Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika

QUOTE(Kleopatra_Kaunas @ 2011 03 01, 22:09)
Sveikos, gal galite kanors pasakyti apie vonios krasto maisytuvus JAV gamintojo TORONTO TOR-BWW.080C ? kaina svyruoja 550-860Lt , gal nelabai vykes pasirinkimas kokybes atzvilgiu?
Esame uz panasia kaina nuziureje ceku Novaservis maisytuva, bet dizainas jau ne toks imantrus..



Labai grazus maisytuvas thumbup.gif
Atsakyti
Na va, man irgi jie superiniai, turbut reiks rizikuot, yra 5 metai garantija gal nebus blogai smile.gif

Reikia dar pagalbos, gal kas nors zinote, kur tokiomis plytelemis prekiauja smile.gif?

user posted image
Atsakyti
Laba diena

Skaiciau skaiciau, ir jau visai galvele susisuko... atrodo, kad visos viska zino, tik ne as... doh.gif Merginos, gal kuri galetumet duoti kontaktus kokios neprastos interjero, turiu galvoje vonios interjero, dizaineres? ar dizainerio? kazkur kazkada forume skaiciau, jog vienai labai patiko Dvarcioniu keramikos dizainere, bet dabar uzsimusdama ieskau ir nerandu to iraso sad.gif man nesvarbu kur ir kokios parduotuves ar ne parduotuves - as apskritai ne lietuvoje, taigi geriausia butu koks telefono numeris ar emailo adresiukas. Bet aisku buciau dekinga ir siaip uz rekomendacija, net ir be konkreciu kontaktu - bandyciau pati ieskoti to zmogaus. tiesiog cia uzsienyje jie plesia nerealias kainas uz bet koki plyteliu "dizaina", o realiai nieko gero nepasiulo. O mano pacios fantazijos kazkaip neuztenka. Bijau, kad po mano dizaino ir taip nedidelis vonios kambarys gali dar mazesnis atrodyti ax.gif Musu vonios kambario iranga, baldai viskas jau turi savo vietas, kalba vyksta tik apie plyteliu parinkima...
Is anksto labai dekoju visoms atsiliepusioms 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergele @ 2011 03 06, 19:05)
Laba diena

Skaiciau skaiciau, ir jau visai galvele susisuko... atrodo, kad visos viska zino, tik ne as...  doh.gif  Merginos, gal kuri galetumet duoti kontaktus kokios neprastos interjero, turiu galvoje vonios interjero, dizaineres? ar dizainerio? kazkur kazkada forume skaiciau, jog vienai labai patiko Dvarcioniu keramikos dizainere, bet dabar uzsimusdama ieskau ir nerandu to iraso sad.gif man nesvarbu kur ir kokios parduotuves ar ne parduotuves - as apskritai ne lietuvoje, taigi geriausia butu koks telefono numeris ar emailo adresiukas. Bet aisku buciau dekinga ir siaip uz rekomendacija, net ir be konkreciu kontaktu - bandyciau pati ieskoti to zmogaus. tiesiog cia uzsienyje jie plesia nerealias kainas uz bet koki plyteliu "dizaina", o realiai nieko gero nepasiulo. O mano pacios fantazijos kazkaip neuztenka. Bijau, kad po mano dizaino ir taip nedidelis vonios kambarys gali dar mazesnis atrodyti  ax.gif Musu vonios kambario iranga, baldai viskas jau turi savo vietas, kalba vyksta tik apie plyteliu parinkima...
Is anksto labai dekoju visoms atsiliepusioms  4u.gif  4u.gif

Neskubekyte isleisti pinigeliu dizaineriams. Ikelkyte nuotrauku, gausyte manau daugybe draudisku patarimu, o jei patinkancio nerasyt tada ir kreipsytes pas juos. smile.gif
Atsakyti
Sveikutes, merginos,

norejau pasiteirauti, gal kas turite namie ar pazystamu tarpe,kas turi, praustuva virs kriaukles. Kiek ieskojau internete, tai berods tik IDO tokius gamina/pardavineja, bet deja nepateikia net orientaciniu kainu.
tai gal zinote ju apytiksles kainas, ir ar patogu tokios kriaukles ?
Atsakyti
QUOTE(sinsiliuks @ 2011 03 07, 08:54)
... praustuva virs kriaukles. ...

