Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika

QUOTE(mamutekaipsaulute @ 2011 02 11, 15:56)
Na mediniu deti neiseis, nes jos yra storos, tokiu atveju butu slenkstis...
Belieka linoliaumas
unsure.gif

Yra dar tokia medziaga... doh.gif neatsimenu, kaip vadinas. Labai panasu i linoliauma ir storis toks pats. Toki pailgi "lapai" klijuojas. Medzio imitacija. Kol nepaciupinejom su MB, net nesupratom, kad ten ne medis. Jei noretumet paziureti, rasykit i a.z. bandysiu nupasakoti kur (Kaune). Paskui dar maciau MARMALIAUMAS ar kazkas pan. smile.gif Ir visokiu graziu spalvu yra. Ir atsiai tai natur pradukt, ne pvc pagrindu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rrr?: 11 vasario 2011 - 16:23
keliu tema ivirsu,kaip sita duso kabina?
http://www.jaunuolia...et-9001-be-garo

noreciau komentaru
Atsakyti
QUOTE(rrr? @ 2011 02 11, 17:22)
Yra dar tokia medziaga...  doh.gif neatsimenu, kaip vadinas. Labai panasu i linoliauma ir storis toks pats. Toki pailgi "lapai" klijuojas. Medzio imitacija. Kol nepaciupinejom su MB, net nesupratom, kad ten ne medis. Jei noretumet paziureti, rasykit i a.z. bandysiu nupasakoti kur (Kaune). Paskui dar maciau MARMALIAUMAS ar kazkas pan.  smile.gif Ir visokiu graziu spalvu yra. Ir atsiai tai natur pradukt, ne pvc pagrindu.


ko gero Tarketa turit omeny smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mamutekaipsaulute @ 2011 02 11, 14:31)
O ar yra vandeniui atspariu mediniu grindu? gal kas tokias turit?

Yra vadinamosios laivo denio grindys
grindys
Manau yra ir kitos firmos, kurios jas gamintų. Kažkada mačiau ir forume pasirodžiusių savo namų foto su tokio tipo grindimis vonioje, moterys buvo patenkintos lyg ax.gif Įveskite į google, gal atrasite.
Atsakyti
QUOTE(airise @ 2011 02 09, 22:13)
O kodėl netinka gustavsberg iš ermitažo į namą ? Dėl vandens? O jei vanduo geras? Kaip tik turėjau tokią mintį nupirkt .

Jei geras vanduo tai zinoma tinka thumbup.gif svarbiausia kad nelabai kietas butu.
Atsakyti

Gal kas žinote kuo išbalinti klozetą, kurio viena pusė įgavo atspalvį nuo pakabinamų muiliukų? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(nikofija @ 2011 02 15, 15:10)
Gal kas žinote kuo išbalinti klozetą, kurio viena pusė įgavo atspalvį nuo pakabinamų muiliukų?  verysad.gif

Pabandykyte Juada Harpika arba bet kokia kita chemija ne chloro o sieros rugsties pagrindu.Tik turekyte uomeni kad tokie valymai ne tik efektingi kovoje su purvu bet ir gana smarkiai sueda emale, tai nauduoti juos reikia kuo reciau ir tik kai kiti valymo budai nepadeda. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nikofija @ 2011 02 15, 12:10)
Gal kas žinote kuo išbalinti klozetą, kurio viena pusė įgavo atspalvį nuo pakabinamų muiliukų?  verysad.gif

labai gerai isvalo visas demes akmeni ir visa kita citrinos rugstele patikrinta100%
Atsakyti
Sveiki,


Jūs man papasakokit... darotės visokias vonias.. ir daugkur matau tik mažytes spintutes..
man kilo dilema, o kur jūs dedat grindų kibirą ir šluotą? ir kas turite rūbų džiovykles (kur išsilanksto), kur dedat jas?

kažkaip visad priprasta, kad šluota yra tolete, bet man norėtųsi ją įkišt į kokią spintą...
ir virš vonios buvo ištampyti šniūrai, ant kurių kabojo skalbiniai.. nuėmiau, nusipirkau džiovyklę.. bet paskui ją sulankstau ir už durų statau kambaryje, kas man nepatinka.. o kaip darot jūs?


Papildyta:

ir dar... jei norime griauti sieną tarp vonios ir toleto.. reikia kažkokių leidimų?

Atsakyti
QUOTE(mylima2007 @ 2011 02 16, 20:05)
Sveiki,
Jūs man papasakokit... darotės visokias vonias.. ir daugkur matau tik mažytes spintutes..
man kilo dilema, o kur jūs dedat grindų kibirą ir šluotą? ir kas turite rūbų džiovykles (kur išsilanksto), kur dedat jas?

Turbūt, kaip sakoma, grožis reikalauja aukų. mastau.gif Man kažkaip irgi norisi vonioje sutalpinti kuo daugiau - na bent jau visokias valymo priemones (svarbiausia - kad vaikai nepasiektų, gal net su užraktu ar kur labai jau palubėje g.gif ), vaiko sauskelnes (pakuotės tokios nemažų gabaritų), vieną kitą kibirėlį/vonelę kokiems skalbiniams užmerkti. Na nežinau, gal perdaug noriu, kaip "standartinio" dydžio vonios kambariui blush2.gif , bet pvz. po kriaukle svajoju (deja kol kas tik tiek doh.gif ) įkurdinti du (vieną po kitu) pintus krepšius/dėžes skalbiniams ir dar už uždarų durelių tuos nelemtus kibirus biggrin.gif - perdaug optimistiška, tiesa?

O kad jau pakrypo kalba apie skalbinių džiovinimą, dar paklausiu. Lyg ir būna kažkokios montuojamos džiovyklos, kurias galima nuleisti, o sudžiausčius skalbinius pakelti (ypač aktualu pvz. vyresnio amžiaus ar neįgaliems žmonėms)? Nelabai įsivaizduoju, kaip toks dalykas atrodo, ar sudėtingas (ir greitai gendantis?) mechanizmas, ar pasiteisina? g.gif
Atsakyti
tai vat tas ir yra.. kad grožis reikalauja aukų..
juk gražiau kibiras ir šluota spintoj ir paslėpti, negu šiaip padėti į kampą.. o kaip sudėt į spintą, jei ji maža?
Tai kaip į standartinę vonią ir tualetą įtalpint spintą kibirui su šluota?
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2011 02 16, 20:26)
O kad jau pakrypo kalba apie skalbinių džiovinimą, dar paklausiu. Lyg ir būna kažkokios montuojamos džiovyklos, kurias galima nuleisti, o sudžiausčius skalbinius pakelti (ypač aktualu pvz. vyresnio amžiaus ar neįgaliems žmonėms)? Nelabai įsivaizduoju, kaip toks dalykas atrodo, ar sudėtingas (ir greitai gendantis?) mechanizmas, ar pasiteisina? g.gif

turbūt tokias turite omenyje: http://www.senukai.l...88200497_4.html
mano mama jau daugiau nei 10 metų naudoja, nesugenda, nes ten net mechanizmu negalima pavadinti, nes labai primityvus padarymas, bet labai patogu virš vonios pakabinti ar balkone. Aišku, nereikėtų su svoriu persistengti.
va, čia nelabai aiškiai matosi, kaip atrodo pakabinta:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo astarte12: 16 vasario 2011 - 21:44