Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika

QUOTE(Renata_Bo @ 2011 02 08, 14:42)
Dabar ermitaze - gustavberg su remu ir migtuku uz berods 700 ar 800 lt.Cia jei bute gyvenat.Dar moki-vezi visai santechnikai nuolaidos.Duravit - geras santykis kokybes ir kainos ypac jei gyvenat name, na kur kietesnis vanduo pvz. is grezinio.


O kodėl netinka gustavsberg iš ermitažo į namą ? Dėl vandens? O jei vanduo geras? Kaip tik turėjau tokią mintį nupirkt .
Atsakyti
QUOTE(Kleopatra_Kaunas @ 2011 02 07, 11:07)
Sveikos, reiketu patarimo del vonios pirkimo wink.gif norime nebrangios akrilines iki 1500 lt, nuziurejome Roltechnik 1700*750, idomu ar nebus bedos neissibrazys greitai..Ar kas ka galite apie sia firma pasakyti smile.gif Beje del pakabinamu klozetu ka rekomenduotumete kad butu geras kainos ir kokybes santykis ?smile.gif


Na už Jūsų norimą sumą galima pasirinkti ir kitų gamintojo vonių. Pvz. Ravak.
Arba jeigu norite kad vonia ilgiau tarnautų, rinkitės 3,5 mm plieno storio Kaldewei vonią, yra įvairaus dizaino. www.kaldewei.com
Pati turiu Kaldewei Vaio Set vonią jau porą metų. Nesibraižo, gerai valosi, nebarška ir pan. Man patinka thumbup.gif Beje, garantija net 30 metų. Tikrai geriau tarnauja negu akrilines. Aišku, Jusu teise rinktis.

O del klozetu: as vertinu vokieciu, sveicaru, skandinavu kokybe.
Jeigu reikia nebrangaus, tada rinkites cekiska, pvz.JIKA.
Papildyta:
QUOTE(Si @ 2011 02 07, 00:23)
Ačiū. Pamatavau - 50 cm.....  doh.gif  Kviesiu meistriukus vėl.


Jums meistrai padarė kaip senjorams smile.gif
Atsakyti
Aciu uz patarimus:) o kur galima pasiziuret/isigyt "kaldewei" voniu ? Ravak deja niekur neradome 1700*80 ismatavimu, gal prastai ieskojome smile.gif
O JIKA klozetu pakabinamu cia Senukuose turbut yra?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kleopatra_Kaunas: 10 vasario 2011 - 14:51
Jei Kaune, ta Jika labai gerom kainom yra Urmo bazėj 4 sandėlyje, užkilus važiuojamais laiptais į viršų. dažnai akcijos, ir dar 10-15 procentų nuleidžia papračius. Tik va kažkaip dėl pakabinamų Jikos neatkreipiau dėmesio ar turi tokių išvis ta firma, nu bet gal turi g.gif Aš jau antrą Jika turiu, patenkinta abiem thumbup.gif Anas atlaikė 10 metų ir dar būtų belekiek laikęs, bet per remontą keičiau viską kapitaliai, tai naują nusipirkau Jika Olymp su savaime nusileidžiančiu dangčiu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2011 02 10, 20:09)
Jei Kaune, ta Jika labai gerom kainom yra Urmo bazėj 5 sandėlyje, užkilus važiuojamais laiptais į viršų. dažnai akcijos, ir dar 10-15 procentų nuleidžia papračius. Tik va kažkaip dėl pakabinamų Jikos neatkreipiau dėmesio ar turi tokių išvis ta firma, nu bet gal turi g.gif Aš jau antrą Jika turiu, patenkinta abiem thumbup.gif Anas atlaikė 10 metų ir dar būtų belekiek laikęs, bet per remontą keičiau viską kapitaliai, tai naują nusipirkau Jika Olymp su savaime nusileidžiančiu dangčiu thumbup.gif


Yra ir pakabinamų JIKA klozetų, pvz. Lyra, Olymp, Mio... Kaip atrodo, galima paziuret internete, pvz. www.jika.lt


Papildyta:
QUOTE(Kleopatra_Kaunas @ 2011 02 10, 15:50)
Aciu uz patarimus:) o kur galima pasiziuret/isigyt "kaldewei" voniu ? Ravak deja niekur neradome 1700*80 ismatavimu, gal prastai ieskojome smile.gif
O JIKA klozetu pakabinamu cia Senukuose turbut yra?


