Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika

Sveiki, ruošiamės ir mes po truputį remontams bigsmile.gif

Mano noruose yra šviesi vonia, kažkodėl nenoriu labai spalvotos, nes žinau, kad su laiku atsibosta tas spalvingumas.

Gal galėtumėt pasakyti, kokios spalvos grindys derėtų prie šviesių plytelių.
Dabar pas mus irgi yra šviesios vonios plytelės ir grindys yra baltos plytelės, bet ant jų labai matosi kiekvienas trupiniukas ir plaukelis, norėtūsi šį kart pabandyti susidėti kokias kitas, bet nežinau kokia spalva tiktų prie baltų sienų.

Va čia radau interneto platybėse tokią vonią, tai aš labai norėčiau kažko panašaus. Gal kas matėte kur yra pirkti tokių plytelių kaip nuotraukoj? Ir gal galėtumėte pakomentuoti, kaip tos plytelės "nešiojasi"? Ar nebus labai sunku tuos tarpukus valyti?
Aš galvoju tą apdailinę juostelę priderinti prie grindų, tik nežinau kokios spalvos čia tiktų grindys.. ax.gif Ir kokios plytelės grindims geriau matinės ar blizgios?
Lauksiu jūsų nuomonių 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Sakykit gal kas daugiau žino apie vonios pasirinkimą doh.gif ar patogu tose kampinėse voniose, ir ką galvojat apie tuos masažinius įmontavimus juose, ta prasme ar pasiteisina masažinės vonios pirkimas smile.gif
Atsakyti
Laba diena, ateinu pagalbos ax.gif
Gal kuri iš mamyčių gyvai matė raguvos baldų Eumar komplektą?
Idomu ar labai teplios tokios plokštės ir kiek cm iki skylės kranui (specifikacijoje nerašo)?

Didėlis ačiū visoms atsakiusioms 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Prireikė jūsų pagalbos. Prieš vedžiojant kanalizaciją, reikia nuspręsti kur kas stovės, o aš neturiu fantazijos (žinom tik kur darysim sieninę spintą visokiem daiktams sudėti). Lieka trys sienos (viena iš jų su langu, antra, kur yra durys, - medinė (suksim gipsą ir klijuosim plyteles)). Reikia sutalpinti kriauklę, skalbimo mašiną, unitazą ir dušo kabiną. Jeigu dar tilptų ir vonia (ne kampinė), būtų visai gerai. Pabraižiau paprasčiausią planelį, jei kuriai kiltų minčių, būčiau labai dėkinga.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(TejaTeja @ 2011 01 18, 14:15)
Sakykit gal kas daugiau žino apie vonios pasirinkimą  doh.gif ar patogu tose kampinėse voniose, ir ką galvojat apie tuos masažinius įmontavimus juose, ta prasme ar pasiteisina masažinės vonios pirkimas  smile.gif

Nemanau, kad jos labai patogios g.gif Vietos užima daug, nebent turit didelį plotą vonios kambaryje. Ar masažinė reikalinga, spręskit pagal savo poreikius. Jei mėgstat mirkti vonioje, turit gerus filtrus, galima pirkti.
Atsakyti
Lapininija, rinkčiaus kokias smėlio arba ryžas plyteles, tokios dabar yra a la sendintos, labai gražiai atrodo, nekrenta į akis ir praktiška. Neatsibos greit tikrai.
http://www.plyteliut...=...3&lang=LT#t kažkas tokio ar šviesesnio, kiek kur mačius, nu super atrodo.
http://www.plyteliut...=...8&lang=LT#t
Atsakyti
QUOTE(Upokšnis @ 2011 01 18, 17:40)
Nemanau, kad jos labai patogios  g.gif Vietos užima daug, nebent turit didelį plotą vonios kambaryje. Ar masažinė reikalinga, spręskit pagal savo poreikius. Jei mėgstat mirkti vonioje, turit gerus filtrus, galima pirkti.


ačiū, už išsakyta nuomonę wink.gif o tai savo kol kas nelabai turiu, nenusimanau nieko doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Upokšnis @ 2011 01 18, 18:40)
Nemanau, kad jos labai patogios  g.gif Vietos užima daug, nebent turit didelį plotą vonios kambaryje. Ar masažinė reikalinga, spręskit pagal savo poreikius. Jei mėgstat mirkti vonioje, turit gerus filtrus, galima pirkti.


O man kampinė vonia patiko. Mes turim Ravak triangle mažiausią 130x130. Ji ga siaura, neilga, bet gili. Aš vonioje mėgstu knygą paskaityti besikaitindama, tai man tam tikslui labai patogi. Gerokai patogesnė nei standartinė 180 cm ilgio. Ir vandens atrodo truputį mažiau reikia.

