Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika

QUOTE(XysTer @ 2011 04 11, 11:14)
O kokia situacija pas jus vonioje? Norite tik pastatyti skalbimo mašiną, ar kapitaliai remontuojatės/įsirenginėjat vonios kambarį? Jeigu sienos ganėtinai storos, tuomet geriausia nuotaką ir šalto vandens vamzdį slėpti sienoje. Vandenį atsivedant nuo armatūros ties klozetu, o nuotaką jungiant tiesiai į nuotakų stovą per balną.  Jeigu pas jus viskas įrengta - galima šalia sienos daryti tuneliuką iš gipskartonio ir apklijuoti plytelėmis , kuriame bus paslėptas nuotakas ir šalto vandentiekio vamzdelis. Deja tai daug gražumo neduos smile.gif Paprasčiausia būtų atsivesti tik vandenį iki skalbimo mašinos, o skalbimo metu šlangą pakabinti ant klozeto krašto. Tokiu atveju nereikėtų balnų ir stovo gręžimo. Tikiuosi suprasit ką norėjau pasakyt smile.gif
p.s. o geriausiai Jums patartų santechnikas vietoje. Paklauskit visų įmanomų variantų


Vonia mes dabar remontuojames. Bėda ta, kad ta siena prie kurios stovės skalbimo mašina - lb plona - vos 3 cm santechnikas sake, kad neis niekaip vamzdžių į sieną sukišti, o tas bortelis, ar tuneliukas iš gipso kartono sakė irgi negražiai atrodys. tai uztat ir nežinau, kaip reikės tas skalbimo mašinos šlangas slėpti - vis jokio parianto nesugalvoju.
Atsakyti
Vis geriau negu su slangais tampytys. O i grindys jeigu ileis g.gif
Atsakyti
Vandens padavimo vamzdis kaip suprantu turi buti tame paciame aukstyje kur ir skalbimo masinos slanga, o del grindu, man ten aiskino santchnikas, kad irgi kazkas del klozeto negerai, bet sito as nelbai supratau. Nes buvau irgi si varianta apmasciusi.
Atsakyti
Sveiki. Gal kas gyvena senam mažam bute, kuriuose vonios vos kelių kvadratų. Kaip jūs jas įsirengėte? Turime toookįį galvosūkį doh.gif Mano norai pastatyti dušo kabiną, kriauklę, skalbyklę išgaravo kai mes realiai viską pasimatavome. Ilgoji siena 1,88m, šoninės po 1,50m ir ten, kur durys 1,20m. Jei statome dušo kabiną (net gi 800*800) netelpa kriauklė tarp jos ir klozeto arba netelpa skalbiankė (klozeto vieta nekeičiama). Arba paliekam vonią, statom siaurą skalbiankę, bet irgi nebus kriauklės ir reikės vonios čiaupą į kitą pusę pervesti. Vienu žodžiu, kaip besisuktum kas nors netelpa. Jei skalbenkę statyti virtuvėj, tai ten vietos ne daugiau kaip kišenėj. Nežinau ar ką nors supratot, bet išsiliejau, bo vakar susinervinau žiauriai.
Ir dar. Ten kampe, prie klozeto krūva visokių vamždžių (storas lietvamzdis, siaurų vamzdelių, ir vandens skaitikliai). Atrodo jie ten žiauriai. Kaip juos paslėpti???? Gal kas nors išsprendėt šitą reikalą.
Dar norėjau pasiteirauti. Gal kas nors galite parekomenduoti gerą santechniką (kaip aš sakau "talkovą" vyrą), kurio darbu esat patenkinti. Ir ar samdote santechniką ir plytelių klojėją skirtingus žmones, ar turite vieną tokį auksarankį.
Atsakyti
Mes, kol dar gyvenome mažame bute skalbyklę buvom patalpinę virtuvėje, todėl virtuvėje nebuvo stalo. Butas mažas, problemos nebuvo maistą nusinešti į kambarį. Mums tai buvo patogu, bet turbūt ne visiems tokia mintis yra priimtina.
Atsakyti
QUOTE(Daredi @ 2011 04 12, 10:09)
Sveiki. Gal kas gyvena senam mažam bute, kuriuose vonios vos kelių kvadratų. Kaip jūs jas įsirengėte? Turime toookįį  galvosūkį doh.gif  Mano norai pastatyti dušo kabiną, kriauklę, skalbyklę išgaravo kai mes realiai viską pasimatavome.  Ilgoji siena 1,88m, šoninės po 1,50m ir ten, kur durys 1,20m. Jei statome dušo kabiną (net gi 800*800) netelpa kriauklė tarp jos ir klozeto arba netelpa skalbiankė (klozeto vieta nekeičiama). Arba paliekam vonią, statom siaurą skalbiankę, bet irgi nebus kriauklės ir reikės vonios čiaupą į kitą pusę pervesti. Vienu žodžiu, kaip besisuktum kas nors netelpa. Jei skalbenkę statyti virtuvėj, tai ten vietos ne daugiau kaip kišenėj. Nežinau ar ką nors supratot, bet išsiliejau, bo vakar susinervinau žiauriai.
Ir dar. Ten kampe, prie klozeto krūva visokių vamždžių (storas lietvamzdis, siaurų vamzdelių, ir vandens skaitikliai). Atrodo jie ten žiauriai. Kaip juos paslėpti???? Gal kas nors išsprendėt šitą reikalą.
Dar norėjau pasiteirauti. Gal kas nors galite parekomenduoti gerą santechniką (kaip aš sakau "talkovą" vyrą), kurio darbu esat patenkinti.  Ir ar samdote santechniką ir plytelių klojėją skirtingus žmones, ar turite vieną tokį auksarankį.


