Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika

QUOTE(astarte12 @ 2011 02 16, 22:43)
turbūt tokias turite omenyje: http://www.senukai.l...88200497_4.html
mano mama jau daugiau nei 10 metų naudoja, nesugenda, nes ten net mechanizmu negalima pavadinti, nes labai primityvus padarymas, bet labai patogu virš vonios pakabinti ar balkone. Aišku, nereikėtų su svoriu persistengti.
va, čia nelabai aiškiai matosi, kaip atrodo pakabinta:

O, labai ačiū. bigsmile.gif Tikrai visai dailiai atrodo ir kaina ne žvėriška. Aišku grožio gal ir neprideda, bet aš nelabai įsivaizduoju, kur daugiau išdžiovinti kad ir elementariausiai keletą didelių rankšluosčių. Šioje temoje vis gyvatukai neva tuo tikslu minimi unsure.gif - na bet kiek gi ten ant/prie jo tesukabinsi.
Atsakyti
Kibirą laikau balkone, šluotas irgi, nors nestiklintas, bet neturiu kur doh.gif Džiovyklė irgi balkone pakabinta suskleista sad.gif
Atsakyti
QUOTE(mylima2007 @ 2011 02 16, 19:05)
man kilo dilema, o kur jūs dedat grindų kibirą ir šluotą? ir kas turite rūbų džiovykles (kur išsilanksto), kur dedat jas?

labai dziaugiuosi, kad busimoj vonioj uzteko vietos spintai..joje uz dureliu bus skalbykle, ant jos virsaus dziovykle, o greta spintos lentynos..projektuojant spinta matavau savo kibira, sluota, lyginimo lenta ir vaiko vonele, kad viska galeciau sukisti rolleyes.gif
Atsakyti
Įkeliu jūsų teismui savo vonią:
user posted image

user posted image

user posted image

Atsakyti
Vau,kaip grazu! Noreciau tokios! thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Tikrai gražu, taip šiltai atrodo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pukiota: 17 vasario 2011 - 09:56
http://gyvenimas.del...i.d?id=42001661


Loretaval, labai grazi, ryski vonia. thumbup.gif Ar praktiska sita pastatoma kriaukle, mes lygiai tokia pat nusiziurejom, si savaitgali turim konkreciai jau nusipirkti, bet as pradejau metytis ar jos noriu. Pasidalinkit patirtimi. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2011 02 17, 00:11)
O, labai ačiū. bigsmile.gif Tikrai visai dailiai atrodo ir kaina ne žvėriška. Aišku grožio gal ir neprideda, bet aš nelabai įsivaizduoju, kur daugiau išdžiovinti kad ir elementariausiai keletą didelių rankšluosčių. Šioje temoje vis gyvatukai neva tuo tikslu minimi unsure.gif - na bet kiek gi ten ant/prie jo tesukabinsi.


g.gif
O as gal jums parekomenduociau tokia dziovykle (niekur nerandu paveiksliuko doh.gif ), kur prie vienos sienos tvirtinas "dezute" pavadinkim. Ir ant "pagaliuko" istrauki sniurus, pritvirtini prie kitos sienos. As tokia balkone turiu. Labai patenkinta. Rubai isdziuna, tai tik susisuka atgal, ir ant sienos lieka kabeti "dezute" pavadinkim. Balkone iskart vietos atsiranda. Manau taip ir vonia erdesne butu.
ax.gif tikiuosi supratot kas nors apie ka as cia sapalioju biggrin.gif
Radau: paveiksliuku dziovykles.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rrr?: 17 vasario 2011 - 10:44
QUOTE(rrr? @ 2011 02 17, 10:40)
g.gif
O as gal jums parekomenduociau tokia dziovykle (niekur nerandu paveiksliuko  doh.gif ), kur prie vienos sienos tvirtinas "dezute" pavadinkim. Ir ant "pagaliuko" istrauki sniurus, pritvirtini prie kitos sienos. As tokia balkone turiu. Labai patenkinta. Rubai isdziuna, tai tik susisuka atgal, ir ant sienos lieka kabeti  "dezute" pavadinkim. Balkone iskart vietos atsiranda. Manau taip ir vonia erdesne butu.
ax.gif tikiuosi supratot kas nors apie ka as cia sapalioju  biggrin.gif
Radau: paveiksliuku dziovykles.

gal apie tokią kalbat?
http://www.senukai.l...95500026_4.html

kaina skiriasi beveik 5x g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo astarte12: 17 vasario 2011 - 10:45
QUOTE
Loretaval, labai grazi, ryski vonia. thumbup.gif  Ar praktiska sita pastatoma kriaukle, mes lygiai tokia pat nusiziurejom, si savaitgali turim konkreciai jau nusipirkti, bet as pradejau metytis ar jos noriu. Pasidalinkit patirtimi. 4u.gif



Ačiū už įvertinimus smile.gif Kadangi kriaukle naudojamės dar labai trumpai, kol kas nenusivyliau. Mane visi gąsdino, kad labai taškysis ir t.t., bet apsitaško tikrai ne daugiau, nei kitos kriauklės.
Atsakyti
QUOTE(loretaval @ 2011 02 17, 12:49)
Ačiū už įvertinimus  smile.gif Kadangi kriaukle naudojamės dar labai trumpai, kol kas nenusivyliau. Mane visi gąsdino, kad labai taškysis ir t.t., bet apsitaško tikrai ne daugiau, nei kitos kriauklės.

Ir as taip galvoju, kad kiek jau apsitaskys tiek- nusluostys ir viskas. mirksiukas.gif MB labai patiko tokia kriaukle. Reiks savaitgali nupirkti ir nebesuksiu galvos. biggrin.gif
Atsakyti
Laba,
Uztikau tokia duso kabina
http://www.jaunuolia...bina-fd-s3-130h, noreciau komentaru, gal kas turi tokia?
Atsakyti