Manau, kad vonią perkent reikia spjauti į skrupulus ir nuejus į saloną tiesiog pabandyti vonioje įsitaisyti, pažiūrėti, kaip vanduo sems. Mes besirinkdami išlaipiojom labai nemažai, bet užtai dabar ir mano išsirinkta, ir vyro išsirinkta abiems patinka thumbup.gif
Atsakyti
Norėčiau patarimo dėl rankšluoščių pakabinimo.
Vonia viršuje yra vaikų (kol kas naudosis dviese). Ruošdama vonią galvojau asmeninius rankšluoštukus laikyti ant gyvatuko, kuris yra už kraiuklių (nuotraukoje matosi tik vamzdžių vietos, pačio gyvatuko nėra).

user posted image

Bet per savo neapsižiūrėjimą (neatkreipiau dėmesio, kad pasirinko pločio gyvatukui neturi žemesnio aukščio varianto, o imant aukštesnį - gyvatuko viršus pateks ant veidrodžio doh.gif ). Likom šiam šildymo sezonui be gyvatuko. Vasarą, kai nereikė šildyti, spręsim ką darom. Bet dabar vaikai rankšluostukus mėto, kur papuolė. Ir kai pradėjo naudotis, matosi,k ad nėra jiems noro gilyn iki palangės eiti (prašiau, ka ten laikytų). Tai ko gero ir prie gyvatuko vaikščioti nenorės doh.gif
Pagalvojau ar nevertėtų padaryti kabyklėlę rankšluoščiams tarpe abiejų kriauklių spintelių, po lentynėle (nuotrauka žemiau). Tik galvoju, ar ten užteks erdvės ir tie rankšluoščiai išdžiūtų? Ar prausiantis neapsutaškys stipriai. Taip pat neapsisprendžiu, kokias tas kabyklėles daryti - kabliukus ant spintelių šonų? O gal paieškoti dviejų horizontaliai stovinčių virbų (kol kas mačiau tik vertikaliai, bet neieškojau, gal ieškant rasčiau ir horizontalių) ir sukti juos po lentynėle šiek tiek virš spintelių - gal geriau džiūtų, bet kažin kaip atrodys g.gif
Žodžiu lauksiu jūsų patarimų ir pamąstymų. Ačiū 4u.gif

user posted image

Ir dar paklausiu dėl lango uždengimo. Gal ir ne visai į temą, bet kuo būtų jūsų nuomone dengti vonių langus. Svarstau variantus - klasikinis roletas/žaliuzės; roletas/žaliuzės prie stiklo; matinė plėvelė ant stiklo.
Langai yra vaikų vonios (šitas virš vonios, tai net nežinau, ar per daug neapsitaškytų pasirinkus klasikinį variantą) ir pirmo aukšto vonios. Nuotraukas pridedu.

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pagyvenus: 19 sausio 2011 - 23:41
pagyvenus,o toks dvigubas tarp kriaukliu netiktu g.gif
http://www.muresta.l...0/productid/323
arba paprastas dvigubas kabliukas?
http://www.vonia24.l...?id_product=505
bet cia,zinoma, tik rankom ir veidui ranksluoscius laikyti- didziuosius vonios ranksluoscius butu galima laikyti ant gyvatuko 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(indruciukas @ 2011 01 20, 00:48)
pagyvenus,o toks dvigubas tarp kriaukliu netiktu  g.gif
http://www.muresta.l...0/productid/323
arba paprastas dvigubas kabliukas?
http://www.vonia24.l...?id_product=505
bet cia,zinoma, tik rankom ir veidui ranksluoscius laikyti- didziuosius vonios ranksluoscius butu galima laikyti ant gyvatuko  4u.gif


Ačiū. Tai man tik veidui-rankoms ir reikia,mažiems rankšluostukams.

Toks dvigubas yra vienas iš svarstymų. Tik aš niekur nemačiau, kad jis butų ne vienas virš kito, o vienas šalia kito, t.t. horizontaliai sudėti strypukai. Taip būtų patogiau, nes tarpelis ten neplatus, 20 cm, nebus patogu viena virš kito esančius prakėsti. Reikės dar paieškoti, gal rasiu horizontalius. Ir galvoju - gražiau juos būtų kabinti spintelių lygyje ar truputį aukščiau g.gif

Kabliukai mažiau praktiška - arba reikia rankšluoščiams kilputes siūti ir dar vaikams už nugaros stovėti, kad jomis naudotųsi, arba rankšluostukai nuslįsta ir vis tiek guli ant grindų. Nebent kokie būtų specialūs kabliukai, kur rankšluostuką prispaustų/prilaikytų. Lyg ir mačiau kažkur tokį paveiksliuką seniau.
Atsakyti
Pagyvenus, o kazin negalima to su dviem strypukais pakabinimo pasukti taip, kad jie butu ne vertikaliai, o horizontaliai? Cia aisku reik ziuret koks ten tvirtinimas, as tai nezinau...

O siaip tai labai idomiai pas jus - dvi kriaukles unsure.gif Negi vaikai nepasidalintu viena?
Atsakyti