Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika

QUOTE(vaid-a @ 2010 11 27, 07:09)
Aciu Aga, radau irise  thumbup.gif

Nu va kaip smagu , mane irgi Iris išgelbėjo neseniai, kai ėjau iš proto pritrūkus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(+333+ @ 2010 11 24, 11:06)
pasikeiskit sifona - nusipirkit Viega, Geberit ar kito normalaus gamintojo - bent jau nesikims, o sifona pakeisti tikrai turi buti imanoma  4u.gif

4u.gif
Nu tai kad tame ir esme, jo isvis nesigauna pritaikyt, as nelabai ten susigaudau, bet sake kad nera jam vietos,nera nuolydzio ten viskas prie pat zemes,vos slanga eina prisukt, dabar galvojam kad nebent visa kabina kazkaip reikia pakelt g.gif

QUOTE(Juma81 @ 2010 11 25, 11:44)
Novela, jei jau labai norit tas dekoruotas plyteles suklijuot, tai aš greičiausiai jas klijuočiai ant tos sienos šalia klozeto (tik jokiu būdu ne ant tos, prie kurios stovi klozetas). Ir klijuočiau viena vertikalia eile. tada ant tos juostos būtų galima kabinti tualetinio popieriaus laikiklį (čia būtų kaip akcentas jam).

Tarpus tarp plytelių pildyčiau dramblio kaulo, šviesia violetine arba šviesia pilka spalva.

Aciu uz patarimus visom. Taip buvau isigandus kad man netinka isvis tas dekoras, planavau isvis virs duru suklijuot, kad nesimatytu. Bet dar kelias dienas viska piesiausi, braiziausi, deliojau galimus variantus, dar pasikonsultavau su keleta zmoniu ir galutinis variantas visai ne toks kokius siulete, gal ir per marga bus, bet nesigailiu smile.gif Paskui parodysiu kai meistrelis iseis, nes siandien kaip tik ta dekora suklijavo ir nezinau ar visas sienas spes pabaigt. O del tarpu tai jauciu rinksiuosi balta glaista, nes noriu kad isrysketu viskas.

Dar praeitoj temoj kazkuri klauset ar vamzdziu nesimatys. Tai aisku desim gipso plokstes ir uzdengsim.
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2010 11 26, 16:20)
Ar tikrai matines lengviau prižiūrėti? g.gif

Taip. Su blizgiom daugiau vargo, norit jas matyti blizges.

QUOTE(Novela @ 2010 11 27, 16:45)
4u.gif
Nu tai kad tame ir esme, jo isvis nesigauna pritaikyt, as nelabai ten susigaudau, bet sake kad nera jam vietos,nera nuolydzio ten viskas prie pat zemes,vos slanga eina prisukt, dabar galvojam kad nebent visa kabina kazkaip reikia pakelt  g.gif

Belieka tik kelti, nes kitaip kančia bus maudytis.
QUOTE(Novela @ 2010 11 27, 16:45)
Dar praeitoj temoj kazkuri klauset ar vamzdziu nesimatys. Tai aisku desim gipso plokstes ir uzdengsim.

O nebuvo galimybių į sieną paslėpti g.gif
Atsakyti
Kokios nuomones apie vonia,kuri ya jusu miegamajame?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Dumblas @ 2010 11 27, 21:49)
Kokios nuomones apie vonia,kuri ya jusu miegamajame?



Mano nuomonė neigima. Man patinka vonioje pasikaitinti. Maudausi po valandą ar ilgiau, vonios patalpa būna pilna garų, kai baigiu. O garai man sunkiai suderinami su lova ir patalyne. Gultis į drėgną lovą brr...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pagyvenus: 28 lapkričio 2010 - 00:01
QUOTE(Dumblas @ 2010 11 27, 20:49)
Kokios nuomones apie vonia,kuri ya jusu miegamajame?

man cia greiciau miegamasis vonioje bigsmile.gif As niekada savo miegamojo neklijuociau plytelem
Papildyta:
QUOTE(Upokšnis @ 2010 11 27, 18:40)
O nebuvo galimybių į sieną paslėpti  g.gif

Deje ne
Papildyta:
Oi kaip mum toliau nesiseka. Jau susiradom toki meistreli kad as su juo nesusisneku, pasakau padaryt vienaip, ateinu paziurest, o jis priesingai padares doh.gif galiausiai dekora nuo virsaus iki apacios sachmatais nusprendziau daryt per dvi juostas tai jis sake pakvies mane kai ten klijuos kad pasakyciau kaip, o jis suklijavo apacioj paprastai ir tik tada mane pakviete doh.gif Nu tai tada dar liko dvi plyteles dekoro ir jas dar sone susprendem klijuot. Galiausiai kur virsuj suklijavo tai vietoj baltu plyteleliu tarp dekoro imaise violetiniu doh.gif nesuprantu kas ten jam susisuko? Kaip jis taip galejo neatsiklauses padaryt doh.gif Dabar gavosi margiau uz marga doh.gif verysad.gif O pamaciau tik kai isejo, siandien vel ateis. Paklausiu ar neimanoma islupt tu violetiniu kol neuzdetas glaistas doh.gif
Atsakyti
user posted image
doh.gif cry.gif
Atsakyti
Nu jo, jau per žiauriai marga gavos. aš tavo vietoj geriau prie wc tą sienelę dėčiau margą, ne šachmatais net, kur vamdžiai paslėpti.
Atsakyti
Va is nuotraukos dabar ir as matau, o pries tai nesugalvojau, kazkaip isvis vengiau galvot apie tokius variantus kur dekoras prie WC, nes bijojau kad tos geles pjausis. Siaip visi atkalbineja mane slept ji ir kaip tik siulo ivairius variantus kad tik kuo labiau tos margos plyteles matytusi tai todel ir sugalvojau cia det ir siaip turejo eit tik ant tos sienos uz WC per dvi juostas viskas, bet meistras uz WC apacia pirma uzklijavo, po to manes paklause kaip daryt doh.gif Nu tai tada teko ant tos sieneles dadet kitas dvi.Nu nieko, gavosi kaip gavosi su tuo isdestymu, bet tu violetiniu tai jau tikrai virsuj nereik, dabar atejo ir nuimineja biggrin.gif
Atsakyti
mergaites, kuom projektuojates savo voniom plyteles? bandziau ir su paradyz.com programa, taciau kadangi mano plyteles ne is ten, nelabai kas gaunasi man. dar bandziau ir aparici internetinio puslapio siustis. nesigauna. gal kuri naudojat kokia nesudetinga programele? jau i nevilti puoliau sad.gif
Atsakyti
Sakykit o ar yra kur tema apie patalpas skalbimui: domina kur patogiau statyti skalbimo masina su dziovykle: vonios patalpoj, atskiram kambariuky, pirmam ar antram aukste ir pan.
Niekur nerandu tokiu diskusiju, o labai reiktu atsiliepimu is gyvenanciu name... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(TomaKa @ 2010 11 28, 13:03)
Sakykit o ar yra kur tema apie patalpas skalbimui: domina kur patogiau statyti skalbimo masina su dziovykle: vonios patalpoj, atskiram kambariuky, pirmam ar antram aukste ir pan.

Panašia tema kalbama čia:
http://www.supermama...howtopic=229626.
Atsakyti