Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika

QUOTE(Tinka @ 2011 04 05, 08:54)

mano toks siek tiek  gal ir ne i tema patarimas, kad jei jau turit galimybe planuotis vonioj ir svarstot skalbimo masinos vieta, jei tik neriboja erdve, pagalvokit, ar nekils noro kada nors isigyt dziovykle skalbiniams.
mes jau pora metu turim,  kadangi montavom ant skalbiankes, buvusio grozio vonioj nebeliko. uztai ir remontus planuojam ir stumdom viska visiskai kitaip. nes nu tas "saldytuvas" vonioj mane uzmusa kas kart. bet patogu be proto.

Jus teisi tokioj situacijos 2 iseitis. 1. Daryti remontus arba 2. Pirkti 2in1. smile.gif
Papildyta:
QUOTE(oliushka @ 2011 04 05, 13:27)
gal kas turit idėjų, kaip tą šaldytuvą vonioj paslėpt? mes ir daromės vonioj remontą ir dabar pradedu pergyvent ar jis nesugadins labai vaizdo doh.gif

Paslepti i spintele ar ileisti i nisa jei imanoma ir uzdeti dureles.
Atsakyti
QUOTE(Fantasy666 @ 2011 04 04, 21:40)
Sveikos, norėjau paklausti patarimo, daromes vonios remonta ir norime pakeisti klozeto vietą, pirmiausia taip pasiūlė pats meistras, tačiau dbar jis galvoja, jog klozetas gali kimstis. Tai gal jus turesite praktini patarima kaip yra is tikruju, idedu isplanavima, ten kur skalbimo masina dabar yra klozetas.

Reiktų, kad papaišytumėt kurioj vietoj yra nuotako stovas. Arčiausiai stovo turėtų būti jungiamas išpuodis, tuomet praustuvas/vonia ir toliausiai nuo stovo - skalbimo mašina. Esmė, kad kuo didesnis vandens kiekis praplaudinėtų visą nuotaką.
O jei bijot, kad kimšis - pradžioje nuotako arba prie išpuodžio įsirenkit pravalą.
p.s. pas mus sovietinės statybos name per 25 metus dar nė karto tūlikas nebuvo užsikimšęs. Kur kas daugiau vargo su moteriškais plakais sifonuose smile.gif
Atsakyti
Sveiki 4u.gif

Gal turesite patarimu ir komentaru del vonios projekto? Spalvas ignoruokite, tiesiog pati isdestyma ziurekita smile.gif

My Webpage
Atsakyti
QUOTE(XysTer @ 2011 04 06, 15:51)
Reiktų, kad papaišytumėt kurioj vietoj yra nuotako stovas. Arčiausiai stovo turėtų būti jungiamas išpuodis, tuomet praustuvas/vonia ir toliausiai nuo stovo - skalbimo mašina. Esmė, kad kuo didesnis vandens kiekis praplaudinėtų visą nuotaką.
O jei bijot, kad kimšis - pradžioje nuotako arba prie išpuodžio įsirenkit pravalą.
p.s. pas mus sovietinės statybos name per 25 metus dar nė karto tūlikas nebuvo užsikimšęs. Kur kas daugiau vargo su moteriškais plakais sifonuose smile.gif

Pas ji gaunasi 3 apsisukimai jei alkunes 90* pastatyt tai tikrai nieko gero, klausymas ar kitas italpinsi ir kaip su nuoledziu ten...ir sienos kokio storio, nes gal ten 5 cm siena,tada nebent deze daryt palei siena.Per mazai info.
Atsakyti
Sveikos mirksiukas.gif
Reikia patarimo del vonios ax.gif Kolkas esu isirinkusi Ravak praktik u modeli. Patinka, tinka, tik kainele gal kiek kanda ax.gif Gal kas turit komentaru apie ja, ar verta uz ja tiek moketi? ax.gif Gal kuri zinot panasia vonia uz mazesne kaina ax.gif na ir aisku, kad kokybe nebutu labai prasta ax.gif
Atsakyti
QUOTE(aister @ 2011 04 08, 10:52)
Sveikos mirksiukas.gif
Reikia patarimo del vonios ax.gif  Kolkas esu isirinkusi Ravak praktik u modeli. Patinka, tinka, tik kainele gal kiek kanda ax.gif  Gal kas turit komentaru apie ja, ar verta uz ja tiek moketi? ax.gif  Gal kuri zinot panasia vonia uz mazesne kaina ax.gif na ir aisku, kad kokybe nebutu labai prasta ax.gif

