Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika

QUOTE(Lachesė @ 2011 01 14, 15:55)
Daugelis vaikšto per visas temas, bet kad jau labai į temą, tai įdedu konkrečios info mano puslapyje.

Blond, ar pati savo vonią kūrėte, ar pagelbėjo kažkas? Sudomino jūsų vonios durys,kokios jos ir gal galite parašyti iš ko ir už kiek pirkote? AČIŪ!


Pagelbejo "Arsenalo" dizainere. Mes issirinkom plyteles ir pasakem ko norim, ji padeliojo keleta variantu, issirinkom tinkamiausia ir labai patenkinti esam rezultatu.

Durys gamintos Siauliu raj. Aukstelkej. Jos yra faneruotos, tik nepamenu faneruotes pavadinimo. Gamino cia: www. valmedis.lt. Kainavo lygtai po 780 Lt be spynu.

QUOTE(Caca* @ 2011 01 14, 19:13)
Blond- thumbup.gif , labai megstu mozaika. pas jus ji labai pagyvina vonia.
Kiek matau, praustuvo sifonas pas jus baltas(plastikinis tikriausia), tai labai daug grozio nepriduoda (pas mus metalinis chromuotas, jis matosi virs spinteles), gaminant spintele, manau, reikes ji slepti.


Jo, paprastas sifonas. Ziuresim, kaip bus su ta spintele, jei bus tokia, kur jis matysis, tai be abejo, reikes keisti. Bet dar tikiuos nusipirkt originalia spintele. Maciau internete su praustuvu ji kainuoja 474 Lt. Tai praustuva gal parduociau uz koki 100 Lt, o spintele pasilikciau, visai normali kaina tada iseitu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Blond: 14 sausio 2011 - 21:41
Sveikos, noriu jusu 'teismui' parodyti ir savo sukurta eskiza blush2.gif Gal ka patarsit smile.gif
Tokios programos kur leistu delioti pavienes plyteles ir rodytu 3D vaizda tai nezinojau tai tiesiog atskirai visas sienas padariau viena salia kitos su tarpeliu. Pridedu ir planeli, kad butu aisku kas kur stoves. Dusas planuojamas ne kabina, o padaryti borteli 10-20cm aukscio is plyteliu ir pakabinti uzuolaida.
Plyteles nusiziurejau tokias: Ebony kolekcija Jos 20x20cm dydzio. Yra trys spalvos ir dekorai su mazais kvadrateliais vidury.

Vienos sienos(su durimis) yra du variantai, kazin kuris geresnis?

user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo big_smile: 14 sausio 2011 - 22:32
Nu man tai čia žiauriai marga, greit labai pabos ir bus nemadinga, atrodys be ryšio po kokių 5 metų, niekad nedėčiau, bet čia jau skonio reikalas.
Antras geriau, labiau šviesiau bent.
Atsakyti
Man irgi per daug marga ax.gif
Atsakyti
Aciu uz nuomones 4u.gif Del to margumo tai ir bijojau.

Truputi pataisiau, gal dabar geriau?
Cia dvi sienos, kitos tokios pat beveik.

user posted image
Atsakyti
O nenori, bet dvi ar viena sieną dėt margą, o kitas ne, užtamsins tau belekaip tas margumas, pamatysi kaip pavargsi nuo jo greit. Gal vieną kaip akcentą sieną daryk, o kitą šviesiom?
Atsakyti

Kazkaip norisi kad sienos deretu tarpusavy man...

Dar padariau varianta is kitu visai plyteliu. Cia plyteles tokios: Matta kolekcija

Su kuriom plytelem apskritai jum labiau patinka?

user posted image
Atsakyti
Man tai realiai kuo vonioje šviesiau, tuo gražiau, nes iš tikro tas šviesumas labai joje reikalingas. Šitos antros man labiau gal. Ir pirmasis variantas, tas šviesesnių daugiau turintis, bet tą ale gėlę per vidurį pasidėliot gal kitaip bandyčiau kaip nors, kad nesigautų tokia konkrečiai gėlė, gal šiaip kokį ornamentą geriau, ar norit gėlės?
Atsakyti
QUOTE(Blond @ 2011 01 14, 21:30)
Durys gamintos Siauliu raj. Aukstelkej. Jos yra faneruotos, tik nepamenu faneruotes pavadinimo. Gamino cia: www. valmedis.lt. Kainavo lygtai po 780 Lt be spynu.

ir mūsiškės iš ten drinks_cheers.gif wenge spalvos, esu patenkinta, jokių priekaištų thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2011 01 15, 11:50)
Man tai realiai kuo vonioje šviesiau, tuo gražiau, nes iš tikro tas šviesumas labai joje reikalingas. Šitos antros man labiau gal. Ir pirmasis variantas, tas šviesesnių daugiau turintis, bet tą ale gėlę per vidurį pasidėliot gal kitaip bandyčiau kaip nors, kad nesigautų tokia konkrečiai gėlė, gal šiaip kokį ornamentą geriau, ar norit gėlės?


Aciu uz nuomone 4u.gif

Ta gele man irgi nelabai, tai dabar apsistojau ties situ variantu:
user posted image

Cia kur tos trys juosteles oranzines, tai bus duso kampas. O kur tamsus kampas bus, tai norim kampines spinteles. O prie pirmos margos vertikalios juostos bus klozetas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo big_smile: 15 sausio 2011 - 14:24
Nu dabar jau nieko thumbup.gif mažiau tų primarmaliavimų, gan šviesu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Blond @ 2011 01 14, 21:30)

Durys gamintos Siauliu raj. Aukstelkej. Jos yra faneruotos, tik nepamenu faneruotes pavadinimo. Gamino cia: www. valmedis.lt. Kainavo lygtai po 780 Lt be spynu.



blink.gif 780 Lt blink.gif mes siandien kaip tik vazinejom po duru parduotuves, tai tokio tipo faneruotos durys kainavo apie 1600 Lt unsure.gif

O Jus is kokio miesto? Is Siauliu, o gal kaip nors is Vilniaus su jais sukontaktavot bigsmile.gif

4u.gif
Atsakyti