Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika

QUOTE(pagyvenus @ 2011 01 20, 01:02)
-Toks dvigubas yra vienas iš svarstymų. Tik aš niekur nemačiau, kad jis butų ne vienas virš kito, o vienas šalia kito, t.t. horizontaliai sudėti strypukai. Taip būtų patogiau, nes tarpelis ten neplatus, 20 cm, nebus patogu viena virš kito esančius prakėsti. Reikės dar paieškoti, gal rasiu horizontalius. Ir galvoju - gražiau juos būtų kabinti spintelių lygyje ar truputį aukščiau  g.gif

--Kabliukai mažiau praktiška - arba reikia rankšluoščiams kilputes siūti ir dar vaikams už nugaros stovėti, kad jomis naudotųsi, arba rankšluostukai nuslįsta ir vis tiek guli ant grindų. Nebent kokie būtų specialūs kabliukai, kur rankšluostuką prispaustų/prilaikytų. Lyg ir mačiau kažkur tokį paveiksliuką seniau.


-tai tie dvigubi gi "issizergia" blush2.gif biggrin.gif
http://www.voniosstu...mas-415-mm.html
-- yra tokie plastmasiniai laikikliai, apvalus,o viduj supjaustyta plastmase- tai ten su pirstu ikisi ranksluosti ir jis laikosi- vaikams pats tas thumbup.gif as gal nelabai aiskiai parasiau, bet kad nerandu niekur pvz blush2.gif
Atsakyti
langams tai aš romanetės dėčiau ax.gif bent tam didžiajam, mažam gal roletą.
Atsakyti
QUOTE(indruciukas @ 2011 01 20, 12:46)
-tai tie dvigubi gi "issizergia"  blush2.gif  biggrin.gif
http://www.voniosstu...mas-415-mm.html
-- yra tokie plastmasiniai laikikliai, apvalus,o viduj supjaustyta plastmase- tai ten su pirstu ikisi ranksluosti ir jis laikosi- vaikams pats  tas  thumbup.gif as gal nelabai aiskiai parasiau, bet kad nerandu niekur pvz  blush2.gif


Taip, bet aš galvočiau tokį user posted image
Tik niekur pas mus nemačiau. Bet rimtai per specializuotas parduotuves dar ir neieškojau.

O tie įkišami tai kažkas tokio biggrin.gif user posted image

Nors yra ir kultūringesnių

user posted image

arba

user posted image

Gal ir visai gerai būtų paprasčiausiai prisukus prie spintelės šono. Tik įdomu, kur tokių kaune būtų galima pažiūrėti. Nes labai norėtūsi pačiupinėti,k aip ten tie rankšluoščiai laikosi.

Papildyta:
QUOTE(Aga @ 2011 01 20, 20:56)
langams tai aš romanetės dėčiau ax.gif bent tam  didžiajam, mažam gal roletą.


Riomanetės gal ir gražiau už roletus, bet vonioje gal nepraktiška blush2.gif
Atsakyti
sveikos merginos,
gal kuri esat maciusi tokiu sviestuvu vilniuje? cia yra Artemides sviestuvai, bet vieno 14 cm skersmens sviestuviuko kaina 350 lt doh.gif man reiktu dvieju i vonia, tai man labai brangu verysad.gif noretusi rasti toki pat pigesni varianta

user posted image
[/quote]
Atsakyti
QUOTE(TejaTeja @ 2011 01 18, 15:15)
Sakykit gal kas daugiau žino apie vonios pasirinkimą  doh.gif ar patogu tose kampinėse voniose, ir ką galvojat apie tuos masažinius įmontavimus juose, ta prasme ar pasiteisina masažinės vonios pirkimas  smile.gif

vietos tikrai užima daug, bet jei jos turi sočiai, mes įsirengėm ravako kampinę 150*150, aš kaifuoju, nes prieš tai turėjau siaurą ir mažą, prie jos priderinom dureles, tai užsidarai, kaip atskiram pasaulėlyje kol pamirksti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pagyvenus @ 2011 01 20, 21:54)

