Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika

QUOTE(Upokšnis @ 2011 03 17, 08:56)
Aš dėjau veidrodį 100 x 60, panašiai kaii pateiktoje nuotraukoje. Erdvės padidinimui užtenka. Iki lubų būtų negražu  schmoll.gif


Aciu uz patarimus visoms 4u.gif
Manau desiu kaip noriu as 95x95, tik teks su mb pakovoti smile.gif
Jei nesutiks, pasakysiu kad veidrodi blizgins jis (juk nenores kad jo veidrodukas butu nesvarus iki lubu lotuliukas.gif )
Atsakyti
QUOTE(Fantasy666 @ 2011 03 11, 22:36)
Sveikos, planuojam daryti vonios ir tualeto remontą, sujungti juos kartu. Vonios patalpa nedidelė nedidelė truputį virš 3 kvadratinių metrų. Norime pakeisti visus vamzdžius, paslėpti juos sienoje, gyvatuką perkelti į kitą vietą, nes dabar jis yra ant tos sienos, kuri bus išgriauta. Gal žinote kokios būtų santechnikos preliminarios kainos, nes kolkas sunku įsivaizduoti.


smile.gif na prieš savaitėlę pabaigėm vonios remonta- 4m2, standartiniame blokiniame name sujungėme vonią su tualetu ir 50cm. patraukėme sieną į koridoriaus pusę ( ūkinės senosios spintos sąskaita)
Darbas + medžiagos 900 lt. (planavome apie 500 max.) doh.gif
Nutiesė naujus vamzdžius nuo stovo iki virtuvės ir san mazgų, pastatė klozetą ir dušo kabiną. Tai dar ten smulkesnių jau neskaičiavau, susidarytų dar koks 100 lt.
Atsakyti
sveikos merginos, noriu paklaust, o kur jūs perkat vandens maišytuvus vonioms ir praustuvams? perrėjau didžiuosius prekybos centrus Vln kaip Senukai, Ermitažas, Banginis tai tie jų siūlomi maišytuvai manes nesužavėjo kažkaip nu tokie...... vien žo nepatiko
buvau Domus galerijoje, tai ten užsakinėja iš katalogų, bet labai ilgai laukt reikia, bet man kažkaip mokėt nemžus pinigus už daiktą, kurio nepačiupinėjau ir "gyvai" nepamačiau staramodnai moteriškei truputį nedrąsu, tai gal jūs kokių vietų gerų žinot kur Vilniuje geras pasirinkimas vandens maišytuvų vonios kambariui? g.gif
Atsakyti
QUOTE(bugagašenka @ 2011 03 17, 13:09)
sveikos merginos, noriu paklaust, o kur jūs perkat vandens maišytuvus vonioms ir praustuvams? perrėjau didžiuosius prekybos centrus Vln kaip Senukai, Ermitažas, Banginis tai tie jų siūlomi maišytuvai manes nesužavėjo kažkaip nu tokie...... vien žo nepatiko
buvau Domus galerijoje, tai ten užsakinėja iš katalogų, bet labai ilgai laukt reikia, bet man kažkaip mokėt nemžus pinigus už daiktą, kurio nepačiupinėjau ir "gyvai" nepamačiau staramodnai moteriškei truputį nedrąsu, tai gal jūs kokių vietų gerų žinot kur Vilniuje geras pasirinkimas vandens maišytuvų vonios kambariui?  g.gif

Savanorių Irise gali dar pažiūrėti. Gal ką patinkančio ir tinkančio rasi wink.gif
Atsakyti
QUOTE(bugagašenka @ 2011 03 17, 12:09)
sveikos merginos, noriu paklaust, o kur jūs perkat vandens maišytuvus vonioms ir praustuvams? perrėjau didžiuosius prekybos centrus Vln kaip Senukai, Ermitažas, Banginis tai tie jų siūlomi maišytuvai manes nesužavėjo kažkaip nu tokie...... vien žo nepatiko
buvau Domus galerijoje, tai ten užsakinėja iš katalogų, bet labai ilgai laukt reikia, bet man kažkaip mokėt nemžus pinigus už daiktą, kurio nepačiupinėjau ir "gyvai" nepamačiau staramodnai moteriškei truputį nedrąsu, tai gal jūs kokių vietų gerų žinot kur Vilniuje geras pasirinkimas vandens maišytuvų vonios kambariui?  g.gif

