Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika

.. gal kas turi originaliu minciu kaip kitaip butu spresti? 4u.gif


O virs skalbimo masinos neimanoma dar ir spinteles kokios pakabinti? bet labai jau nepatogu,nes aukstai gaunasi.. as rinkciausi vis del to pirma varianta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dovilte: 13 gruodžio 2010 - 08:49
QUOTE(Dovilte @ 2010 12 13, 10:48)
.. gal kas turi originaliu minciu kaip kitaip butu spresti?  4u.gif
O virs skalbimo masinos neimanoma dar ir spinteles kokios pakabinti? bet labai jau nepatogu,nes aukstai gaunasi.. as rinkciausi vis del to pirma varianta.


Man taip pat atrodo, kad pirmas variantas geresnis, nes spintelese virsuje daugiau visko susedesi ir patogiau pasiimti (reikia dar tureti minti, kad dali apatines spintles vietos uzims pati kriaukle ir jos sifonas tai daigtus galima susideti tik apacioje). Jei pirmam variante butu galima pakabinti veidrodi tuomet vaizdas butu geriausias smile.gif , bet kai reikia praktiskumo.....mirksiukas.gif Ir as apie toki veidrodi svajojau, bet susiduriau su daigtu padejimo problema tai tos svajones teko atsisakyti doh.gif Man atrodo, kad ir as dar virs skalbimo masinos su dziovykle pakabinciau spintele. Beje jei darysi antra varianta, manau, spintele reiketu daryt uzapalintais kampais arba kad sienele sisiliestu su vonios krastu,nes lipant is vonios visokiu nelaimiu gali nutikti.
Atsakyti
QUOTE(Dorela @ 2010 12 12, 23:13)
Sveikos,

Gal kas patartu del vonios isdestymo?  ax.gif  musu vonios kambarys 3.20x 1.79m ir  ten mes norim sutalpinti vonia, skalbykle, dziovykle, kriaukle, tualeta. Problema ta, kad durys yra prie pat kampo, priesais tualeta.
Dizainere pasiule labai nebloga isdestyma, kad viskas sutilptu, bet tokiu atveju spintele iseina tik pakabinama virs kriaukles su veidrodinem durelem, kas man taip nepatrauklu  verysad.gif  labai noreciau didelio veidrodzio tamsiais remais  wub.gif  bet dizainere sako, kad tuo atveju ta spintele salia tualeto kaip peciukas atrodys  doh.gif  na manau ji teisi.. gal kas turi originaliu minciu kaip kitaip butu spresti?  4u.gif

bandziau pavaizduoti tuos du variantus:

Kaip Jus darytumete pas save?  ax.gif  (tualeto vietos judinti negalima)


Labai neergonomiskai ir neestetiškai isdestyta erdvė unsure.gif
Brėžinukuose nesimato, ant kurios sienos yra gyvatukas, ar jį galima stumdyti? Gražiau žiūrėtųsi vonia jei ji nebūtų "užbarikaduota" iš visų pusių sienomis ir spintomis.
Gal būtų galima sukeisti vietomis spintą (su skalbykle ir džiovykle) ir vonią? g.gif Tuomet tarp tos kampinės spintos ir tualeto gražiai įkomponuoti kriauklę su dailiu stalviršiu (po juo gali būti spintelės), o virš kriauklės vonios centre - jūsų įsivaizduojamas didelis veidrodis rolleyes.gif
Atsakyti
merginos, gal galit rekomenduot plyteliu klijavimo meistra Kaune. aciu is anksto 4u.gif 4u.gif 4u.gif
lauksiu a.z.
Atsakyti
labai aciu visoms uz pasidalintas mintis 4u.gif
vat, antro varianto problema ta, kad ta spintele su tualetu taip nesusiderina doh.gif o bakelio labai noriu paslepto ax.gif turbut visgi liks pirmas variantas g.gif