mes uzsisakem ravak YOU vonia.Na, Ravak visos vonios kaina turi. Bet mes gavom su labai didele nuolaida (visa komplektacija, su sifonu,vandens uzpildymo sistema ,su pagalvele,zodziu visa komplekrtacija, tik neimem priekines ir sonisnes paneles) ilgis 185 cm.
O susigundziau tokia butent pirkti,nes sveciavomes pas vienus, nu kaifavau as toj vonioj biggrin.gif Nors siaip megeja esu po dusu pastoveti.Tad ir sito malonumo neatsisakem,bus ir vonia,ir dusas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zikas1970 @ 2011 04 08, 12:41)
mes uzsisakem ravak YOU vonia.Na, Ravak visos vonios kaina turi. Bet mes gavom su labai didele nuolaida (visa komplektacija, su sifonu,vandens uzpildymo sistema ,su pagalvele,zodziu visa komplekrtacija, tik neimem priekines ir sonisnes paneles) ilgis 185 cm.
O susigundziau tokia butent pirkti,nes sveciavomes pas vienus, nu kaifavau as toj vonioj  biggrin.gif Nors siaip megeja esu po dusu pastoveti.Tad ir sito malonumo neatsisakem,bus ir vonia,ir dusas  smile.gif

Jei nepaslaptis, kaip gauti ta didele nuolaida?

Dusas man irgi nr.1, bet vonia renkames del vaiku. Dusas tada bus vonioje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(maja7 @ 2011 04 06, 18:24)
Sveiki  4u.gif

Gal turesite patarimu ir komentaru del vonios projekto? Spalvas ignoruokite, tiesiog pati isdestyma ziurekita smile.gif

My Webpage


as vietoj jusu slepciau skalbimo masina ir dziovykle kazkaip bent man jos grozio nepriduoda schmoll.gif
toj pusei kur dabar pastatytos skalbenkes daryciau kriaukles ir salia ju statyciau "saldytuva- spintele " skalbimo masinoms ir prijungciau prie kriaukliu spinteliu
Atsakyti
QUOTE(oliushka @ 2011 04 05, 11:27)
gal kas turit idėjų, kaip tą šaldytuvą vonioj paslėpt? mes ir daromės vonioj remontą ir dabar pradedu pergyvent ar jis nesugadins labai vaizdo doh.gif

nu as bandysiu kazkokiom a la zaliuziu tipo durelem maskuot. pagal ideja turi visa siena gautis istisine medine, tik vienam sone dar kriaukle su veidrodziu isipaisyt kazkaip tures.

QUOTE(Renata_Bo @ 2011 04 06, 01:26)
Jus teisi tokioj situacijos 2 iseitis. 1. Daryti remontus arba 2. Pirkti 2in1. smile.gif
[

