Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika

Sveikos,
Bandžiau padėlioti vonią. Norėčiau komentarų ax.gif .
Kol kas man svarbiausia išdėstymas, į dizainą nekreipkit dėmesio ax.gif . Tai bus vaikų-svečių vonia, kurioje bus skalbimo mašina. Plotas - 8kv.m. Šiuo metu dar nieko nėra - nei langų nei durų, tad galima keisti.
Vonia. Kairėj apačioj yra skalbimo mašina, o dešiniam apatiniam kampe - spinta. Tik gyvatuką dar nesugalvojau kur dėti.
Atsakyti
QUOTE(Auruma @ 2011 04 04, 15:48)
Sveikos,
Bandžiau padėlioti vonią. Norėčiau komentarų  ax.gif .
Kol kas man svarbiausia išdėstymas, į dizainą nekreipkit dėmesio  ax.gif . Tai bus vaikų-svečių vonia, kurioje bus skalbimo mašina. Plotas - 8kv.m. Šiuo metu dar nieko nėra - nei langų nei durų, tad galima keisti.
Vonia. Kairėj apačioj yra skalbimo mašina, o dešiniam apatiniam kampe - spinta. Tik gyvatuką dar nesugalvojau kur dėti.


Ar nenorit vietoj spintos dėti bide? o vietoj vonios dušo? Jei tai vaikų-svečių vonia, tai manau patogiau būtų dušas, tiek vaikams tiek svečiams. Dedant dušą užtektų vietos ir bide ir dar spintai.
Atsakyti
QUOTE(Auruma @ 2011 04 04, 15:48)
Sveikos,
Bandžiau padėlioti vonią. Norėčiau komentarų  ax.gif .
Kol kas man svarbiausia išdėstymas, į dizainą nekreipkit dėmesio  ax.gif . Tai bus vaikų-svečių vonia, kurioje bus skalbimo mašina. Plotas - 8kv.m. Šiuo metu dar nieko nėra - nei langų nei durų, tad galima keisti.
Vonia. Kairėj apačioj yra skalbimo mašina, o dešiniam apatiniam kampe - spinta. Tik gyvatuką dar nesugalvojau kur dėti.

Aš vonią palikčiau taip kaip yra, praustuvus dėčiau prie dešinės sienos, tada vietoj skalbyklės unitazą, šalia spintą ir tada skalbyklę. Nors aš asmeniškai norėčiau kad pas mane skalbyklė būtų įmontuota kad jos apskritai nesimatytų 4u.gif O šiaip man nepatinka kai bet kurioje erdvėje yra langas priešais duris, tada man sunkiai atrodo patogiai išdėstyti daiktus g.gif
Papildyta:
QUOTE(rim @ 2011 04 04, 16:51)
Ar nenorit vietoj spintos dėti bide? o vietoj vonios dušo? Jei tai vaikų-svečių vonia, tai manau patogiau būtų dušas, tiek vaikams tiek svečiams. Dedant dušą užtektų vietos ir bide ir dar spintai.

Na svečiams sutikčiau kad dušas patogiau, bet vaikai man atrodo labiau vonią mėgsta g.gif nors aišku žiūrint kokio amžiaus tie vaikai, paaugliai gal jau dušą labiau g.gif Šiaip jeigu vaikams priimtina tai aš tada irgi būčiau už dušą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Upokšnis @ 2011 04 04, 08:51)
O 1000 plytelių buvot? Tik vienas minusas: su užsakymais gali vėluoti, jei sandėlyje neturi reikiamo kiekio.

nebuvom. reiks nubaryt butinai, netu paziurejau, jei tiktu ir issirinkciau, but galima viska vienoj vietoj nukalt.

QUOTE(dautan @ 2011 04 04, 09:30)
Turime Tubadzin akmens masės plyteles. Antrą kartą nedėčiau. Tvarkant pradžioje išsiurbiu su siurbliu, paskui drėgnai išvalau su silikoniniu langų valytuvu. Bet koks audinys palieka prilipusių dulkių...

aciu uz komentara, turesiu minty.

QUOTE(axel @ 2011 04 04, 13:07)
Mes renkames is Kapri, domus galerijoje, malonus aptarnavimas, kainu yra visokiu, nuolaidas irgi lanksciai dalina. Patiko ir vokiska keramika, nors bijojom, kad bus labai jau brangu. Verta apsilankyti, yra spec. pasiulymai, nuolaidos taip pat veikia. Kiek maziau patiko apparici, brangu, iris neblogai.

