt duomenų, tai padariau atsitiktinai.
Atsakyti
Inesiu,labai originalu thumbup.gif
Atsakyti