Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika

QUOTE(Pretorija @ 2010 11 25, 09:00)
Sveiki  4u.gif
gal kas nors zinote, kur Vilniaus parduotuvese dar galima rasti Cersanit firmos vonios plyteliu? Tiesiog buvom nusipirke voniai is senesnes kolekcijos tu plyteliu ir teko taisyti santechnikos vamzdziu isvedziojima, todel turejom islupti 8 plyteles, kuriu nebegalime panaudoti... Plyteles buvo pirktos seniau is firmos, kuri jau bankrutavo...Todel reiketu rasti kitur...
Aciu..

Iris bent Kaune ir 1000 plytelių prekiavo.

vaid-a, ir tu pasidomėkit Iris ir 1000 plytelių, nes man pritrūkus visai netikėtai radau Iris tokias pat.
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2010 11 25, 18:10)
Iris bent Kaune ir 1000 plytelių prekiavo.

skambinau ir ten, ir ten, tokios kolekcijos plyteliu neturi... Siaip suradau dar viena vieta, kur lyg ir sake, kad turi ju...tai vaziuosiu siandien ziuret... Butu taip smagu, jei vistik rasciau ten, nes jau i nevilti puolu doh.gif
Atsakyti
Labas visiems 4u.gif skaitinėju vis, bet dabar ir pačiai daug klausimų kilo.
Pas mus vonia nėra didelė, apie 4 kv.ir dar ji tokia " L" formos.
1) Planuojam statyti dušo kabiną, ne vonią. Tai gal geriau dėti gražias dušo duris, o apčią pasimūrinti iš plytelių, nei statyti tą visą dušo kabiną?
2) Kokios plyteles geriau tiktų mažai voniai. Aš galvoju apie šviesias spalvas ir matines, nes kaip supratau jas lengviau prižiūrėti.
3) Ką daryti su lubom? klijuoti plytelėmis ar dažyti?
4) Kaip geriau klijuoti plyteles vertikaliai ar horizontaliai?
5)WC noriu pakabinamo,nes manau truputį vietos susitaupys,nei pastatomas.
6)Ir kita bėda, pas mane virtuvėje nėra kriauklės. Tai indai bus plaunami vonioje. Tai ar yra tokių kriauklių, kurios gražiai žiūrėtųsi vonioje, bet tarnautų taip kaip virtuvėje? blush2.gif ir dar praustuvas...
Atsakyti
QUOTE(vaidute2006 @ 2010 11 26, 14:51)
Labas visiems 4u.gif skaitinėju vis, bet dabar ir pačiai daug klausimų kilo.
Pas mus vonia nėra didelė, apie 4 kv.ir dar ji tokia " L" formos.
1) Planuojam statyti dušo kabiną, ne vonią. Tai gal geriau dėti gražias dušo duris, o apčią pasimūrinti iš plytelių, nei statyti tą visą dušo kabiną?
2) Kokios plyteles geriau tiktų mažai voniai. Aš galvoju apie šviesias spalvas ir matines, nes kaip supratau jas lengviau prižiūrėti.
3) Ką daryti su lubom? klijuoti plytelėmis ar dažyti?
4) Kaip geriau klijuoti plyteles vertikaliai ar horizontaliai?
5)WC noriu pakabinamo,nes manau truputį vietos susitaupys,nei pastatomas.
6)Ir kita bėda, pas mane virtuvėje nėra kriauklės. Tai indai bus plaunami vonioje. Tai ar yra tokių kriauklių, kurios gražiai žiūrėtųsi vonioje, bet tarnautų taip kaip virtuvėje? blush2.gif ir dar praustuvas...

