Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika

QUOTE(rim @ 2011 03 30, 11:33)
Kaip suprast "neturi uzverzymu"? Gal jie tiesiog nesimato, yra paslėpti, esu girdėjusi meistru komentarą, kad labai sunku prieit prie varžtų, kai jie tokie paslėpto tipo ir dėl to meistrai nervuojasi.


turi visi sitie bakeliai priverzima smile.gif kitaip nesilaikytu prie sienos smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Renata_Bo @ 2011 03 29, 15:32)
Na dabar mes turyme 2 Duravitu,  o trecio dar nenupirkom. Pries tai turejom irgi duravita tik kito modelio, dar pries tai nezinau koks buvo, o dar pries tai Ifo dabar ta firma Ido vadinasi.Beabejo kad tu ankstesniu tai modeliu neprisimenu pavadinimu, o tu nauju tai va 1 jau naudojamas - man nesitasko, bet vyras sako kad kartais jam sutaska, antras dar ne naudojamas tai niegaliu pasakyt kaip ten bus, o 3,4 tai klozetas su bide kurius noriu pirkt i miegamojo vonios kambary, bet vyras priesinasi , nes toks dizainas neturi uzverzymu o tai reiskia kad klybes.
1
2
3
4
Visi sitie klozetai tusi staigu nuleidima.


Cia kaip pavizdi pateiksiu priverzimo schema:

Bide
Atsakyti
QUOTE(rim @ 2011 03 30, 12:33)
Kaip suprast "neturi uzverzymu"? Gal jie tiesiog nesimato, yra paslėpti, esu girdėjusi meistru komentarą, kad labai sunku prieit prie varžtų, kai jie tokie paslėpto tipo ir dėl to meistrai nervuojasi.

Na kaip cia jum geriau paaiskinti. Kitokiu formu klozetai turi varztus kuriuos tiesiog galima stipriai uzverzt o tokios formos turi tokius pacius varztus bet jie neprisiverzia tiesiai, o yra sone tokie kaip gribukai kurie prispaudzia tos pagrindynius varztus is sono ( paziurekyte atidziau 3 paveikslelyje), bet tie soniniai varsteliai ne prispaudzia itin stipriai ir su laiku klozetas verzk neverzk o klyba. Dar buna visai be varztu tiesiog prisegamas klozetas.Dazniausiai meistrai nervuojasi kai klientas nuperka klozeta be normalaus uzverzymo ir nors buna perspetas vistiek po kurio laiko turi pretenziju kad klozetas klyba, bet tam yra garantinis aptarnavimas - nervuokys ar ne o vaziuoti ir gelbet vistiek tenka.
QUOTE(afonia @ 2011 03 30, 17:19)
turi visi sitie bakeliai priverzima smile.gif kitaip nesilaikytu prie sienos smile.gif
Papildyta:
Cia kaip pavizdi pateiksiu priverzimo schema:

Bide

Visu pirma tai ne bakelis, bakelis randasi visai kitoj vietoj, visu antra be uzverzimu buna dar uzsegimai ir kazkaip nenukrenta ant zemes klozetai g.gif , visu trecia jusu schema rodo ne paprasta uzverzima o sonini - tai yra ta silpnesni, bet aciu uz pavyzdy. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Renata_Bo @ 2011 03 29, 14:32)
pries tai Ifo dabar ta firma Ido vadinasi


niu kad tikrai iki siol abi atskirai gyvuoja

Ifo
Ido
Atsakyti
QUOTE(Renata_Bo @ 2011 03 28, 16:03)
Gal as kazko nesuprantu bet man nesitasko niekada, vyras sako kad kazkiek kakojant kartais sutaska, bet man tai dar ne karto ne buvo. blush2.gif