2 iseitis ne iseitis, nes 2 in 1 neatlieka lyginimo funkcijos. o be sitos funkcijos velniam man dziovykle reikalinga. nes tada namie ar balkone kazkur skalbiniu stovas stovet tures.
Atsakyti
Laba diena
Turiu užduotį mažiausiomis sąnaudomis atremontuoti seną, mažą vonią (senam blokiniam, chruščioviniam bute). Kitą savaitę pradėsiu ieškoti plytelių, klozeto ir dušo kabinos. O pradžioje turiu kelis klausimus:
1. Kur išvežėt seną vonią, seną klozetą? Gal yra kokia firma, kuri atvažiuoja ir surenka tokias senienas. Nes sena vonia yra žiauriai sunki, tai net neįsivaizduoju kaip ją nutempti iš 5 aukšto doh.gif
2. Kur ir kiek dėjote rozečių?
3. Kiek geriausia dėti šviestuvų? Aš galvoju vieną lubose, o kitą prie veidrodžio.
4. Grindų plyteles geriau pirkti akmens masės? O sienų keramikinės? Ar nesugrybavau?
5.Kaip atnaujinamos lubos? Plastikinėm lentelėm nenoriu. Dažyti? Kokiais dažais? O gal dar koks nors būdas yra?
Ačiū.
Atsakyti
QUOTE(Daredi @ 2011 04 09, 11:47)
Laba diena
Turiu užduotį mažiausiomis sąnaudomis atremontuoti seną, mažą vonią (senam blokiniam, chruščioviniam bute). Kitą savaitę pradėsiu ieškoti plytelių, klozeto ir dušo kabinos. O pradžioje turiu kelis klausimus:
1. Kur išvežėt seną vonią, seną klozetą? Gal yra kokia firma, kuri atvažiuoja ir surenka tokias senienas. Nes sena vonia yra žiauriai sunki, tai net neįsivaizduoju kaip ją nutempti iš 5 aukšto doh.gif
2. Kur ir kiek dėjote rozečių?
3. Kiek geriausia dėti šviestuvų? Aš galvoju vieną lubose, o kitą prie veidrodžio.
4. Grindų plyteles geriau pirkti akmens masės? O sienų keramikinės? Ar nesugrybavau?
Ačiū.


Dėl vonios senos spyzines, tai galiu pasiulyti pasiieskoti internete - yra firmų, kurios atvažiuoja, paima ir dar gausite truputį pinigėlių. Mes patys taip išvešime vonią ir gyvatuką tą senąjį, nes irgi daromės remontą.
Rozečių mes planuojame vieną daryti, ten kur skalbimo mašina bus, manau užteks, nes visą laiką juk neskalbsi, o daug technikos vonioje nenaudoji.
Šviestuvus aš ir dėsiu du: vieną lubose (tik iš kelių lempučių), o kitą virš veidrodžio.
Aš tiek sienų, tiek grindų plyteles pirkau keramines.
Atsakyti
QUOTE(zikas1970 @ 2011 04 08, 11:41)
mes uzsisakem ravak YOU vonia.Na, Ravak visos vonios kaina turi. Bet mes gavom su labai didele nuolaida (visa komplektacija, su sifonu,vandens uzpildymo sistema ,su pagalvele,zodziu visa komplekrtacija, tik neimem priekines ir sonisnes paneles) ilgis 185 cm.
O susigundziau tokia butent pirkti,nes sveciavomes pas vienus, nu kaifavau as toj vonioj  biggrin.gif Nors siaip megeja esu po dusu pastoveti.Tad ir sito malonumo neatsisakem,bus ir vonia,ir dusas  smile.gif

gal ir man i AZ galima nuolaidos saltini? nes perziurejom sian vel kruva visko, nebegaliu, rankos svyra. sakiau velniam isvis remonta sumastem. tai ko noriu, kainuoja bezboznai. nu bet vyra ikalbesiu.

o su plytelem vis dar liudesys totalus. apvaziavom visus rekomenduotus taskus Vilniuje. radom viena patinkanti varianta, bet... 2 rusis ir yra tip top kiek mums reiks. vadinas jei bent kelios plyteles bus brokuotos matomai, suduva garantuota. jauciu imsim kazka akiai mielesnio is Dvarcioniu. bent jau kaina apypadore.


pas mus rozetes vonioj 2, viena skalbimo masinai ir dziovyklei (dviguba), kita fenui prie veidrodzio.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tinka: 09 balandžio 2011 - 15:30