Domusa visa apsliauziojom, neuzkliuvo niekas. Aparici bandysiu kuria diena per pietus aplankyt, salia darbo.
Atsakyti
QUOTE(rim @ 2011 04 04, 17:51)
Ar nenorit vietoj spintos dėti bide? o vietoj vonios dušo? Jei tai vaikų-svečių vonia, tai manau patogiau būtų dušas, tiek vaikams tiek svečiams. Dedant dušą užtektų vietos ir bide ir dar spintai.



QUOTE(Tomike @ 2011 04 04, 18:20)
Aš vonią palikčiau taip kaip yra, praustuvus dėčiau prie dešinės sienos, tada vietoj skalbyklės unitazą, šalia spintą ir tada skalbyklę. Nors aš asmeniškai norėčiau kad pas mane skalbyklė būtų įmontuota kad jos apskritai nesimatytų  4u.gif  O šiaip man nepatinka kai bet kurioje erdvėje yra langas priešais duris, tada man sunkiai atrodo patogiai išdėstyti daiktus  g.gif
Papildyta:

Na svečiams sutikčiau kad dušas patogiau, bet vaikai man atrodo labiau vonią mėgsta  g.gif  nors aišku žiūrint kokio amžiaus tie vaikai, paaugliai gal jau dušą labiau  g.gif  Šiaip jeigu vaikams priimtina tai aš tada irgi būčiau už dušą  4u.gif


Ačiū už atsakymus. Turėsiu ką apmąstyti.
Mano vaikai maži, vyriausiajai dar 3m. nėra. Maudytis vonioje jiems didelis malonumas, tad vonios neatsisakysiu. O svečiai turės prisitaikyti ax.gif , vis gi mes ten gyvensim.
o dėl bide niekad nesusimąsčiau ax.gif .
Tiesa, langą galvoju daryti siaurą ir pailgą aukščiau esantį. Tad buvo mintis po langu dėti kriaukles. Tik tuomet klausimas ar veidrodis normalus tilptų, arba langą tikrai aukštai daryti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Auruma @ 2011 04 04, 19:52)
Ačiū už atsakymus. Turėsiu ką apmąstyti.
Mano vaikai maži, vyriausiajai dar 3m. nėra. Maudytis vonioje jiems didelis malonumas, tad vonios neatsisakysiu. O svečiai turės prisitaikyti  ax.gif , vis gi mes ten gyvensim.
o dėl bide niekad nesusimąsčiau  ax.gif .
Tiesa, langą galvoju daryti siaurą ir pailgą aukščiau esantį. Tad buvo mintis po langu dėti kriaukles. Tik tuomet klausimas ar veidrodis normalus tilptų, arba langą tikrai aukštai daryti  g.gif

Oj jei vaikučiai tokie mažuliukai tai vonia būtina thumbup.gif gal geriau lai vonia būna po langu, nes jei dėsit praustuva, veidrodi ir dar langa manau bus per daug visko vienoj vietoj g.gif
Atsakyti
Sveikos, norėjau paklausti patarimo, daromes vonios remonta ir norime pakeisti klozeto vietą, pirmiausia taip pasiūlė pats meistras, tačiau dbar jis galvoja, jog klozetas gali kimstis. Tai gal jus turesite praktini patarima kaip yra is tikruju, idedu isplanavima, ten kur skalbimo masina dabar yra klozetas.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Tinka @ 2011 04 04, 09:00)
zinau. kazkaip buvom isitikine, kad ten plyteliu nebelike ir net nevaziavom. reiks uzsukt, netoli namu siaip.

gal kas turit akmens mase susideje vonioj? kaip naudojasi? p[as mus tik lauko balkone, tai priekaistu neturim. bet vonioj siek tiek baisu, kad  gal dulkes ar pan. gi ne  glazuruota.