Kur Kaune Kaldewei vonių yra negaliu pasakyti, yra Vilniuje Dremalitoje, Verkiu g.
O del Ravak, yra tokia vonia Fresia, Jos matmenys 170x80 cm. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2011 02 10, 20:09)
Jei Kaune, ta Jika labai gerom kainom yra Urmo bazėj 5 sandėlyje, užkilus važiuojamais laiptais į viršų. dažnai akcijos, ir dar 10-15 procentų nuleidžia papračius. Tik va kažkaip dėl pakabinamų Jikos neatkreipiau dėmesio ar turi tokių išvis ta firma, nu bet gal turi g.gif Aš jau antrą Jika turiu, patenkinta abiem thumbup.gif Anas atlaikė 10 metų ir dar būtų belekiek laikęs, bet per remontą keičiau viską kapitaliai, tai naują nusipirkau Jika Olymp su savaime nusileidžiančiu dangčiu thumbup.gif


Tikrai verta uzsukti i Urmo baze, bet tik sandelys ne 5 o ketvirtas.
thumbup.gif

Noreciau jusu patarimo del grindu...
Vonia ir tualetas kartu, plotas labai nedidelis tik 4 kvadratai, kuriame dar yra pertvara, grindis neiseina kloti plytelem, nes grindys medines (stora usb plokste), namas medinis. Siubuoja, vaiksto, todel vyras sako kad jei isklosim plytelem, laikui begant tarpai istrupes...
Gal kas turit vonioje linoliauma? kuo dar galima pakeist plyteles ant grindu vonioj -neisivaizduoju g.gif

Kiek paduotuviu apvaiksciojau Kaune, nelbai randu linoliaumo, kuris tiktu prie plyteliu doh.gif

help.gif
Atsakyti
Nu jo, pataisiau, blogai parašiau sandėlį.

Dubingiuose gal yra?
Atsakyti
QUOTE(mamutekaipsaulute @ 2011 02 11, 00:19)
Noreciau jusu patarimo del grindu...
Vonia ir tualetas kartu, plotas labai nedidelis tik 4 kvadratai, kuriame dar yra pertvara, grindis neiseina kloti plytelem, nes grindys medines (stora usb plokste), namas medinis. Siubuoja, vaiksto, todel vyras sako kad jei isklosim plytelem, laikui begant tarpai istrupes...
Gal kas turit vonioje linoliauma? kuo dar galima pakeist plyteles ant grindu vonioj -neisivaizduoju  g.gif
Kiek paduotuviu apvaiksciojau Kaune, nelbai randu linoliaumo, kuris tiktu prie plyteliu doh.gif
help.gif

Kiek suprantu nešildomos grindys, tai aš daryčiau medines grindis wub.gif Pas kaimynus mačiau, labai šiltai ir gražiai atrodo. Man asmeniškai patinka natūralesnės medžiagos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(balla @ 2011 02 11, 10:09)
Kiek suprantu nešildomos grindys, tai aš daryčiau medines grindis  wub.gif  Pas kaimynus mačiau, labai šiltai ir gražiai atrodo. Man asmeniškai patinka natūralesnės medžiagos  mirksiukas.gif


O ar yra vandeniui atspariu mediniu grindu? gal kas tokias turit?
Atsakyti
QUOTE(mamutekaipsaulute @ 2011 02 11, 15:31)
O ar yra vandeniui atspariu mediniu grindu? gal kas tokias turit?


yra ivairiu impregnavimo priemoniu mirksiukas.gif
O mintis su sildomom grindim thumbup.gif Labai grazu ir jauku. As ir labai buvau uzsidegusi i vonia medines detis, bet sildomos grindys. Girdejau, kad paskui girgzda. g.gif
Atsakyti
Na mediniu deti neiseis, nes jos yra storos, tokiu atveju butu slenkstis...
Belieka linoliaumas
unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(mamutekaipsaulute @ 2011 02 11, 13:56)
Na mediniu deti neiseis, nes jos yra storos, tokiu atveju butu slenkstis...
Belieka linoliaumas
unsure.gif

yra senukuose laminatas,inpregnuotas, pavizdys net yta laminatas i vandeni idetas , jis tinka dėti jei grindis nesildomos...kaina daba 100 lt,akcihja, o be akcijos 136 lt kv.m, daug smile.gif
Atsakyti