Aš ir sakau, kad taškymasis pagrinde priklauso nuo sėdėjimo padėties. Man taip pat tykštelna gal 1 kart iš 20, mama skundžiasi, kad jai dažniau. Tupim ant to paties Dudavit D code, kaip kad pirmoj Jūsų nuorodoj (tik kad pas mus pastatomas).
Esmė, kad kuo siauresnė skylė apačioj, tuo mažesnė tikimybė, kad šūdukas tėkštels šonu ir aptaškys vandeniu smile.gif
Atsakyti
Gal galite patarti kur Kaune geriausiai pirkti klozetą, vonią, kriaukles?
Atsakyti
Merginos, noriu komentaru. siandien pusdieni pravazinejom po pardes plyteliu ieskodami. apvaziavom Iris, Hanza plyteliu turgu, Dvarcioniu keramika. senukai isnagrineti jau anksciau. nenorim nieko mandro, blatno ar pan. elementariu baltu sienu. ant grindu nusiziurejom akmens mases plyteles a la akmenuku papilta. nesamone? bet tai kazko kitko nu nelimpa ir viskas. gyvenime negalvojau, kad bus taip sunku. aisku, norisi ne super brangiu, bet tai, kad ir labai brangiu nieko stebuklingo nematem.

gal kas dar kokiu slaptu plyteliu vietu zinot? santechnika kol kas Vonios studijoj nusiziureje. viskas bendroj sumoj dafiga kainuos, bet zinau, kad gausim nuolaida. virtuves kriaukle ten pirkom, gavom, tai tikiuos ir dabar bus taip pat. kur dar galima butu nuvaryt ir viska rast vienoj vietoj. ne mano nervams derinti keliu pardziu asortimenta. jau plyteliu gana. sweamekse jau buvom, nieko norimo nebuvo.
Atsakyti
Sveikos,
Su kokiomis programomis projektuojatės vonias? Man reikia baldus sudėlioti, kad žinoti kur kokias komunikacijas vesti.
Gal kas turite dvi kriaukles vaikų vonioje? Ar patogu ir ar realiai vaikai prausiasi vonioje vienu metu? Ir kokio amžiaus vaikai? Aš norėčiau dviejų kriauklių vonioje, bet galvoju kažin ar ilgai vaikai norės vienu metu vakarinėmis procedūromis užsiimti g.gif . Gal daryti vieną pailgą kriauklę g.gif .
Atsakyti
QUOTE(Tinka @ 2011 04 02, 19:56)

gal kas dar kokiu slaptu plyteliu vietu zinot? santechnika kol kas Vonios studijoj nusiziureje. viskas bendroj sumoj dafiga kainuos, bet zinau, kad gausim nuolaida. virtuves kriaukle ten pirkom, gavom, tai  tikiuos ir dabar bus taip pat. kur dar galima butu nuvaryt ir viska rast vienoj vietoj. ne mano nervams derinti keliu pardziu asortimenta. jau plyteliu gana. sweamekse jau buvom, nieko norimo nebuvo.

Nezinau ar jus Vilniete, bet jei taip tai gal zinote kur yra medzio centras, ten yra parduotuve su nemazu pasirinkimu plyteliu. Kainos visai geros o ir nusidereti be problemu galima.
Atsakyti
QUOTE(Renata_Bo @ 2011 04 04, 01:13)
Nezinau ar jus Vilniete, bet jei taip tai gal zinote kur yra medzio centras, ten yra parduotuve su nemazu pasirinkimu plyteliu. Kainos visai geros o ir nusidereti be problemu galima.

zinau. kazkaip buvom isitikine, kad ten plyteliu nebelike ir net nevaziavom. reiks uzsukt, netoli namu siaip.

gal kas turit akmens mase susideje vonioj? kaip naudojasi? p[as mus tik lauko balkone, tai priekaistu neturim. bet vonioj siek tiek baisu, kad gal dulkes ar pan. gi ne glazuruota.
Atsakyti
QUOTE(Tinka @ 2011 04 02, 18:56)
Merginos, noriu komentaru. siandien pusdieni pravazinejom po pardes plyteliu ieskodami. apvaziavom Iris, Hanza plyteliu turgu, Dvarcioniu keramika. senukai isnagrineti jau anksciau. nenorim nieko mandro, blatno ar pan. elementariu baltu sienu. ant grindu nusiziurejom akmens mases plyteles a la akmenuku papilta. nesamone? bet tai kazko kitko nu nelimpa ir viskas. gyvenime negalvojau, kad bus taip sunku. aisku, norisi ne super brangiu, bet tai, kad ir labai brangiu nieko stebuklingo nematem.

