Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika

loretaval, grazi vonia, ryski thumbup.gif

o del kriaukles tai as galvoju, kad jei ja naudosis vaikai, tai schmoll.gif neisivaizduoju, kaip vaikui joje nusipraust g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vi_zija @ 2011 02 17, 14:08)

pas mano tevus panasi. jau kokie 3 metai kaip turi. del kokybes - viskas normaliai, bet jie tu masaziniu priedu nenaudoja, tai manau uz juos neverta ir moketi wink.gif jiem tarnauja, kaip parastas dusas. jei vietos nedaug turit, tai geras sprendimas
Atsakyti
QUOTE(Blond @ 2011 02 17, 13:22)
o del kriaukles tai as galvoju, kad jei ja naudosis vaikai, tai schmoll.gif neisivaizduoju, kaip vaikui joje nusipraust g.gif

Na, mūsų vaikas jau paaugliukas, taip kad jokių problemų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(loretaval @ 2011 02 17, 10:43)
Įkeliu jūsų teismui savo vonią:




man tai kriauklė labai super thumbup.gif
Atsakyti
loretaval, liuks, šilta vonia thumbup.gif Tik vienintelio ko būčiau nedarius, nedėjus tos prie gyvatuko margos plytelės, man tie primarmaliavimai jau nebegražu ir senamadiškai atrodo blush-anim-cl.gif
Atsakyti
Man irgi pasirode sauni vonia, optimistiska tokia, sviesi. Vienintelis kas uzkliuvo tai pakabinamo klozeto remas kazkaip issikyses, gal cia nuo vietos taupymo gavosi, bet cia jau skonio reikalas. O siaip tikrai gerai pasidarbavote! Saunuole! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rrr? @ 2011 02 17, 11:40)
g.gif
O as gal jums parekomenduociau tokia dziovykle (niekur nerandu paveiksliuko  doh.gif ), kur prie vienos sienos tvirtinas "dezute" pavadinkim. Ir ant "pagaliuko" istrauki sniurus, pritvirtini prie kitos sienos. As tokia balkone turiu. Labai patenkinta. Rubai isdziuna, tai tik susisuka atgal, ir ant sienos lieka kabeti  "dezute" pavadinkim. Balkone iskart vietos atsiranda. Manau taip ir vonia erdesne butu.
ax.gif tikiuosi supratot kas nors apie ka as cia sapalioju  biggrin.gif
Radau: paveiksliuku dziovykles.

Irgi įdomus variantas. g.gif Tik atrodo gal kiek "gležnesnis" mastau.gif Aišku reiktų realiai pačiupinėti. Dėkui. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2011 02 17, 22:10)
Irgi įdomus variantas. g.gif Tik atrodo gal kiek "gležnesnis" mastau.gif Aišku reiktų realiai pačiupinėti. Dėkui. 4u.gif

Nereklamuoju jokios firmos. Ir cia kaip pvz. idejau koki radau internete. Bet kur pati turiu, tikrai nera gleznas, ir svorius didelius atlaiko. Ne karta esu patalines sukabinus. Niekas netruko. O jau nemazai metu tarnauja. Atsipirko kaip sakant thumbup.gif
Keisim namus, i kurios irgi ieskosiuosi tokios dziovykles. Nu, patiko ji man.
Atsakyti
o kur perkate maisytuvus (Kaune)? reikia voniai ir kriauklei. aplankem Senukus, bet taip ir neissirinkom. sakau, gal yra specializuotos parduotuves. aciu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jolantike01 @ 2011 02 18, 12:27)
o kur perkate maisytuvus (Kaune)? reikia voniai ir kriauklei. aplankem Senukus, bet taip ir neissirinkom. sakau, gal yra specializuotos parduotuves. aciu 4u.gif  4u.gif  4u.gif

zinoma kad yra mirksiukas.gif
pvz jaukurai ar celsis
Atsakyti
QUOTE(vassara @ 2011 02 18, 15:12)
zinoma kad yra  mirksiukas.gif
pvz jaukurai ar celsis

Celsis doh.gif
Kainos... nelabai suprantu uz ka...
Bet cia tik mano nuomone.
Atsakyti
QUOTE(jolantike01 @ 2011 02 18, 12:27)
o kur perkate maisytuvus (Kaune)? reikia voniai ir kriauklei. aplankem Senukus, bet taip ir neissirinkom. sakau, gal yra specializuotos parduotuves. aciu 4u.gif  4u.gif  4u.gif


Mes tose specializuotose (senukuose, celsyje, irise, 1000 plyteliu) tik apziurejom modelius, o uzsisakinejom is internetiniu parduotuviu, gerokai pigiau gavosi.
Atsakyti