Aš čia rinkausi Ne visus modelius galima gyvai pasižiūrėti, bet kainos daug mažesnės. Dar galima Celsyje pasižiūrėti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bugagašenka @ 2011 03 17, 12:09)
sveikos merginos, noriu paklaust, o kur jūs perkat vandens maišytuvus vonioms ir praustuvams? perrėjau didžiuosius prekybos centrus Vln kaip Senukai, Ermitažas, Banginis tai tie jų siūlomi maišytuvai manes nesužavėjo kažkaip nu tokie...... vien žo nepatiko
buvau Domus galerijoje, tai ten užsakinėja iš katalogų, bet labai ilgai laukt reikia, bet man kažkaip mokėt nemžus pinigus už daiktą, kurio nepačiupinėjau ir "gyvai" nepamačiau staramodnai moteriškei truputį nedrąsu, tai gal jūs kokių vietų gerų žinot kur Vilniuje geras pasirinkimas vandens maišytuvų vonios kambariui?  g.gif

galit pasiziuret gyvai, kas kur pasiule, o kai issirinksit, nepatingekit ir internete paieskoti to pacio daikto, patikekit, galit rast labai patraukliom kainom.
Atsakyti
QUOTE(bugagašenka @ 2011 03 17, 14:09)
sveikos merginos, noriu paklaust, o kur jūs perkat vandens maišytuvus vonioms ir praustuvams? perrėjau didžiuosius prekybos centrus Vln kaip Senukai, Ermitažas, Banginis tai tie jų siūlomi maišytuvai manes nesužavėjo kažkaip nu tokie...... vien žo nepatiko
buvau Domus galerijoje, tai ten užsakinėja iš katalogų, bet labai ilgai laukt reikia, bet man kažkaip mokėt nemžus pinigus už daiktą, kurio nepačiupinėjau ir "gyvai" nepamačiau staramodnai moteriškei truputį nedrąsu, tai gal jūs kokių vietų gerų žinot kur Vilniuje geras pasirinkimas vandens maišytuvų vonios kambariui?  g.gif

Yra ir tose sunukose, ermitaze, bet is katalogu. Mes uzsakinejom kriaukle tai laukem nepilnas 3 savaites. Bet mum tai matyt taip nedege mirksiukas.gif . Jei reikia greiciau tikrai verta per visas miesto parduotuves pereit, kartais net pacioj paprasciausioj randi kazko ipatingo. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sugarlee @ 2011 03 17, 09:22)
... 900 lt. (planavome apie 500 max.)  doh.gif ...

Tai visada darant remontą galutinės išlaidos būna 2x didesnės ax.gif
Atsakyti
QUOTE(astaria @ 2011 03 17, 21:57)
Tai visada darant remontą galutinės išlaidos būna 2x didesnės  ax.gif


Va tai čia geriausiu atveju ax.gif . Mes santechnikus atsivedėm prieš tai- bedėm pirštu į reikalą ir : "kiek kainuos?" , o paskui ir prasidėjo... doh.gif bet kadangi dažnai nedaromas, tai tiek to... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sugarlee @ 2011 03 18, 16:26)
Va tai čia geriausiu atveju  ax.gif . Mes santechnikus atsivedėm prieš tai- bedėm pirštu į reikalą ir : "kiek kainuos?" , o paskui ir prasidėjo...  doh.gif   bet kadangi dažnai nedaromas, tai tiek to...  biggrin.gif

Logiskai galvojant, g.gif , bijo "uzlenkt" kaina, kai klausiat kiek kainuos. Jei sakytu tiesa, ieskotumet pigiau. O kai randat ta, kuris padarys "pigiau", tai tas vadinas ir nesako kiek realiai kainuos... lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamutekaipsaulute: 18 kovo 2011 - 16:25
QUOTE(mamutekaipsaulute @ 2011 03 18, 16:24)
Logiskai galvojant, g.gif , bijo "uzlenkt" kaina, kai klausiat kiek kainuos. Jei sakytu tiesa, ieskotumet pigiau. O kai randat ta, kuris padarys "pigiau", tai tas vadinas ir nesako kiek realiai kainuos...  lotuliukas.gif

Nebūtinai. Mes sau patys skaičiavom ir darėm, ir vis tiek netilpom į pirminę samatą, nors "papildomoms išlaidoms" buvo paskirta dar +50%
Atsakyti
sveiki,

Gal kas turit kokiu atsiliepimu apie Tubadzin arba EL Molino firmos plyteles?

Iskilo klausimas del vonios veidrodzio, kuris bus virs kriaukles... Iki kokio mazdaug aukscio jis turetu buti?
Atsakyti