Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika

QUOTE(kysa000 @ 2010 11 28, 12:25)
mergaites, kuom projektuojates savo voniom plyteles? bandziau ir su paradyz.com programa, taciau kadangi mano plyteles ne is ten, nelabai kas gaunasi man. dar bandziau ir aparici internetinio puslapio siustis. nesigauna. gal kuri naudojat kokia nesudetinga programele? jau i nevilti puoliau sad.gif


Aš tai popieriui braižiau ir spalvinau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Novela @ 2010 11 28, 11:53)

Na cia tai ziauriai su tuom plytelem,ne ka graziau butu gavesis ir tavoji ideja todel kad dekora is vis reikejo ismesti,tai zmones dedasi plytelias kai neturi fantazijos,o sarkom,kurios tik kopijuoja,taip ir gaunasi.Kazkurioje temoje buvau pries dizainierius,dabar galvoju,gal istikruju jie ir reikalingi g.gif
Atsakyti
QUOTE(kysa000 @ 2010 11 28, 13:25)
mergaites, kuom projektuojates savo voniom plyteles? bandziau ir su paradyz.com programa, taciau kadangi mano plyteles ne is ten, nelabai kas gaunasi man. dar bandziau ir aparici internetinio puslapio siustis. nesigauna. gal kuri naudojat kokia nesudetinga programele? jau i nevilti puoliau sad.gif

aš pasidariau sienų išklotinę Photoshop'e ir išsidėliojau smile.gif man buvo patogu.
Atsakyti
QUOTE(Dumblas @ 2010 11 28, 14:37)
Na cia tai ziauriai su tuom plytelem,ne ka graziau butu gavesis ir tavoji ideja todel kad dekora is vis reikejo ismesti,tai zmones dedasi plytelias kai neturi fantazijos,o sarkom,kurios tik kopijuoja,taip ir gaunasi.Kazkurioje temoje buvau pries dizainierius,dabar galvoju,gal istikruju jie ir reikalingi g.gif


Be abejo jie reikalingi, klausimas net nesvarstytinas. Taciau kitas klausimas, ar dizainerio grozio suvokimas sutampa su kliento ax.gif
Atsakyti
na mergaites,kaip jums sekasi su vonios remontais? pas mus pagaliau baigtas, vaizdelis gan paprastas, bet bent jau sviesiau ir svariau, as visai patenkinta, idedu ir jums pasiziureti.
Vonia mazyte - 3 kv.m

Vonia
Vonia 2
Vonia 3
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dovilte: 03 gruodžio 2010 - 09:47
jauku bigsmile.gif patiko mozaikinės plytelės derintos su įprastom wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Bonpari @ 2010 12 03, 10:53)
jauku  bigsmile.gif patiko mozaikinės plytelės derintos su įprastom  wub.gif

Dekui, gal kiek per "sunkios" buvo pasirode, gal reikejo vietomis apkeist, bet kai pirma karta daremes remonta ir be jokiu patarimu ar dizaineriu tai bus gerai biggrin.gif jau pripratau prie naujo vaizdo.
Atsakyti
QUOTE(Dovilte @ 2010 12 03, 09:44)
Vonia mazyte - 3 kv.m




tikrai labai gražiai persitvarkėt
Atsakyti
QUOTE(Dovilte @ 2010 12 03, 09:44)
na mergaites,kaip jums sekasi su vonios remontais? pas mus pagaliau baigtas, vaizdelis gan paprastas, bet bent jau sviesiau ir svariau, as visai patenkinta, idedu ir jums pasiziureti.
Vonia mazyte - 3 kv.m

Vonia
Vonia 2
Vonia 3

Daili ir sviesi vonia gavosi thumbup.gif Norejau pasiteirauti koki sviestuva dejote virs veidriodzio? dabar kaip tik ieskomes sau i vonios kambari smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovilte @ 2010 12 03, 09:44)
na mergaites,kaip jums sekasi su vonios remontais? pas mus pagaliau baigtas, vaizdelis gan paprastas, bet bent jau sviesiau ir svariau, as visai patenkinta, idedu ir jums pasiziureti.
Vonia mazyte - 3 kv.m

Vonia
Vonia 2
Vonia 3

labai mielai žiūrisi wub.gif

klausimuks - kaip su ta pertvarėle sulankstoma - ar netrukdo pats bėgelis? kaži kaip valosi?
galvoju irgi apie sulankstomą stiklinę(ar plastikinę) pertvarą bet tas bėgelis neramina.
Atsakyti
QUOTE(Dovilte @ 2010 12 03, 09:56)
Dekui, gal kiek per "sunkios" buvo pasirode, gal reikejo vietomis apkeist, bet kai pirma karta daremes remonta ir be jokiu patarimu ar dizaineriu tai bus gerai biggrin.gif jau pripratau prie naujo vaizdo.

man tai ne per "sunkios", kažkaip kaip tik asocijuojasi su pajūrio smėliu bigsmile.gif biggrin.gif kiek mokėjot už kvadratą mozaikinių plytelių klijavimo, nemažai turėjo atsieiti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(linnn @ 2010 12 03, 11:38)
tikrai labai gražiai persitvarkėt


Aciu wub.gif
QUOTE(dainiusd @ 2010 12 03, 11:40)
Daili ir sviesi vonia gavosi  thumbup.gif  Norejau pasiteirauti koki sviestuva dejote virs veidriodzio? dabar kaip tik ieskomes sau i vonios kambari smile.gif

negaliu ivardinti kaip jis vadinasi, pirkome "Bauhof`e" Panevezyje, maciau ir sviestuvu parduotuveje "Babilone", bet ten tas pats sviestuvas gerokai brangesnis. galiu ikelti tik nuotraukas is arciau :
sviestuvas
sviestuvas2



QUOTE(Lindra @ 2010 12 03, 11:46)
labai mielai žiūrisi  wub.gif

klausimuks - kaip su ta pertvarėle sulankstoma - ar netrukdo pats bėgelis? kaži kaip valosi?
galvoju irgi apie sulankstomą stiklinę(ar plastikinę) pertvarą bet tas bėgelis neramina.

Turite omenyje begeli tarp vonios ir sieneles? ten guma tiesiog, traukiant sienele uzsispaudzia ir nepraleidzia vandens, bet buna atveju kada kaip nors kreiviau ja istiesi, truputi praleidzia vandeni, bet maziau nei anksciau su uzuolaida prilaistydavom:) valyt dar nevaliau, bet manau su antikalkiniu valikliu kokiu nusivalys gerai, pas mus ji plastikine, nelabai net ir matosi tos kalkes kol kas, stiklines su mazu vaiku nelabai rekomendavo, nes ja stumdant galima kaip nors netycia sudauzyti, plastikas saugiau, dazniausiai tik skyla.

QUOTE(Bonpari @ 2010 12 03, 11:46)
man tai ne per "sunkios", kažkaip kaip tik asocijuojasi su pajūrio smėliu  bigsmile.gif  biggrin.gif kiek mokėjot už kvadratą mozaikinių plytelių klijavimo, nemažai turėjo atsieiti  rolleyes.gif

na aciu labai uz grazius atsiliepimus, gerai nuteikia biggrin.gif visu plyteliu klijavimas isejo 850-1000, tiksliai nepasakysiu dabar, nes tas pats meistras atliko ir kitokius darbus .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dovilte: 03 gruodžio 2010 - 11:13