QUOTE(yali @ 2010 12 13, 17:12)
Labai neergonomiskai ir neestetiškai isdestyta erdvė  unsure.gif
Brėžinukuose nesimato, ant kurios sienos yra gyvatukas, ar jį galima stumdyti? Gražiau žiūrėtųsi vonia jei ji nebūtų "užbarikaduota" iš visų pusių sienomis ir spintomis.
Gal būtų galima sukeisti vietomis spintą (su skalbykle ir džiovykle) ir vonią? g.gif  Tuomet tarp tos kampinės spintos ir tualeto gražiai įkomponuoti kriauklę su dailiu stalviršiu (po juo gali būti spintelės), o virš kriauklės vonios centre - jūsų įsivaizduojamas didelis veidrodis  rolleyes.gif



na tai pasiulykit ergonomiskiau, kad tilptu visi daiktai soje erdvej tongue.gif judint galima absoliuciai viska isskyrus tualeto vieta. Jei vonia pastatytume prie kitos sienos, praejimas tarp vonios ir kriaukles 40-50 cm teliks doh.gif jau pragalvota sitai rolleyes.gif

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dorela @ 2010 12 13, 21:30)
labai aciu visoms uz pasidalintas mintis  4u.gif
vat, antro varianto problema ta, kad ta spintele su tualetu taip nesusiderina doh.gif o bakelio labai noriu paslepto  ax.gif  turbut visgi  liks pirmas variantas  g.gif 
na tai pasiulykit ergonomiskiau, kad tilptu visi daiktai soje erdvej tongue.gif  judint galima absoliuciai viska isskyrus tualeto vieta. Jei vonia pastatytume prie kitos sienos, praejimas tarp vonios ir kriaukles 40-50 cm teliks  doh.gif  jau pragalvota sitai  rolleyes.gif

4u.gif


Kartais nepaslėptas bakelis mažiau gadina vaizdą nei paslėptas...
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2010 12 13, 00:01)
Pas mane toks išdėstymas kaip antro, tik dušo kabina, ir wc nepakabinamas, virš kriauklės dar spintutė su veidrodžiu. O virš skalbiankės gyvatukas.
http://public.fotki.com/Auraje/vonia/


o geras, as tokias pat plyteles buvau issirinkusi, bet finale apsigalvojau
Atsakyti
Aš tai pamačiau ir viskas, net kaina nestabdė, nors perpus pigesnes žadėjau pirkt. Kai sudėjo nepatiko, dabar jau džiaugiuos, nes klasika, nedėjau jokių primarginimų ir dekoracijų, neišeis iš mados ir neatsibos tos spalvos.
nupirkau paskutines ir neliko, paskui pritrūko, vos gavau kitur kelis kvadratus.
Atsakyti
Dorela, o kurioje vietoje bus vonios gyvatukas? Ar norit būtinai turėti kampinę vonią (ar jau ją turit iš seniau ir nenorit keisti)? rolleyes.gif
Atsakyti
Gyvatukas yra numatytas sienoje priesais kriaukle, bet kadangi jis tik elekrtinis tai gali buti bet kur( dabar jis planuose figuruoja tik kaip rozete biggrin.gif ) Kampine vonia tik del to, kad su kitokia neisidelioja visi reikalingi daiktai. ax.gif kaip sakiau, galima keisti absoliuciai viska, isskyrus klozeto vieta. 4u.gif
beje, duru vietos irgi keisti negalima biggrin.gif jos priesais tualeta, gal 10 cm nuo kampo 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dorela: 14 gruodžio 2010 - 23:23
QUOTE(Aga @ 2010 12 13, 00:01)
Pas mane toks išdėstymas kaip antro, tik dušo kabina, ir wc nepakabinamas, virš kriauklės dar spintutė su veidrodžiu. O virš skalbiankės gyvatukas.
http://public.fotki.com/Auraje/vonia/

Patogus išdėstymas. Man patinka thumbup.gif Kokia kv. vonios?

Ir šiaip įdomu, kiek kaštavo remontas? Jei nepaslaptis unsure.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Indii @ 2010 12 16, 12:58)
Patogus išdėstymas. Man patinka  thumbup.gif Kokia kv. vonios?


Grindų plytelių suėjo nepilnai 4 kv.
QUOTE(Indii @ 2010 12 16, 12:58)
Ir šiaip įdomu, kiek kaštavo remontas? Jei nepaslaptis  unsure.gif  blush2.gif

Su viskuo kainavo apie 13 000. Vamzdžiai keisti tuo pačiu ir virtuvėj, skaitliukai iškelti į virtuvę, griautos dvi sienos, viena per naujo statyta ir plius dar koridoriaus lubas perdažė už tą kainą. Ir skalbyklę pirkau, nes neturėjau, gal daug kas turi, tai atsimes apvali sumelė. Ir šiaip visa kita nuo...iki naujai pirkta.
Atsakyti