gal kas dar kokiu slaptu plyteliu vietu zinot? santechnika kol kas Vonios studijoj nusiziureje. viskas bendroj sumoj dafiga kainuos, bet zinau, kad gausim nuolaida. virtuves kriaukle ten pirkom, gavom, tai  tikiuos ir dabar bus taip pat. kur dar galima butu nuvaryt ir viska rast vienoj vietoj. ne mano nervams derinti keliu pardziu asortimenta. jau plyteliu gana. sweamekse jau buvom, nieko norimo nebuvo.

O 1000 plytelių buvot? Tik vienas minusas: su užsakymais gali vėluoti, jei sandėlyje neturi reikiamo kiekio.

QUOTE(Auruma @ 2011 04 03, 13:59)
Sveikos,
Su kokiomis programomis projektuojatės vonias? Man reikia baldus sudėlioti, kad žinoti kur kokias komunikacijas vesti.
Gal kas turite dvi kriaukles vaikų vonioje? Ar patogu ir ar realiai vaikai prausiasi vonioje vienu metu? Ir kokio amžiaus vaikai? Aš norėčiau dviejų kriauklių vonioje, bet galvoju kažin ar ilgai vaikai norės vienu metu vakarinėmis procedūromis užsiimti  g.gif . Gal daryti vieną pailgą kriauklę  g.gif .

Jei būtų didesnė vonia, mieliau rinkčiausi dvi mažesnes kriaukles, nei vieną didelę. Vienas kranas ir yra vienas kranas. Dviese vandens procedūrų neatliksi. Tenka vienam praustis, o kitam kitom higienos procedūrom užsiiminėti.
Atsakyti
QUOTE(Tinka @ 2011 04 04, 07:00)
gal kas turit akmens mase susideje vonioj? kaip naudojasi? p[as mus tik lauko balkone, tai priekaistu neturim. bet vonioj siek tiek baisu, kad  gal dulkes ar pan. gi ne  glazuruota.

Turime Tubadzin akmens masės plyteles. Antrą kartą nedėčiau. Tvarkant pradžioje išsiurbiu su siurbliu, paskui drėgnai išvalau su silikoniniu langų valytuvu. Bet koks audinys palieka prilipusių dulkių...
Atsakyti
QUOTE(Tinka @ 2011 04 02, 17:56)
Merginos, noriu komentaru. siandien pusdieni pravazinejom po pardes plyteliu ieskodami. apvaziavom Iris, Hanza plyteliu turgu, Dvarcioniu keramika. senukai isnagrineti jau anksciau. nenorim nieko mandro, blatno ar pan. elementariu baltu sienu. ant grindu nusiziurejom akmens mases plyteles a la akmenuku papilta. nesamone? bet tai kazko kitko nu nelimpa ir viskas. gyvenime negalvojau, kad bus taip sunku. aisku, norisi ne super brangiu, bet tai, kad ir labai brangiu nieko stebuklingo nematem.

gal kas dar kokiu slaptu plyteliu vietu zinot? santechnika kol kas Vonios studijoj nusiziureje. viskas bendroj sumoj dafiga kainuos, bet zinau, kad gausim nuolaida. virtuves kriaukle ten pirkom, gavom, tai  tikiuos ir dabar bus taip pat. kur dar galima butu nuvaryt ir viska rast vienoj vietoj. ne mano nervams derinti keliu pardziu asortimenta. jau plyteliu gana. sweamekse jau buvom, nieko norimo nebuvo.



Mes renkames is Kapri, domus galerijoje, malonus aptarnavimas, kainu yra visokiu, nuolaidas irgi lanksciai dalina. Patiko ir vokiska keramika, nors bijojom, kad bus labai jau brangu. Verta apsilankyti, yra spec. pasiulymai, nuolaidos taip pat veikia. Kiek maziau patiko apparici, brangu, iris neblogai.
Atsakyti