Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika

QUOTE(kysa000 @ 2011 02 04, 15:00)
Sveikos,

Kiek mokat už plytelių klojimą?

25lt/kv.m
Atsakyti
Aš irgi su glaistymu maždaug tiek ax.gif bet be priekaištų thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Trolėmolė @ 2011 02 04, 13:12)
Sveikos,
išduokit paslaptį kur būtų galima gyvai apžiūrėti Laufen santechniką.


Laufen praustuvus, klozetus galite gyvai pamatyti UAB Dremalita Vilniuje, Verkiu g.. (http://www.dremalita.lt Tai tiesioginis Laufen gaminiu importuotojas)
Atsakyti
laa, irenginejantiems vonia, priimkite i bury ir mane:)
labai norejau visada ir dabar noriu ryskiai raudonos vonios su baltu..isivaizduoju kabetu raudona lempa..chalatas raudonas..nz nzn..kazkaip taip man grazu..
na bet rasti raudonu ryskiu..nesiseka. plyteliu turguj radau labai graziu dekoraciju..raudonu gelyciu..spalva super...na bet vienos spalvos raudonu..niekaip schmoll.gif

gal kur uzmatet..? girdejot?
jau dekinga buc..tai oj oj..

arba turesiu keisti spalva vonios..kitokia visai planuotis...

aciuuuuuuuuu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Zivile0515 @ 2011 02 05, 21:42)
laa, irenginejantiems vonia, priimkite i bury ir mane:)
labai norejau visada ir dabar noriu ryskiai raudonos vonios su baltu..isivaizduoju kabetu raudona lempa..chalatas raudonas..nz nzn..kazkaip taip man grazu..
na bet rasti raudonu ryskiu..nesiseka. plyteliu turguj radau labai graziu dekoraciju..raudonu gelyciu..spalva super...na bet vienos spalvos raudonu..niekaip schmoll.gif

gal kur uzmatet..? girdejot?
jau dekinga buc..tai oj oj..

arba turesiu keisti spalva vonios..kitokia visai planuotis...

aciuuuuuuuuu ax.gif

Pagooglinau aš čia ''ant greičio'',va ką radau:
Plytelės

Atsakyti
QUOTE(rozine_svajone @ 2011 02 05, 00:45)

Neblogai meistras uzsiprase... dabar po 18 lt kloja
Papildyta:
QUOTE(uoga 3 @ 2011 02 06, 00:49)
Pagooglinau aš čia ''ant greičio'',va ką radau:
Plytelės

thumbup.gif Sitos tikrai labai ryskios, siandien juos maciau senukuose, ten ir daugiau buvo bet kaip pastebejau tai jie visi glianciniai, oooj kiek vargo su tokiais, yyypac vonioj.. doh.gif
Atsakyti
Tai klojimas klojimui nelygus, man irgi apie 25 ko gero su glaistymu gavos, bet be priekaištų, o sienos buvo tragiškos...
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2011 02 06, 02:06)
Tai klojimas klojimui nelygus, man irgi apie 25 ko gero su glaistymu gavos, bet be priekaištų, o sienos buvo tragiškos...

drinks_cheers.gif zinoma, tai galima ir uz 15lt rast meistra 4u.gif pas mus irgi jis pats lygino grindis, siena vien abuvo 5cm kreiva doh.gif kita ciut maziau doh.gif pvz mano vyras irgi moka ir galetu pats susikloti plyteles, kainuotu isvis nedaug, bet kokybe tai nebutu kaip normalaus meistro tuo uzsiimancio biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rozine_svajone: 06 vasario 2011 - 09:53
QUOTE(Zivile0515 @ 2011 02 05, 22:42)
na bet rasti raudonu ryskiu..nesiseka. plyteliu turguj radau labai graziu dekoraciju..raudonu gelyciu..spalva super...na bet vienos spalvos raudonu..niekaip schmoll.gif

gal kur uzmatet..? girdejot?
jau dekinga buc..tai oj oj..

Gal IRIS'e dar nežiūrėjai? g.gif Kažkokių ryškiai raudonų tikrai mačiau (berods šitos, nors nesu tikra), tik gal ne tokio atspalvio nori, o ir nuotraukoje jos ne visai taip, kaip realiai, atrodo.
Atsakyti
QUOTE(Zivile0515 @ 2011 02 05, 23:42)
labai norejau visada ir dabar noriu ryskiai raudonos vonios su baltu..isivaizduoju kabetu raudona lempa..chalatas raudonas..nz nzn..kazkaip taip man grazu..
na bet rasti raudonu ryskiu..nesiseka. plyteliu turguj radau labai graziu dekoraciju..raudonu gelyciu..spalva super...na bet vienos spalvos raudonu..niekaip schmoll.gif


Irise tikrai yra. Ryski, sodri spalva. Tik va kainos nepamenu rolleyes.gif Nes mes i vaiku vonia ieskojom, bet emem ne tokias ryskias raudonas. Paskui, tikrai yra Hansa plyteliu turguje. Bet jos ten brangesnes siek tiek.
Viska maciau Kaune.
Sekmes mirksiukas.gif
Atsakyti
Na ką, aprašysiu mūsų klozeto, kurio dar vis neturim, paieškas smile.gif Buvom savaitgalį Klaipėdoj. Iki Celsio nepasisekė privažiuot, nes visa gatvė iškasta, eismas draudžiamas, o oras buvo žiaurus, tai pėstute su mažu vaiku nesiryžom eit. MŪSŲ NAME, JAUKURUOSE ir Agavoje l.mažas pasirinkimas ir dauguma jų lenkiški. Bet l.slogų įspūdį vėl paliko šios parduotuvės: šaltos, tamsios, pirkėjų visai nėra. Net nepatogu vaikščiot smile.gif
Susidomėjau Gustavsberg Nautic modeliu. Gal ką žinot apie jį smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurda: 06 vasario 2011 - 13:59
Sveikos, na gal ir durnas klausimas, bet.....labai norėčiau paklausti, kokiame aukštyje pritvirtinti jūsų pakabinami klozetai? Pakabino, pasidžiaugiau, bet kai atsisėdau.......Žiauriai nepatogu, nes per aukštai. Gal kas atsimenate, koks unitazo aukštis nuo grindų jūsų vonioje ar tualete? Būčiau dėkinga už pagalbą.
Atsakyti