Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika

QUOTE(1PuPa @ 2011 02 02, 21:46)
O kokio gamintojo klozetas?  smile.gif

o net nezinau, g.gif duso kabinos tai ten vokieciu technologija, gamintojas kinietis, kaip ir visur. tai manau gal ir klozetas taip pat. tikrai nezinau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rozine_svajone: 02 vasario 2011 - 22:06
Sveikos, gal kam teko irengineti vonia mansardoje, vonios ilgis 2.90 plotis 1.80, norime paciame vonios gale irengti vonia toj palepineje dalyje, per visa ploti. Bet man vis neramu ar netrukdys ta pastogine dalis. Dabar toje vietoje kai atsistoji tai galva nesiremia, bet dar zadame kiek atitraukti vonia nuo sienos toliau. Man tik tokia mintis kirba ar nebus klaustrofobiska vonia, juolab kad ji visai nedidele... g.gif


Papildyta:

Ir noreciau deti plyteles rudas bei sviesias tokiu panasiu principu kaip paveikslely, ar kai plotas vonios tik 5.2 gal geriau vengti tamsiu spalvu visai..

user posted image

Beje virs vonios kur palepines lubos, ar patariate jas dazyti? ar tikrai tiek vandeniui atsparus dazai tokie patikimi? Man plyteles nelabai toj vietoj....noreciau tik sienas jomis klijuoti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kleopatra_Kaunas: 03 vasario 2011 - 10:44
Sveiki.
Labai noriu išgirsti kitų nuomones apie masažines dušo kabinas, kinietiškas unsure.gif Radau labai man tinkančią pagal išmatavimus (VENUS - jei kas susidūrė su tokia:), bet tas žodis - kinietiška... schmoll.gif

Dar ir nuroda įkelsiu: http://www.a11.lt/lt...-adl-8306-l.htm


Gal kas turi tokią? Gal kas žino jos minusus?
Labai lauksiu atsakymų bigsmile.gif
Atsakyti
smile.gif
QUOTE(Kleopatra_Kaunas @ 2011 02 03, 10:46)
Sveikos, gal kam teko irengineti vonia mansardoje,  vonios ilgis 2.90 plotis 1.80, norime  paciame vonios gale irengti vonia toj palepineje dalyje, per visa ploti. Bet man vis neramu ar netrukdys ta pastogine dalis. Dabar toje vietoje kai atsistoji tai

Klijuočiau kuo šviesesnėm 4u.gif
Dėl dažų g.gif pas mus paprastai baltintos lubos, sienos klijuota plytelės ir dažyta iki pusės kažkokiu dažu,panašiu į plėvelę,laiko gerai,jau 7 metai. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kleopatra_Kaunas @ 2011 02 03, 11:46)
Sveikos, gal kam teko irengineti vonia mansardoje,  vonios ilgis 2.90 plotis 1.80, norime  paciame vonios gale irengti vonia toj palepineje dalyje, per visa ploti.

Beje virs vonios kur palepines lubos, ar patariate jas dazyti? ar tikrai tiek vandeniui atsparus dazai tokie patikimi? Man plyteles nelabai toj vietoj....noreciau tik sienas jomis klijuoti.


Pas mus palepinis vonios kambarys, pati vonia stovi statmenai slaitui(galu),nuo grindu iki slaito kazkur 175cm.Jokiu nepatogumu/ klaustrofobijos.Drasiai galejom deti vonia ir isilgai slaito.As jusu vietoje deciau ir vonios neatitraukciau nuo sienos- juk ir taip vonia nedidele. 4u.gif

Pas mus ant lubu balintos dailylentes, naudojames neilgai, tai eksplotacija dar neaiski. smile.gif Dazyciau drasiai- dregmei atspariais dazais.Juk ir ventiliacija tikriausia bus?

Atsakyti
Pacias lubas tai tikrai dazysim, tik va del tos dalies virs vonios (palepines) na reiks konsultuotis su specais smile.gif ka patars, o vetiliacija yra wink.gif
Desime tamsiai rudus vonios baldus, ir taip noretusi nors kampelio tamsesniu plyteliu man taip grazu, ir dar dedame veirodi didziuli vienoje sienoje tai irgi optiskai padidins vaizda smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kleopatra_Kaunas @ 2011 02 03, 17:11)
Pacias lubas tai tikrai dazysim, tik va del tos dalies virs vonios (palepines) na reiks konsultuotis su specais smile.gif ka patars, o vetiliacija yra wink.gif
Desime tamsiai rudus vonios baldus, ir taip noretusi nors kampelio tamsesniu plyteliu man taip grazu, ir dar dedame veirodi didziuli vienoje sienoje tai irgi optiskai padidins vaizda smile.gif