1. Galima ir visai nemuryti pado, is plyteliu suformuoti nuolydi,pastatyti duso duris ir tiek.Pas mus viena vonia irgi nedidele, tai rinkomes pusapvale duso kabina (duris), nenaudojant jos susiveria i vidu ir visiskai dusas neuzima vietos.
Neturiu foto, nesu dabar tuose namuose. blush2.gif
Pas mus labai panasios durys kaip sitoj foto-
user posted image
2. Pas mus sviesios plyteles
3. prajuokino sitas punktas, dar nemaciau vonios lubu klijuotu plytelemis.
As tai isvis nesu plyteliu myletoja, jomis sienas klijavau tik ties dusine ir kelias eiles virs kriaukles, kitoje vonioje irgi panasiai, taip pat jomis klijuota ir grindys.Likusios sienos dazytos atsparesniais dazais, yra ventiliacija, todel jokiu minusu neizvelgiu. smile.gif
4.Norint padidint patalpa (Paplatint) tai tik horizontaliai.
5. Nesakyciau, kad pakabinamas taupo erdve, jo remas, remo apdaila vietos uzima nemazai.
6. Praustuva teks deti dideli.Labai patogu, manau, nebus.O virtuvej nera galimybes tureti vandeni? g.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidute2006 @ 2010 11 26, 14:51)
2) Kokios plyteles geriau tiktų mažai voniai. Aš galvoju apie šviesias spalvas ir matines, nes kaip supratau jas lengviau prižiūrėti.

Ar tikrai matines lengviau prižiūrėti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2010 11 26, 17:20)
Ar tikrai matines lengviau prižiūrėti? g.gif

Taip,matines lengviau priziureti,bet blizgumas duoda daugiau prabangos,atrodo svariau.
Atsakyti
QUOTE(Dumblas @ 2010 11 26, 17:07)
Taip,matines lengviau priziureti,bet blizgumas duoda  daugiau prabangos,atrodo svariau.


lygiai tokie ir minusai biggrin.gif tam kad jos apskritai svariai atrodytu reikia joms tarnauti karsta.gif

man tai is vis labai grazu dazytos vonios ax.gif bet irgi kaip supratau butu daugiau problemu nei dziaugsmo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Dorela @ 2010 11 26, 22:22)
lygiai tokie ir minusai  biggrin.gif tam kad jos apskritai svariai atrodytu reikia joms tarnauti  karsta.gif

Tai gal dar ir nuo spalvos, rašto labai priklauso? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2010 11 26, 21:31)
Tai gal dar ir nuo spalvos, rašto labai priklauso? unsure.gif



na siaip ant rastuotu maziau matytusi, bet man graziausia vienspalves blush2.gif pilna vonioj visokiu rakandu, vis su savom spalvom ir fakturom rolleyes.gif
Atsakyti

Pas mus labai panasios durys kaip sitoj foto-
user posted image


Mes irgi tokiu duru ieskom ir kad i vidu susivertu kai nenaudojamos .Jei ne paslaptis - kiek mokejot uz tokias ir kur pirkot? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(aksome @ 2010 11 26, 23:48)
Pas mus labai panasios durys kaip sitoj foto-
Mes irgi tokiu duru ieskom ir kad i vidu susivertu kai nenaudojamos .Jei ne paslaptis - kiek mokejot uz tokias ir kur pirkot? rolleyes.gif


Cia greičiausiai bus skandinavų gamyba. Siaip tokia duso kabina, kada durys atsidaro ir i isore, ir i vidu gamina ir Gustavsberg, ir Ravak, ir Baltijos brasta ir t.t.
Kaina yra didesne negu paprastu kabinu, bet uztat patogu, kad kai nenaudoji, gali sustumti i vidu ir patalpoj padaugeja vietos.
Dar yra tokia ceku gamintoja RIHO. Galite uzmesti aki cia: http://new.dremalita...x...58&Itemid=0
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2010 11 25, 18:10)
Iris bent Kaune ir 1000 plytelių prekiavo.

vaid-a, ir tu pasidomėkit Iris ir 1000 plytelių, nes man pritrūkus visai netikėtai radau Iris tokias pat.



Aciu Aga, radau irise thumbup.gif
Atsakyti