o cia kaip gaunasi? sviestas sviestuotas?
Atsakyti
QUOTE(Renata_Bo @ 2011 03 07, 01:03)
Neskubekyte isleisti pinigeliu dizaineriams. Ikelkyte nuotrauku, gausyte manau daugybe draudisku patarimu, o jei patinkancio nerasyt tada ir kreipsytes pas juos. smile.gif


Dekui uz patarima, tik kad nuotrauku tai nera g.gif Mes dar tik statome nama, bet reikia rinktis plyteles ir t.t., todel tenka jau dabar galvoti. Nors man paciai irgi be realaus 3D vaizdo sunku kazkaip isivaizduoti kas ir kaip ten turetu buti... Uztat ir pagalvojau, gal koks mokytas zmogus padeti galetu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergele @ 2011 03 08, 01:19)
Dekui uz patarima, tik kad nuotrauku tai nera  g.gif Mes dar tik statome nama, bet reikia rinktis plyteles ir t.t., todel tenka jau dabar galvoti. Nors man paciai irgi be realaus 3D vaizdo sunku kazkaip isivaizduoti kas ir kaip ten turetu buti... Uztat ir pagalvojau, gal koks mokytas zmogus padeti galetu smile.gif

Na pradziai gerai butu suzinoti koks plotas? forma? ar yra langas?Kokias spalvu gamas megstat? stiliu? As nebent is savo pozicijos patart del dizaino, del technikos - vonios klozetu spinteliu, maisytuvu ir taip toliau tai cia pas vyra kreipiuosi, o taip jau dizaineriu ir nepazistu kazkaip blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(sinsiliuks @ 2011 03 07, 10:54)
Sveikutes, merginos,

norejau pasiteirauti, gal kas turite namie ar pazystamu tarpe,kas turi, praustuva virs kriaukles. Kiek ieskojau internete, tai berods tik IDO tokius gamina/pardavineja, bet deja nepateikia net orientaciniu kainu.
tai gal zinote ju apytiksles kainas, ir ar patogu tokios kriaukles ?

Na jei tas praustuvas virs kriaukles tai cia praustuvas ant spinteles, kitaip pastatomas tai yra pilna, net senukose galite pasiziuret. O gal turejot omeny maisytuva virs praustuvo tai ju irgi yra.Na dar buna maisytuvai istatomi i siena, bet IDO lyg ir nera Lietuvoj. Dar buna kai atvirksciai i spintele istatomas praustuvas - ileidziamas. Butu biski lengviau komentuot jei zinociau ko klausiat mirksiukas.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(astaria @ 2011 03 08, 00:02)
o cia kaip gaunasi? sviestas sviestuotas?



o siaubas kaip cia parasiau ax.gif turejo buti praustuvas virs skalbimo masinos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sinsiliuks @ 2011 03 08, 13:12)
o siaubas kaip cia parasiau  ax.gif  turejo buti praustuvas virs skalbimo masinos smile.gif

O kur tuomet vamzdis vandeniui nutekėti? unsure.gif

Apkritai būtų įdomu, kaip labiausiai susitaupo erdvė po praustuvu, net jei ir ne skalbyklė po juo, o spintelė (kuo talpesnė ax.gif )?
Atsakyti
QUOTE(sinsiliuks @ 2011 03 08, 14:12)
o siaubas kaip cia parasiau  ax.gif  turejo buti praustuvas virs skalbimo masinos smile.gif

Tai tada gaunasi tas variantas kur praustuvas - puodas. Pastatomas, bet pagal logika virs skalbiankes turi buti stalvirsys ir ant jo tada statyt praustuva. beda ta kad labai jau gausys jum per aukstai viskas, nes tiesiai ant masinos nepastatysi gi.Tokiu praustuvu yra senukose ( vakar maciau gal kokias 7 modelius skirtingus), ivairiu firmu ir kainu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Renata_Bo: 08 kovo 2011 - 15:11
QUOTE(Renata_Bo @ 2011 03 08, 16:09)
Tai tada gaunasi tas variantas kur praustuvas - puodas. Pastatomas, bet pagal logika virs skalbiankes turi buti stalvirsys ir ant jo tada statyt praustuva. beda ta kad labai jau gausys jum per aukstai viskas, nes tiesiai ant masinos nepastatysi gi.Tokiu praustuvu yra senukose ( vakar maciau gal kokias 7 modelius skirtingus), ivairiu firmu ir kainu.

Ir kas iš to, kad tas "puodas" pastatomas - juk tai tik dizainas, o vamzdis kažkur vis tiek turi dėtis? g.gif
Atsakyti