Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika

QUOTE(XysTer @ 2011 03 28, 12:04)
Aptaškys tikriausiai visi nauji klozetai, jeigu sėdima tiesiai virš vandens. Čia jau reikia rinktis, ar tuštintis ant klozeto sienelės ir ją paskui nuvalyti šepečiu, ar virš vandens ir vėliau užpakaliuką valytis popieriumi biggrin.gif


nu tikrai ne visi rolleyes.gif
šeip kai kurie nauji tūlikai dar ir nuleidžia blogai,

o del gero tūliko aprašymo, kurie nesitaško, tikrai kažkur buvo parašyta, bet tadu buvo man neaktualu, tai nenusikopinau, dabar jau beviltiškas reikalas turbūt ieškot būtų.

Atsakyti
Gal kas galite rekomenduoti gera, tvarkinga bei nelabai brangu plyteliu klojeja?
Atsakyti
QUOTE(XysTer @ 2011 03 28, 12:04)
Aptaškys tikriausiai visi nauji klozetai, jeigu sėdima tiesiai virš vandens. Čia jau reikia rinktis, ar tuštintis ant klozeto sienelės ir ją paskui nuvalyti šepečiu, ar virš vandens ir vėliau užpakaliuką valytis popieriumi biggrin.gif

Gal as kazko nesuprantu bet man nesitasko niekada, vyras sako kad kazkiek kakojant kartais sutaska, bet man tai dar ne karto ne buvo. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Renata_Bo @ 2011 03 28, 15:03)
Gal as kazko nesuprantu bet man nesitasko niekada, vyras sako kad kazkiek kakojant kartais sutaska, bet man tai dar ne karto ne buvo. blush2.gif

Tai va gal Jūs tinkamą klozetą išsirinkote - parašykite kokį konkretų modelį turit.
Atsakyti
QUOTE(Mergele @ 2011 03 27, 18:54)
Sveikutes,



su kokia programele darote tuos pvz bigsmile.gif ?
Atsakyti
QUOTE(bigsmile @ 2011 03 26, 15:01)


Man labai patiko sita ideja. Bet kazin ar praktiska? Juk prausiantis po dusu pribega ir i vonia putu. Jau nusiprausus reik ziuret ar svariai liko vonia...
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2011 03 28, 18:36)
su kokia programele darote tuos pvz  bigsmile.gif ?

ax.gif Rankytemis ir piestuku...
Tai niekas neturi minciu ka man su tomis plytelemis daryti? verysad.gif labai gaila...
Atsakyti
QUOTE(Mergele @ 2011 03 29, 02:22)
Tai niekas neturi minciu ka man su tomis plytelemis daryti?  verysad.gif labai gaila...

Na kad labai jau abstrakčiai nupasakojai, apie kokius plytelių variantus mąstai. mastau.gif Manau įkeltum kelis dūšiai artimesnius pavyzdžius (kaip kad spintelės spalvą) - atsirastų ir tų patarimų. O erdvę labiausiai didina veidrodžiai.
Atsakyti
QUOTE(AstaRaud @ 2011 03 28, 17:32)
Tai va gal Jūs tinkamą klozetą išsirinkote - parašykite kokį konkretų modelį turit.

Na dabar mes turyme 2 Duravitu, o trecio dar nenupirkom. Pries tai turejom irgi duravita tik kito modelio, dar pries tai nezinau koks buvo, o dar pries tai Ifo dabar ta firma Ido vadinasi.Beabejo kad tu ankstesniu tai modeliu neprisimenu pavadinimu, o tu nauju tai va 1 jau naudojamas - man nesitasko, bet vyras sako kad kartais jam sutaska, antras dar ne naudojamas tai niegaliu pasakyt kaip ten bus, o 3,4 tai klozetas su bide kurius noriu pirkt i miegamojo vonios kambary, bet vyras priesinasi , nes toks dizainas neturi uzverzymu o tai reiskia kad klybes.
1
2
3
4
Visi sitie klozetai tusi staigu nuleidima.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Renata_Bo: 29 kovo 2011 - 14:50
Sveikos, man taip pat labai reiketu Jusu rekomendaciju, nebrangaus bet patikimo plyteliu klojejo Kaune smile.gif aciu labai
Atsakyti
QUOTE(Renata_Bo @ 2011 03 29, 15:32)
3,4 tai klozetas su bide kurius noriu pirkt i miegamojo vonios kambary, bet vyras priesinasi , nes toks dizainas neturi uzverzymu o tai reiskia kad klybes.
1
2
3
4
Visi sitie klozetai tusi staigu nuleidima.


Kaip suprast "neturi uzverzymu"? Gal jie tiesiog nesimato, yra paslėpti, esu girdėjusi meistru komentarą, kad labai sunku prieit prie varžtų, kai jie tokie paslėpto tipo ir dėl to meistrai nervuojasi.
Atsakyti
Sveiki, įsirenginėjame sodybą,ruošemės ten gyventi. Norime įsirengti gražią vonią,taigi gal pasidalinsite patarimais. Vonioje yra naujo stačiamalkio sienelė( molio spalvos koklių), bei raudonų plytų kaminas. Gal turite kokių nors patarimų kaip gražiai įsirengti vonios kambarį? smile.gif
Atsakyti