Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika

QUOTE(Aga @ 2010 12 16, 20:50)
griautos dvi sienos, viena per naujo statyta



Kiek suprantu tai siena tarp WC ir vonios griauta, o kuri dar? Mane domina Jūsų vonia, nes pas mus tokia pati, o šis išdėstymas thumbup.gif
Atsakyti
Dalinuosi ir as savo vonios projektuku.

https://docs.google....uthkey=CJSvzrQE

Gal kas galetu patarti kokios spalvos daryti tarpelius tarp plyteliu? Plyteles baltos ir ryskiai geltonos spalvos. Galvoju apie Jasmin(is Ceresit), balta arba pilka. Gal kas galetumete pasiuliti dar koki varianta?

Atsakyti
QUOTE(auruliux @ 2010 12 17, 18:15)
Dalinuosi ir as savo vonios projektuku.

https://docs.google....uthkey=CJSvzrQE

Gal kas galetu patarti kokios spalvos daryti tarpelius tarp plyteliu? Plyteles baltos ir ryskiai geltonos spalvos.  Galvoju apie Jasmin(is Ceresit), balta arba pilka. Gal kas galetumete pasiuliti dar koki varianta?


man patinka thumbup.gif faina, kai nereikia visko įspraust, kai tereikia vonią ir kriauklę patalpint. Tik aš gal kriauklę arčiau centro paslinkčiau, kaip suprantu ten bus stalviršis/spintelė palei visą sieną kaip ir veidrodis?
dėl plytelių išdėstymo ie tarpelių, tai sunku patart.
Atsakyti
QUOTE(Indii @ 2010 12 17, 10:46)
Kiek suprantu tai siena tarp WC ir vonios griauta, o kuri dar? Mane domina Jūsų vonia, nes pas mus tokia pati, o šis išdėstymas  thumbup.gif

Dar griovė tą, kur durys buvo, nes naikinos vienos durys, o siena be proto plona, nėjo vietoj durų niekaip gipso dėt, nes gaunas su profiliu storesnis. Ir dar į koridorių patraukė 14 cm ax.gif

QUOTE(auruliux @ 2010 12 17, 17:15)
Dalinuosi ir as savo vonios projektuku.

https://docs.google....uthkey=CJSvzrQE

Gal kas galetu patarti kokios spalvos daryti tarpelius tarp plyteliu? Plyteles baltos ir ryskiai geltonos spalvos.  Galvoju apie Jasmin(is Ceresit), balta arba pilka. Gal kas galetumete pasiuliti dar koki varianta?

Aš tai laikaus tos minties, kad tarpai turi kuo mažiau krist į akis, deja, man nesigavo taip, nes išdūrė gamintojas glaisto, ant paletės ir kibiriuko vos ne balta buvo, o gavos oranžinė realiai ohmy.gif Vos negavau infarkto...
Atsakyti
QUOTE(auruliux @ 2010 12 17, 19:15)
Dalinuosi ir as savo vonios projektuku.

https://docs.google....uthkey=CJSvzrQE

Gal kas galetu patarti kokios spalvos daryti tarpelius tarp plyteliu? Plyteles baltos ir ryskiai geltonos spalvos.  Galvoju apie Jasmin(is Ceresit), balta arba pilka. Gal kas galetumete pasiuliti dar koki varianta?


Plane niekas neužkliuvo dėl ko būtų nepatogu ar šeip kas ne taip smile.gif Tik klausimėlis plane dušo stovas o užuolaidas ar dušo sienelę darysit? Dėl glaisto tai neaišku kaip jūs tas plyteles klijuosit labai daug nuo to priklauso. Mano nuomone nebūtinai turit tepti baltą glaistą (jis nepraktiškas) ir net nebūtinai turit tepti vienos spalvos glaistą (prie vienų plyteliu vieną prie kitų kitą). Geriausia palaukti, kol bus sudėtos plytelės arba bent dalis jų, tada geriau matyti, lengviau įsivaizduoti. Iš asmeninės patirties tai galiu pasakyti, kad prie geltonos spalvos labai tinka šviesiai ruda nu bet čia gal tik man rolleyes.gif o prie baltos tinka viskas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Caca* @ 2010 11 26, 16:58)
1. Galima ir visai nemuryti pado, is plyteliu suformuoti nuolydi,pastatyti duso duris ir tiek.Pas mus viena vonia irgi nedidele, tai rinkomes pusapvale duso kabina (duris), nenaudojant jos susiveria i vidu ir visiskai dusas neuzima vietos.
Neturiu foto, nesu dabar tuose namuose. blush2.gif
Pas mus labai panasios durys kaip sitoj foto-
user posted image

Va kaip pas mus atrodo suvertos durys. ax.gif Vonia 4kv.

user posted image


QUOTE(aksome @ 2010 11 26, 23:48)

