Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika

Sveiki,
aš irgi svajoju remontuoti vonią. Pamačiau tokį variantą.

user posted image

Gal kas turit įsirengę realiai? Ar patogu? Nes man labai norisi ir vonios, ir dušo, o vonios kambarys labai mažas... apie 5 kv.m. išdidinus gautųsi... o patalpa kurioje rengčiau tokią vonią su dušu 1,55x1,45m.

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bigsmile: 26 kovo 2011 - 14:01
QUOTE(aureka @ 2011 03 25, 20:02)
O sakykit pas ka buvo tos senos spizines, kaip sekesi jas isnest  g.gif


Internete yra nemažai skelbimų, kur išveža senas vonias - mes kvietėmės thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2010 12 28, 20:16)
Venus 8801
http://www.skv.lt/in...php?page_id=307 mokėjua per akciją 1100.


Kaip Jusų ši masažinė dušo kabina tarnauja, vis daugiau linkstu prie tokios pat blush2.gif tik va dabar kaina didesne jau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Marija1 @ 2011 03 25, 21:47)
O aš nenoriu tos plastikinės ir vėl ieškau geros špižinės naujos aišku. O pardodoj ką tokio gražaus pamatėt?  4u.gif


Pastebėjau, kad vis daugiau žmonių pradeda vėl domėtis ketinėmis (špyžinėmis) voniomis. Siūlyčiau ispanų firmos ROCA vonias. Kokybiškos, yra visokių matmenų thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutes,

Nelabai as cia pripuolu prie interneto sad.gif Kazkada rasiau, klausiau pagalbos apie dizainerius, bet viena jusu pasiule cia sukelti nuotraukytes, sako, gausiu geresniu patarimu nei is dizaineriu smile.gif tai as taip ir darau smile.gif gal tikrai sulauksiu pagalbos ax.gif
Pati pripaisiau, nelabai jie kokybiski, kai kurie gal nevisai atitinka proporcijas, bet gal kas patarsit kaip ta nedidele musu vonia (7,5 m2) bent kiek optiskai padidinti... buciau labai dekinga, o tai galva lauzau, laikas bega, tuojau reikes plyteles uzsakineti, o as nezinau kaip ir kokias ten klijuoti... verysad.gif

cia iejus pro duris vaizds desineje puseje, durys atsidaro i vonios puse:
user posted image

cia vaizdas kitoje puseje - kriaukle ir stiklines duso sienos. tia pat matosi dalis vonios ir sienele, skirianti vonia ir wc (siaip realiai ta sienele turi buti aukstesne ax.gif ):
user posted image

o spintele bus va tokios margumo:
user posted image

galvoju apie siltas, svelniai gelsvai rusvas grindis, bet gana sviesias, tinkamo spalvinio tono pagal spintele. panasios, vienu tonu sviesesnes yra ir sienos plyteles, grindu 30x60, sienu 33x66 cm. dar mozaika tinkama yra, tamsiai ruda, mazu stikliniu nevienodu atspalviu ir pavirsiu kvadrateliu. bet nieko gero as nesukombinuoju. aisku, nebutinai turi buti ta mozaika, bet kazkokio akcento norisi... buciau be galo dekinga, jei kuriai kiltu mintis, ka cia man padarius smile.gif 4u.gif
Labai labai laukiu...
p.s. labai laukiu biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergele: 27 kovo 2011 - 18:21

QUOTE(aureka @ 2011 03 25, 22:02)
O sakykit pas ka buvo tos senos spizines, kaip sekesi jas isnest  g.gif


Pas mus buvo ketine 170, su malonumu butume pasilike, bet niekaip neisemiau rudziu doh.gif Tai teko atsisakyt ir "bogint" ja is trecio auksto.Trys stiprus vyrai isnese be problemu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo o-pa-pa: 27 kovo 2011 - 21:19
QUOTE(o-pa-pa @ 2011 03 27, 21:18)
Pas mus buvo ketine 170, su malonumu butume pasilike, bet niekaip neisemiau rudziu doh.gif Tai teko atsisakyt ir "bogint" ja is trecio auksto.Trys stiprus vyrai isnese be problemu.