Pas mus dazyta virs plyteliu, ijungus ventiliatoriu nei veidrodziai, nei langai "garuoja",manau, kad ir dazams niekas nesidaro. (musu vonios fragmentas 13 psl.)
Atsakyti
QUOTE(mamka38 @ 2011 02 03, 11:14)
Sveiki.
Labai noriu išgirsti kitų nuomones apie masažines dušo kabinas, kinietiškas  unsure.gif  Radau labai man tinkančią pagal išmatavimus (VENUS - jei kas susidūrė su tokia:), bet tas žodis - kinietiška... schmoll.gif

Dar ir nuroda įkelsiu: http://www.a11.lt/lt...-adl-8306-l.htm
Gal kas turi tokią? Gal kas žino jos minusus?
Labai lauksiu atsakymų  bigsmile.gif

Turiu ketvirtas mėnuo Venus kitą modelį, tai nieko, kolkas džiaugiuosi. Pirkau moki veži.
Atsakyti
Sveikos,
išduokit paslaptį kur būtų galima gyvai apžiūrėti Laufen santechniką.
Norėčiau apžiūrėti praustuvus
user posted image


user posted image

O gal kas turit tokius? Reiktų truputį informacijos.
Dėkinga už pagalbą 4u.gif


Atsakyti
Sveikos,

Kiek mokat už plytelių klojimą?
Atsakyti
QUOTE(mamka38 @ 2011 02 03, 13:14)
Sveiki.
Labai noriu išgirsti kitų nuomones apie masažines dušo kabinas, kinietiškas  unsure.gif   Radau labai man tinkančią pagal išmatavimus (VENUS - jei kas susidūrė su tokia:), bet tas žodis - kinietiška... schmoll.gif

Dar ir nuroda įkelsiu: http://www.a11.lt/lt...-adl-8306-l.htm
Gal kas turi tokią? Gal kas žino jos minusus?
Labai lauksiu atsakymų  bigsmile.gif

Mes turyme tokia. na minusai tai surinkymas. Pati kabina kreiva sleiva, paddonas kreivas, bet kai surenki visai neblogai kaip uz tokia kaina. Naudojames puse metu, mechanizmai dar veikia kaip ir viskas tvarkoj. Na beabejo labai stiklas tas apsinesa, bet cia ir ne pas kinietiskus taip yra.Mes nupirkom is nevilties nes nebuvo sienu name o maudytis kazkur reikejo o dabar nusprendem kad ir paliksime ta kabina.
Papildyta:
QUOTE(Trolėmolė @ 2011 02 04, 14:12)
išduokit paslaptį kur būtų galima gyvai apžiūrėti Laufen santechniką.

Rinkytes is Laufen Pro - geri o Laufen Exelence geriau neimt - jie brangesni ir i Lt is tos serijos veza tik kreivai islietus ( ne kondicinius).
Atsakyti
QUOTE(jurda @ 2011 01 30, 20:02)
Pirma parašiau, o paskui paskaičiau temą ax.gif Na ką, buvom Klaipėdoj ir ieškojom klozeto. Senukuose dauguma lenkiški, pigūs (turbūt ir kokybė ne itin aukšta), Sidabriniam kriokly-l.mažas pasirinkimas ir tie patys provanso stiliaus (dauguma), o IRis parduotuvėj buvo ir Gustavsberg, bet l. daug išraitymų juose, ko aš nenoriu. Bet nustebau Iris-e: šalta, tamsu, net šviesos nedega. Net nemalonu vaikščiot buvo, negali suprast nei baltos spalvos atspalvio. Vilniuj, Kaune, turbūt, didesnis pasirinkimas. Gal galit patart, kokioj parduotuvėj galima rast gražių, ekonomiškų, kokybiškų? Ačiū 4u.gif


Kam aktualu unitazai, vonios, maisytuvai ir t.t. ir pan. Labai nuosirdziai parekomenduociau SKUVITA. Kurios parduotuves Vilniuje ir Kaune. Tooooookias nuolaidas gavom ir jau nuo visu akciiniu prekiu! blink.gif Tikrai nesitikejom. Ju puslapelyje gal ir didokos kainytes pasirodys, bet kad jas dar labai stipriai pakoreguoja i mazesne pusele thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rrr?: 04 vasario 2011 - 20:06