Mes irgi tokiu duru ieskom ir kad i vidu susivertu kai nenaudojamos .Jei ne paslaptis - kiek mokejot uz tokias ir kur pirkot? rolleyes.gif

Mes mokejom nedaug, kazkur 600lt, liko paskutines nenupirktos, tai skandinavai nuolaida superine pritaike.Ifo panasios gaunasi apie 2000lt, Baltijos brastos kiek maziau( tik jie kiek matau pusapvaliu neturi g.gif ).
pvz sita
Papildyta:
Ifo radau, kaina geresne nei Baltijos Brastos, kokybe taip pat. ax.gif

My Webpage
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Caca*: 18 gruodžio 2010 - 10:34
Sveikos vonios remontuotojos.
Reiktų Jūsų pagalbos del spintelių sukabinimo ir per didelio neapkrovimo.
Pamėginsiu įkelti ryt nuotraukytę, pasakysiu ką pageidaučiau ir kaip jums atrodytų, tik reiks aptvarkyti blush2.gif , nes truputį dažau sienas virtuvėje ir prieškambaryje, tai netvarkos yra- pačios suprantate.... mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos, noreciau gauti ideju ar bent jau pamastymu. pas mum vonia didele, todel nutariau dar isigyti ir dziovykle. taigi skab masina stoves salia dziovykles, o jas noretusi uzdengti stalvirsiu bei i virsu susiprojektuoti kokias nors spinteles ar lentynas. taigi gal kuri nors turite savo lobynuose ideju ax.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2010 12 13, 00:01)
Pas mane toks išdėstymas kaip antro, tik dušo kabina, ir wc nepakabinamas, virš kriauklės dar spintutė su veidrodžiu. O virš skalbiankės gyvatukas.
http://public.fotki.com/Auraje/vonia/


Graziai atrodo, o jei ne paslaptis is kur pirkot duso kabina (ar ne Euroliux) ? Bene jos vidus veidrodinis, ar ne? Ar seniai ja turite ? As ieskaus duso kabinos, tik niekaip neapsisprendziu kokia ir is kur ja pirkti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(perla30* @ 2010 12 27, 21:54)
Graziai atrodo, o jei ne paslaptis is kur pirkot duso kabina (ar ne Euroliux) ? Bene jos vidus veidrodinis, ar ne? Ar seniai ja turite ? As ieskaus duso kabinos, tik niekaip neapsisprendziu kokia ir is kur ja pirkti  doh.gif

Pirkau iš "Moki veži", vadinas Venus. Stiklas ne veidrodinis, kuo labai džiaugiuos, ir ne taip matos lašai, ir valyt lengviau, ir erdvę didina kažkiek. O turiu trys mėnesiai.
O kokią pirkt, aišku viskas remias į tai, kiek galite mokėt.
Atsakyti
QUOTE(Caca* @ 2010 12 18, 12:39)
Va kaip pas mus atrodo suvertos durys. ax.gif Vonia 4kv.

http://img816.images...43/img6943i.jpg
Mes mokejom nedaug, kazkur 600lt, liko paskutines nenupirktos, tai skandinavai nuolaida superine pritaike.Ifo panasios gaunasi apie 2000lt, Baltijos brastos kiek maziau( tik jie kiek matau pusapvaliu neturi  g.gif ).
pvz sita
Papildyta:
Ifo radau, kaina geresne nei Baltijos Brastos, kokybe taip pat. ax.gif

My Webpage

Na dar 600 lt butu realu ax.gif ,o kokios firmos sitos jusu durys, ir dar norejau paklaust ,matau jusu duso kabina be pado ,kokie minusai ,ar neprateka vanduo pro apacia besiprausiant? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(aksome @ 2010 12 27, 23:53)
Na dar 600 lt butu realu  ax.gif ,o kokios firmos sitos jusu durys, ir dar norejau paklaust ,matau jusu duso kabina be pado ,kokie minusai ,ar neprateka vanduo pro apacia besiprausiant? rolleyes.gif

Opal sienele, anksciau ju turedavo si firma.

Is plyteliu suformuotas pakankamas nuolydis,MB sake, kad nebega vanduo pro sali.As duso nemegstu, tai sitame dar niekada nesimaudziau, man labiau vonioje pagulet patinka. rolleyes.gif
Taippat apacioje ant duru uzsideda tokie plastmasiniai-guminiai daikciukai, juos galima slankiot zemyn-aukstyn, tai jei ir butu nelabai koks nuolydis, jo deka vanduo susilaikytu kazkiek.

As sios sieneles minusu nematau. ax.gif Super lengvas valymas, jokiu uzkoboriuku purvui kauptis, taupo erdve.Grozis tai subjektyvus dalykas, man tokia sienele grazi.
Papildyta:
Oho kaip pabrango per kelis metus blink.gif
My Webpage
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Caca*: 27 gruodžio 2010 - 23:33