Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

[quote=kla,2010 11 28, 17:41]


Darbelis super. Noriu paklausti, kiek užtrunka siuvinėjimo procesas? Ir ar galima būtų gauti schemutę blush2.gif
Atsakyti
sauniai jus cia mergaites darbuojates 4u.gif

as irgi uzsidegusi kalediniu smulkmeneliu (didesniu ar mazesniu) ruosimu, bet vakar pagalvojau - kiek zmoniu tai ivertins? Man tai smagu daryt, o kitiems gal bus tik siaip telefono pakabukas ar adatine... g.gif Kaip zmones reaguoja i jusu tokias dovanas?
Atsakyti
Mano šeimynai ir draugėms patinka siuvinėti darbai. Draugės pačios siuvinėja.

Rodausi su savo kalėdiniais maišeliais. Trys skirti suaugusiems, o vienas vaikui. Surišiu aukso spalvos juostele. Juose bus meduoliukai dovanų smile.gif
Rusiškas linas. Siuvėja aš - savamokslė ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Meka @ 2010 11 29, 19:56)
rodausi ir as savo paskutiniu triju savaiciu darbelius smile.gif
negaliu nepadekoti eilini karta pauksciuko  archyvams smile.gif


bigsmile.gif ohohoooo puikiai pasidarbavai thumbup.gif

QUOTE(Inesiuuu @ 2010 11 29, 22:31)
" Kaciukas" siuvineta ant 14aidos,siulai DMC, kryziukais skaitosi 200x200, o iremintas 55x48cm


Liuksiškai atrodo, sveikinu pagaliau užbaigus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2010 11 29, 17:44)

wub.gif

QUOTE(Meka @ 2010 11 29, 20:56)
rodausi ir as savo paskutiniu triju savaiciu darbelius smile.gif

oho kiek nudirbai bigsmile.gif thumbup.gif

QUOTE(Inesiuuu @ 2010 11 29, 23:31)
" Kaciukas"


tikrai gražu bigsmile.gif

QUOTE(zuzanele @ 2010 11 30, 10:24)

thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Inesiuuu @ 2010 11 29, 23:49)
xxxxxx biggrin.gif  jokio bs nera, schema is igolki.ru

Inesiuuu, tiesiog fantastika wub.gif Tas mano arbatinukas su puodeliu irgi is igolki.net. Taip pat ilgai dvejojau, bet nedaug atspalviu, nesudetinga schema, todel ryzausi.
Bet jau ispudingas tavo katinas tai sakes thumbup.gif
Atsakyti
Inesiuuu, niu ir grozis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Inesiuuu @ 2010 11 29, 23:31)
" Kaciukas" siuvineta ant 14aidos,siulai DMC, kryziukais skaitosi 200x200, o iremintas 55x48cm


Super thumbup.gif Taip subtilu, nematytas, tikrai graziai padirbeta 4u.gif

QUOTE(MildukasK @ 2010 11 30, 09:58)
as irgi uzsidegusi kalediniu smulkmeneliu (didesniu ar mazesniu) ruosimu, bet vakar pagalvojau - kiek zmoniu tai ivertins? Man tai smagu daryt, o kitiems gal bus tik siaip telefono pakabukas ar adatine...  g.gif Kaip zmones reaguoja i jusu tokias dovanas?


Tam kam sugalvoju dovanoti tikrai patinka ir ivertina, bet tikrai turiu zmoniu, kuriems net nesistengiu dovanoti, nes zinau kad jie to nesupras ir liksiu neivertinta g.gif Bet jau kam dovanoju, tai visi labai patenkinti ax.gif

QUOTE(zuzanele @ 2010 11 30, 10:24)
Rodausi su savo kalėdiniais maišeliais. Trys skirti suaugusiems, o vienas vaikui. Surišiu aukso spalvos juostele. Juose bus meduoliukai dovanų smile.gif
Rusiškas linas. Siuvėja aš - savamokslė ax.gif


O meduoliukus irgi pati kepsi? mirksiukas.gif Silta ir miela dovanele, as pernai riesutus dejau arba saldainiu ir liepiau issitraukti ax.gif
Atsakyti
Laabai grazus visu darbeliai 4u.gif

nesusilaikiau ir as neparodzius savojo ax.gif dovana tevam (busimiem seneliam smile.gif ) beliko tik isplauti, iremint ir padovanoti..

http://s50.radikal.r...d12e93dd490.jpg

P.S. pirmas darbas po ilgos pertraukos blush2.gif
kurio NIEKAIP nebuciau issiuvinejusi be Uodegytes pagalbos.. Tad didelis didelis AČIŪ Tau 4u.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(buckizs @ 2010 11 29, 18:43)
Ajajai kiek grozybiu daug 4u.gif Tik man idomu cia pagal uzsakymus tiek pridarei ar dovanosi? g.gif  ax.gif


drauge medziagas dave tai jia siuvinejau smile.gif visi metrikiukai bus kaledines dovaneles jos draugems wink.gif saviskiams si kartt nespejau nieko siuvient nes viska siuvineta divanojau praeitais metais smile.gif dabar siuvineju dar viena metrikiuka kitai draugei smile.gif
man patinka procesas ... o draugam mano darbas smile.gif visi gauna abipuse naudau wink.gif
Atsakyti
gražūs darbai thumbup.gif : metrikai, magnolijos, pasišiaušęs katinas, maišiukai
Net keista, kad iš igolki normaliai gavosi g.gif "očevidno no ne verojatno"

visos rodosi darbus ar procesus, tai aš t.p. pasigirsiu titanišku darbu
turėtų gautis toks
user posted image

yra toks (1 lapas su 62 spalvom, liko tik 39 lapai lotuliukas.gif)
user posted image
Atsakyti
Labutis, labai gražūs darbeliai ir procesai. wub.gif
Atsakyti