Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika

QUOTE(silver moon @ 2011 03 09, 21:32)
Šiaip standartinis aukštis yra 85 cm.

Meistrai jau prikele spinteles iki 85,visai kitas reikalas wink.gif
Atsakyti
QUOTE(melynake* @ 2011 03 09, 13:30)
Mergaiciukes,gal galit pasakyti kokiame aukstyje pas jus vonios praustuvai? Siuo metu pas mus 85 cm,naujas spinteles su praustuvu meistrai pastate 80 cm aukstyje,atrodo nebepatogu  g.gif  Sako "standartas "80 cm.

pas mus irgi padare spintele 80cm aukscio. man dar nieko, bet va vyrui tai tikrai per zemai.
Atsakyti
QUOTE(melynake* @ 2011 03 09, 14:30)
Mergaiciukes,gal galit pasakyti kokiame aukstyje pas jus vonios praustuvai? Siuo metu pas mus 85 cm,naujas spinteles su praustuvu meistrai pastate 80 cm aukstyje,atrodo nebepatogu  g.gif  Sako "standartas "80 cm.

Pagal normatyvas praustuvas įrengiamas 0,8 m aukštyje virš grindų (viršus). Tačiau kadangi naudojatės jūs asmeniškai, darotės kaip jums patogiau smile.gif
Atsakyti
Sveikos, planuojam daryti vonios ir tualeto remontą, sujungti juos kartu. Vonios patalpa nedidelė nedidelė truputį virš 3 kvadratinių metrų. Norime pakeisti visus vamzdžius, paslėpti juos sienoje, gyvatuką perkelti į kitą vietą, nes dabar jis yra ant tos sienos, kuri bus išgriauta. Gal žinote kokios būtų santechnikos preliminarios kainos, nes kolkas sunku įsivaizduoti.
Atsakyti
QUOTE(Fantasy666 @ 2011 03 11, 21:36)
Sveikos, planuojam daryti vonios ir tualeto remontą, sujungti juos kartu. Vonios patalpa nedidelė nedidelė truputį virš 3 kvadratinių metrų. Norime pakeisti visus vamzdžius, paslėpti juos sienoje, gyvatuką perkelti į kitą vietą, nes dabar jis yra ant tos sienos, kuri bus išgriauta. Gal žinote kokios būtų santechnikos preliminarios kainos, nes kolkas sunku įsivaizduoti.

mums skaiciavo uz "taska" 100lt
Atsakyti
QUOTE(vassara @ 2011 03 11, 23:31)
mums skaiciavo uz "taska" 100lt


O jei ne paslaptis, kiek jūs sumokėjote maždaug? Nes nelabai įsivaizduoju kas tie taškai, kad vonia, tualetas, gyvatukas, kriauklė, suprantu, o kaip vamzdžiai skaičiuojasi?
Atsakyti
QUOTE(Fantasy666 @ 2011 03 12, 16:13)
O jei ne paslaptis, kiek jūs sumokėjote maždaug? Nes nelabai įsivaizduoju kas tie taškai, kad vonia, tualetas, gyvatukas, kriauklė, suprantu, o kaip vamzdžiai skaičiuojasi?

Na tai elementaru paskaiciuot - 1 gyvatukas, 2 vonia, 3 tualetas, 4 kriaukle - 4 taskai - po 100lt plius medziagos. PVz plius dar 5 taskas - stovo keitimas- jei reikia. I ta kaina ieina ir vamzdziu keitimas. Sumojam -4 arba 5 taskai - 400 arba 500lt + santechnika + vamzdziai ir kitos detales. Vamzdzius ir detales tai meistras dar gales paskaiciuot vietoj bet kiek apsies jum pati santechnika tai jau pati turesyte nusprest kiek galyte isleisti klozetui, kiek voniai ir taip toliau.
Atsakyti
QUOTE(sinsiliuks @ 2011 03 09, 13:31)
Vat apie tokio tipo kaip IDO ir kalbejau, kainu internete niekaip nerdau. o dar per kazkokia laida maciau, kad pas seimo nare Donalda smile.gif - kriaukle irgi buvo virs skalbimo masinos ( kiek pamenu lieta).
idomu, kaip jos realybeje atrodo.

o kaznai kiek kainuotu toks variantas is akmens mases stalvirsis su ilieta kriaukle kokio ilgio 1.20,o plocio 60cm,,cia kazkur skaiciau,kad 1kvadratinis metras akmens mases stalvirscio kainuoja apie500lt,bet kaznai ar tas pats butu su ilieta kriaukle g.gif
Atsakyti
Sveiki, 4u.gif
Gal kas turite veidrodi vonioje prie praustuvo, kuris butu iki pat lubu?
Niekaip neapsisprendziu.
Desiu stalvirsi i nisa (nisos plotis ~95 cm). Ant stalvirsio bus apvali kriaukle. Veidrodi desiu apie 30 cm. nuo stalvirsio virsaus.
Man siulo veidrodi klijuoti nuo sienos iki sienos per visa nisa ir iki pat lubu Tai gautusi veidrodis 95x160 cm.
Nezinau ar aiskiai paaiskinau, bet ar galit patart?
As planavau veidrodi 95x95 cm. Bet mane vyras ikalbineja, kad dedam iki pat lubu, nes patalpa erdvins.
Ka manot? g.gif
user posted image
va sioj foto ne iki lubu veidrodis... kad geriau isivaizduot rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamutekaipsaulute: 16 kovo 2011 - 14:44
Nu aš patarsiu.
Nedėčiau iki lubų,o geriau kaip nuotraukoj,ir lempas tas dar galima būtų įtaisyt,kad iš viršaus šviestų.
Atsakyti
QUOTE(mamutekaipsaulute @ 2011 03 16, 14:41)
Nezinau ar aiskiai paaiskinau, bet ar galit patart?
As planavau veidrodi 95x95 cm. Bet mane vyras ikalbineja, kad dedam iki pat lubu, nes patalpa erdvins.
Ka manot?  g.gif

Aš dėjau veidrodį 100 x 60, panašiai kaii pateiktoje nuotraukoje. Erdvės padidinimui užtenka. Iki lubų būtų negražu schmoll.gif
Atsakyti
Oi, tik ne iki lubų doh.gif Tikrai grožio nepriduos schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Temidė: 17 kovo 2011 - 08:45