Bandysim ir mes nest smile.gif Dar priduosim i metala, tai vis litas kitas remontui bus ax.gif Svarbu per duris tilptu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(o-pa-pa @ 2011 03 27, 21:18)
Pas mus buvo ketine 170, su malonumu butume pasilike, bet niekaip neisemiau rudziu doh.gif Tai teko atsisakyt ir "bogint" ja is trecio auksto.Trys stiprus vyrai isnese be problemu.

biggrin.gif prisiminiau, kaip mes keitėm špižinę vonią, tik ji pas mus truputį trumpesnė. paskambinom pagal skelbimą, kad išneštų, kalbam telefonu, kad čia gal kokių trijų vyrų reiktų g.gif , o jis nuramino, sako, tuoj atvažiuoju. ir ką jūs sau galvojat, atėjo pats vienas tokis diidelis žmogus, pasiėmė tą vonią ir ant peties užsidėjęs išnešė iš 5 aukšto lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lindra: 28 kovo 2011 - 08:01
QUOTE(Lindra @ 2011 03 28, 09:00)
biggrin.gif prisiminiau, kaip mes keitėm špižinę vonią, tik ji pas mus truputį trumpesnė. paskambinom pagal skelbimą, kad išneštų, kalbam telefonu, kad čia gal kokių trijų vyrų reiktų  g.gif , o jis nuramino, sako, tuoj atvažiuoju. ir ką jūs sau galvojat, atėjo pats vienas tokis diidelis žmogus, pasiėmė tą vonią ir ant peties užsidėjęs išnešė iš 5 aukšto  lotuliukas.gif  thumbup.gif

Neblogai pasportavęs turėjo būt, kad vienas išneštų 110kg (170cm) sveriančią špižinę vonią smile.gif
Šiaip du žmonės gali išnešt, o ir per 585mm duris praeina nenuėmus kojų. Na nebent nėra vietos sukinėtis su ta vonia.

Kažkas klausė dėl klozeto nuolydžio, kad nesitaškytų. Spėju aktualu, kad nesitaškytų šlapimas. Reikia rinktis tokį, kad leisdamasis šlapimas nesusidurtų statmenai su keramika, ir geriausia, kad nekristų tiesiai į vandenį, nes gaunasi triukšmingas procesas. Geriausia, kad klozetą rinktųsi vyras, jis jau matys, kuris klozetas bus tinkamas wink.gif
Dėl sovietinių klozetų taškymosi nuleidžiant vandenį nesutinku, tikrai ne visi taškėsi. Buvusį pakeičiau tik dėl to, kad taškėsi šlapinantis ir nuleidus vandenį neapiplaudavo viso ploto, kurį turėtų apiplaut.
Atsakyti
Man tai atrodo, kad žmogus klausė apie taškymąsi kakojant, tik konkrečiai neparašė to žodžio biggrin.gif

Ir, beje, kažkurioj temoj, gal ir šitoj, viena mergina labai gerai aprašė, į ką reikia atkreipti dėmesį perkant klozetą dėl šio dalyko. Tik sakau, neatsimenu ar šitoj temoj, tik ankstesnėje, ar šiaip kažkurioje apie namų įrengimą. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linnn: 28 kovo 2011 - 10:00
QUOTE(linnn @ 2011 03 28, 10:57)
Man tai atrodo, kad žmogus klausė apie taškymąsi kakojant, tik konkrečiai neparašė to žodžio biggrin.gif

Ir, beje, kažkurioj temoj, gal ir šitoj, viena mergina labai gerai aprašė, į ką reikia atkreipti dėmesį perkant klozetą dėl šio dalyko. Tik sakau, neatsimenu ar šitoj temoj, tik ankstesnėje, ar šiaip kažkurioje apie namų įrengimą. 4u.gif


Aptaškys tikriausiai visi nauji klozetai, jeigu sėdima tiesiai virš vandens. Čia jau reikia rinktis, ar tuštintis ant klozeto sienelės ir ją paskui nuvalyti šepečiu, ar virš vandens ir vėliau užpakaliuką valytis popieriumi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(linnn @ 2011 03 28, 09:57)
Man tai atrodo, kad žmogus klausė apie taškymąsi kakojant, tik konkrečiai neparašė to žodžio biggrin.gif

Ir, beje, kažkurioj temoj, gal ir šitoj, viena mergina labai gerai aprašė, į ką reikia atkreipti dėmesį perkant klozetą dėl šio dalyko. Tik sakau, neatsimenu ar šitoj temoj, tik ankstesnėje, ar šiaip kažkurioje apie namų įrengimą. 4u.gif

drinks_cheers.gif būtent šitai rūpėjo, bet bandžiau labai delikačiai aprašyti apie tai. Tai va kažkur ir aš buvau užmačiusi, kad kažkurioje temoje buvo nurodyta į ką atkreipti dėmesį renkantis, bet niekaip nerandu tos temos...
Atsakyti