Yra yra, jie tiesiog persikele i kita patalpa. Beje akmens mases plyteles irgi glazutuotos daugumoj. Bijoti tikrai neverta nes jos skaitosi geresnes nei keramikines. smile.gif
Kas del tu dulkiu tai net nezinau, turejau sviesiai pilkas gliancines kaip stiklas tai vargo turejau oj oj kiek, o dabar visam name irgi akmens tik ne gliancines tai jokiu bedu neturiu.Man atrodo kad bet kokios jeigu kaip stiklas tai prieziusros reikalaus g.gif
Papildyta:
QUOTE(Fantasy666 @ 2011 04 04, 22:40)
Sveikos, norėjau paklausti patarimo, daromes vonios remonta ir norime pakeisti klozeto vietą, pirmiausia taip pasiūlė pats meistras, tačiau dbar jis galvoja, jog klozetas gali kimstis. Tai gal jus turesite praktini patarima kaip yra is tikruju, idedu isplanavima, ten kur skalbimo masina dabar yra klozetas.


O kodel jis turetu kimstis?Nesuprantu... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Renata_Bo: 05 balandžio 2011 - 01:15
QUOTE(Renata_Bo @ 2011 04 05, 01:18)
Yra yra, jie tiesiog persikele i kita patalpa. Beje akmens mases plyteles irgi  glazutuotos daugumoj. Bijoti tikrai neverta nes jos skaitosi geresnes nei keramikines. smile.gif
Kas del tu dulkiu tai net nezinau, turejau sviesiai pilkas gliancines kaip stiklas tai vargo turejau oj oj kiek, o dabar visam name irgi akmens tik ne gliancines tai jokiu bedu neturiu.Man atrodo kad bet kokios jeigu kaip stiklas tai prieziusros reikalaus  g.gif

tai be kalbu blizgios prieziuros reikalaus. uztai ir net nesvarstom tokiu. gana jau man ir taip triju vyru namie bardakyno, dar vonioj kiekviena lasa gramdysiu nervuodamasi.

mano toks siek tiek gal ir ne i tema patarimas, kad jei jau turit galimybe planuotis vonioj ir svarstot skalbimo masinos vieta, jei tik neriboja erdve, pagalvokit, ar nekils noro kada nors isigyt dziovykle skalbiniams.
mes jau pora metu turim, kadangi montavom ant skalbiankes, buvusio grozio vonioj nebeliko. uztai ir remontus planuojam ir stumdom viska visiskai kitaip. nes nu tas "saldytuvas" vonioj mane uzmusa kas kart. bet patogu be proto.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tinka: 05 balandžio 2011 - 06:54
QUOTE(Tinka @ 2011 04 05, 06:54)
tai be kalbu blizgios prieziuros reikalaus. uztai ir net nesvarstom tokiu. gana jau man ir taip triju vyru namie bardakyno, dar vonioj kiekviena lasa gramdysiu nervuodamasi.

mano toks siek tiek  gal ir ne i tema patarimas, kad jei jau turit galimybe planuotis vonioj ir svarstot skalbimo masinos vieta, jei tik neriboja erdve, pagalvokit, ar nekils noro kada nors isigyt dziovykle skalbiniams.
mes jau pora metu turim,  kadangi montavom ant skalbiankes, buvusio grozio vonioj nebeliko. uztai ir remontus planuojam ir stumdom viska visiskai kitaip. nes nu tas "saldytuvas" vonioj mane uzmusa kas kart. bet patogu be proto.


gal kas turit idėjų, kaip tą šaldytuvą vonioj paslėpt? mes ir daromės vonioj remontą ir dabar pradedu pergyvent ar jis nesugadins labai vaizdo doh.gif
Atsakyti
Labutis.
Sauniai Jus cia bendraujat.
Mes irgi pradejom vonios-wc remonta. Sienos griaunamos. Turiu sugalvoti kaip isdestyti santechnika doh.gif
I 9-aukscio senos statybos isgriauta vonia-wc, noreciau sutalpinti duso kabina nemaza, kriaukle, unitaza(pakabinama), skalbimo masina ir kokius nors baldelius. Gal kas turit pasiulymu? Buciau be galo dekinga ax.gif
Atsakyti
Sveikos, turiu beda , jei kam teko susidurti prasau patarimo smile.gif
Musu vonia, kaip paveikslelyje, pastogeje, sienas klijuosime plytelemis. Nezinau ka daryti su lubomis, su ta vieta kur pastoge, kol kas ji nudazyta vandeniui atspariais dazais. Bet vonia atliks ir duso funkcija , tad vanduo taskysis ant lubu kazkiek. Butu galima bent dali tos pastogines dalies klijuoti plytelemis, tik nlb grazu...gal kas turit kokiu ideju?

user posted image
Atsakyti