Sunku įsivaizduot patį išplanavimą koks yra dabar ir kurioj vietoj tie vamzdžiai. Jei neturite plano, tai bent su paintu nupieškite smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fantasy666 @ 2011 04 12, 00:44)
Vandens padavimo vamzdis kaip suprantu turi buti tame paciame aukstyje kur ir skalbimo masinos slanga, o del grindu, man ten aiskino santchnikas, kad irgi kazkas del klozeto negerai, bet sito as nelbai supratau. Nes buvau irgi si varianta apmasciusi.

Na va atsakau diktuojamo santechniko -vandens padavimo vamzdis gali buti isvestas bet kokiam aukstyje ir bet kokioje vietoje. Skalbykles veikimui tai itakos neturi. O vandens ispilimo vamzdis gali buti isvestas bet kokioj vietoj zemesnioj negu skalbimo masinos virsus.Be to skalbykles ispilimo vamzdziui nuolydzio reikalavimai nera tokio grieztumo kaip visiems kitiems vonios prietaisams, nes skalbykle turi siurbli ir vanduo ispylamas su jega o ne palei nuolydi. Del klozeto kas ten negerai, nesuprantu visai, paklauskyte dar karta ir jei negerai atseit del nuolydzio, patariu i grindys patiesti vietoj vamzdzio - skalbimo masinos ispilimo prailginta zarna, jinai labiau elastinga ir gales apeiti klozeto vamzdzius, bei gali buti prijungta bet kokiu kampu ir i bet koki trisaki.
Papildyta:
QUOTE(Daredi @ 2011 04 12, 11:09)

Dar norėjau pasiteirauti. Gal kas nors galite parekomenduoti gerą santechniką (kaip aš sakau "talkovą" vyrą), kurio darbu esat patenkinti.  Ir ar samdote santechniką ir plytelių klojėją skirtingus žmones, ar turite vieną tokį auksarankį.

Taip, galiu parekomenduot gera santechnika.
Atsakyti
Del to tuneliuko - gyvenau Prancuzijoje, butuose, kuriuose ten nuomojausi, turbut visada buvo tokie tuneliukai. Gera naujiena - nieko jie blogai neatrodo, as ant ju dar pasistatadydavau valiklius, buvo visai patogu, nes lenktis ne taip zemai reikia, kad paimtum. Jeigu kitos iseities nera, daryk tuneliuka ir nesuk galvos. Lietuvaiciai perdaug suka galva del estetikos, kur tai visai ne problema: gyvena siukslyne, laiptines baisios, namai siaubingi (seni daugiabucciai), renovuoti nenori, bet kai reikalas prieina prie savo buto, tai tada suka galva del smulkmenu. Savo bute pati buciau taip pasidariusi, jeigu buciau zinojusi.
Atsakyti
O gal kas turite nuotraukos pavyzdi to tuneliuko? Butu puiku pamatyti.
Atsakyti
Kas čia per tuneliukai tokie? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Temidė @ 2011 04 12, 23:52)
Kas čia per tuneliukai tokie? g.gif

Pagal aprašymą panašu į tai
user posted image
Atsakyti
Sveiki 4u.gif turiu beda - santechnikai pradejo kabinti klozetus ir praplese dangcio pakuote nerado jame varztu (dangtis letai nusileidziantis), prigasdino mane, kad nera tokiu pirkti varztu, o pacius dangcius pirkau is internetines parduotuves... gal patartumet kur ieskoti varztu tokiems dangciams 4u.gif
santechnika pirkau pries kokius 3 menesius, klozetus, bide ispakavau pasiziureti ar nera broko, o dangciu net neapziurejau kai atveze doh.gif
Atsakyti