Gal ir visai gerai būtų paprasčiausiai prisukus prie spintelės šono. Tik įdomu, kur tokių kaune būtų galima pažiūrėti. Nes labai norėtūsi pačiupinėti,k aip ten tie rankšluoščiai laikosi.


teko man tais "kulturingesniais" naudotis savaite laiko sveciuose- labai patiko (virtuvej jie buvo)... ir jie neprisukti buvo,o priklijuoti thumbup.gif tai vat ir pas save virtuvinius ranksluoscius galvoju tokiais "kabliukais" i spintele po kriaukle pasikabinti ax.gif ir vaikams turetu tikti tokie kabukai- nes jei jau ikisai,tai tikrai nenukris kaip nuo kokiu kabliuku....
Atsakyti
QUOTE(indruciukas @ 2011 01 23, 17:09)
teko man tais "kulturingesniais" naudotis savaite laiko sveciuose- labai patiko (virtuvej jie buvo)... ir jie neprisukti buvo,o priklijuoti  thumbup.gif tai vat ir pas save virtuvinius ranksluoscius galvoju tokiais "kabliukais" i spintele po kriaukle pasikabinti  ax.gif ir vaikams turetu tikti tokie kabukai- nes jei jau ikisai,tai tikrai nenukris kaip nuo kokiu kabliuku....


O gal žinote, ar galima būtų jų nupirkti Lietuvoje? Ar reikia ieškoti ir siųsti iš elektroninių parduotuviš užsienyje?
Atsakyti
QUOTE(pagyvenus @ 2011 01 24, 12:24)
O gal žinote, ar galima būtų jų nupirkti Lietuvoje? Ar reikia ieškoti ir siųsti iš elektroninių parduotuviš užsienyje?

as ne LT jomis naudojausi- pas kryziuocius maciau tokiu pakabuku parduotuvelej panasioj i musu "viskas uz eura"- dar galvojau parvezti lauktuviu kam nors... turetu buti kokiuose e-bayjuose gal g.gif
Atsakyti
Norėjau paklausti, gal kuri turit vonioj medines grindis? Labai įdomu, kur pirkot, po kiek ir kaip "nešiojasi".
Atsakyti
Remontuojames tualeta, tai galvos skausmas del klozeto doh.gif Ar tikrai perkant brangesni pasiteisna? Vieni sako, kad ir pigus gerai, kiti atvirksciai g.gif Ir dar suabejojom ar kabinama daryt ar paprasta.AS noreciau kabinamo, bet kainos ju irgi didesnes.Zodziu..
Gal kas patartu ka nors? Kur Kaune geriausiai butu ziuretis? 4u.gif
Atsakyti
Kaip manote, ar kampine vonia 140x140cm pakankamai didele, kad panorejus galima butu tilpti dviese? Uzsisakeme vonia Laura ( gamintojas Sanipro) ir dabar bijau, kad bus maza g.gif Kas turite kampines vonias, gal galetumete pasidalinti ispudziais apie matmenis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aureka @ 2011 01 25, 15:12)
Remontuojames tualeta, tai galvos skausmas del klozeto  doh.gif  Ar tikrai perkant brangesni pasiteisna? Vieni sako, kad ir pigus gerai, kiti atvirksciai  g.gif  Ir dar suabejojom ar kabinama daryt ar paprasta.AS noreciau kabinamo, bet kainos ju irgi didesnes.Zodziu..
Gal kas patartu ka nors? Kur Kaune geriausiai butu ziuretis? 4u.gif



mes prie 7 metus pirkome Ifo cera, dabar isirenginejam nauja buta, tai pirksim tik ifo. kaip ir raso aprasyme, neis spalva pakito (blizga kaip blizgejes thumbup.gif o ir nesugedo , vandens nubegimas suoer nuplauna pilnai). As patenkinta ifo thumbup.gif , kaina zinoma daugoka, bet dabar jiems daug kur nuolaidas daro mirksiukas.gif
Atsakyti