Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika

QUOTE(syri @ 2011 04 27, 17:45)
Patarkite - atėjo metas, kai reikia klijuoti sienas, grindis. Vonioje stovės vonia.
Tai kaip lraštai šiais laikais daromi - šitaip http://www.flickr.co.../in/photostream , užleidžiant plytelių kraštus ant vonios krašto (tai už vonios nugaros jos nebeklijuojamos g.gif ) ar kaip nors kitaip? Pvz. tiesiog statant vonią šalia sienos?

Ir neturiu pas ką pasižiūrėti - pas visus dušai  doh.gif

Mes tai klijavome ir už nugaros, ir po vonia, nors tikrai žinau, kad daug kas to nedaro.
Galiu įmesti vonios foto, bet kad jokio stebuklo joje nepamatysite. Tiesiog visa patalpa buvo išklijuota plytelėmis, o po to pastatyta vonia.
Atsakyti
QUOTE(Temidė @ 2011 04 27, 18:34)
Mes tai klijavome ir už nugaros, ir po vonia, nors tikrai žinau, kad daug kas to nedaro.
Galiu įmesti vonios foto, bet kad jokio stebuklo joje nepamatysite. Tiesiog visa patalpa buvo išklijuota plytelėmis, o po to pastatyta vonia.

o turškiantis vonioje, ant plytelių papuolęs vanduo nuvarva žemyn, už vonios ? Vat man tas dalykas neaiškus. Ar taip viskas glotniai prisitato (t.y. pati vonia), po to pritepama silikonu siūlė ar kaip?
Atsakyti
QUOTE(syri @ 2011 04 27, 21:51)
o turškiantis vonioje, ant plytelių papuolęs vanduo nuvarva žemyn, už vonios ? Vat man tas dalykas neaiškus. Ar taip viskas glotniai prisitato (t.y. pati vonia), po to pritepama silikonu siūlė ar kaip?

niekas neprisitasko,jei tvarkingai viskas padaryta.Uzleidzia graziai plyteles ir silikonu uztepa,maciau padaryta taip kruopsciai,kad pasilenkus ziurejau ta siule.
Mes si karta irgi uz vonios neklijuosim plyteliu,jei vonia pastatoma visam laikui,manau nebutinos plyteles uz jos.
Atsakyti
QUOTE(zikas1970 @ 2011 04 27, 23:30)
niekas neprisitasko,jei tvarkingai viskas padaryta.Uzleidzia graziai plyteles ir silikonu uztepa,maciau padaryta taip kruopsciai,kad pasilenkus ziurejau ta siule.
Mes si karta irgi uz vonios neklijuosim plyteliu,jei vonia pastatoma visam laikui,manau nebutinos plyteles uz jos.

tai tokiu variantu reiktų pradėti klijuoti ne nuo lubų, o nuo vonios krašto ir į viršų?
Atsakyti
QUOTE(syri @ 2011 04 27, 23:17)
tai tokiu variantu reiktų pradėti klijuoti ne nuo lubų, o nuo vonios krašto ir į viršų?

klijuoja nuo lubu
Atsakyti
syri, jeigu jūsų vonia bus akrilinė, tai draudziama užleisti plyteles ant vonios krašto, kadangi vonia "vaikšto" pripylus vandens, ir jeigu ji neturi galimybės judėti ji gali įtrūkti... o garantinis negalios, kadangi plytelės užklijuotos ant krašto !!!!!!!


Atsakyti
QUOTE(stasele @ 2011 04 28, 18:21)
syri, jeigu jūsų vonia bus akrilinė, tai draudziama užleisti plyteles ant vonios krašto, kadangi vonia "vaikšto" pripylus vandens, ir jeigu ji neturi galimybės judėti ji gali įtrūkti... o garantinis negalios, kadangi plytelės užklijuotos ant krašto !!!!!!!

o jetau, kiek naujienų - ačiū, kad pasipasakojat. Turėsiu omeny prieš renkantis vonią, dar nežinom kokia ji bus.
Atsakyti
QUOTE(syri @ 2011 04 27, 22:51)
o turškiantis vonioje, ant plytelių papuolęs vanduo nuvarva žemyn, už vonios ? Vat man tas dalykas neaiškus. Ar taip viskas glotniai prisitato (t.y. pati vonia), po to pritepama silikonu siūlė ar kaip?


Syri, mano vonioje taip ir padaryta - išklijuotos plytelės visoje patalpoje, tada pastatyta vonia ir užsandarinta su silikonu. Prieš pristumiant plieninę vonią prileidau į tarpą silikono, kad standžiau vonia stovėtų ir iškart pristūmiau. Tada kraštai užtepami spalvotu silikonu. Mačiau yra parduodamos mentelės specialiai silikono tepimui, ash naudojaus pirštais. Norint padaryti ypač lygiai ir gražiai - ant plytelių virš vonios reikia užklijuoti lipnią juostelę, užtepti silikonu ir iškart, kol dar šlapias - nuplėšti. Man pavyko nelabai vykusiai, liko griovelis, bet ash kaskart nusimaudęs skuduriuku surenku vandens perteklių nuo vonios krašto ir man ramu, kad nepelys wink.gif
Kas liečia plytelių užleidimą ant vonios krašto - man asmeniškai tai nėra gražu.
Akrilinė vonia kabinasi ant kronšteinų (nežinau ar visos taip), todėl jinai automatiškai būna prigludusi prie sienos. Nebent siena kreiva.
Atsakyti
QUOTE(stasele @ 2011 04 28, 18:21)
syri, jeigu jūsų vonia bus akrilinė, tai draudziama užleisti plyteles ant vonios krašto, kadangi vonia "vaikšto" pripylus vandens, ir jeigu ji neturi galimybės judėti ji gali įtrūkti... o garantinis negalios, kadangi plytelės užklijuotos ant krašto !!!!!!!

Tai jei vonia akrilinė, būtina plytelėmis klijuoti visą sieną? g.gif
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2011 04 28, 18:47)
Tai jei vonia akrilinė, būtina plytelėmis klijuoti visą sieną? g.gif



jeigu labai norite sutaupyti, tai galite klijuoti vieną juostą zemiau vonios, o paskui palikti neklijuotą.
Atsakyti
sveiki,
ar butu galima kazkaip paciam uztaisyti iskilusia kriaukle?
Atsakyti
Sveikos, turiu klausimą dėl plytelių glaisto. Mūsų plytelės sienų smėlio spalvos, su dviem tamsiai rudom juostom, o grindų tamsiai rudos. Grindims nupirkau sokoladini glaista, koki patartumete sienoms?
Atsakyti