Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika

Taip taip, durys yra sienos kraste. vonia butu 1.05x1.70 (kol kas esame nusiziureje Ravak rosa). Erdve tam projektelyje atrodo didele, o ir vietos nemazai... taciau realybej ta patalpa man tokia klaustrofobiska kad schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(mantvide @ 2011 01 13, 16:56)
Taip taip, durys yra sienos kraste. vonia butu 1.05x1.70 (kol kas esame nusiziureje Ravak rosa). Erdve tam projektelyje atrodo didele, o ir vietos nemazai... taciau realybej ta patalpa man tokia klaustrofobiska kad  schmoll.gif

MB irgi aukstas (beveik 2m), as 1,75cm,pas mus vonia Ravak Rosa, bet 1.05x1,60.Pilnai mums jos pakanka, nes vidiniai matmenys erdvesni gaunasi. ax.gif

Zemos lubos slegia. drinks_cheers.gif Mes statydami pakelem per blokeli, kitaip ties slaitu butu buve 1,40cm, dabar visoje mansardoje zemiausia vieta1,65. Padarysit sviesias lubas, sienas, viskas bus ok. mirksiukas.gif
Atsakyti
tas ir yra, kad mes nesistatem, o pirkom jau pastatyta tik be vidaus apdailos... nelabai ka galiu pasispardyt unsure.gif
Atsakyti
Idedu ir as savaja parodyt, gal kam pravers ax.gif Truksta dar spinteles po praustuvu, visokiu kabliuku ranksluosciams ir t.t.

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Blond @ 2011 01 13, 23:59)

Gražus vonios kambarys thumbup.gif Aš tokią pačią lempą virš kriauklės kabinau biggrin.gif
Atsakyti
Daugelis vaikšto per visas temas, bet kad jau labai į temą, tai įdedu konkrečios info mano puslapyje.

Blond, ar pati savo vonią kūrėte, ar pagelbėjo kažkas? Sudomino jūsų vonios durys,kokios jos ir gal galite parašyti iš ko ir už kiek pirkote? AČIŪ!
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

gal kas uzmtete kur pirkti toki sviestuva virs veidrodzio? Aciu 4u.gif 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Lachesė @ 2011 01 14, 16:55)
Sudomino jūsų vonios durys,kokios jos ir gal galite parašyti iš ko ir už kiek pirkote? AČIŪ!

norėjau klaust tą patį, bet jau paklausė smile.gif
Atsakyti
Blond- thumbup.gif , labai megstu mozaika. pas jus ji labai pagyvina vonia.
Kiek matau, praustuvo sifonas pas jus baltas(plastikinis tikriausia), tai labai daug grozio nepriduoda (pas mus metalinis chromuotas, jis matosi virs spinteles), gaminant spintele, manau, reikes ji slepti.
Atsakyti
Nu tokių durų vos ne visose durų firmose pilna, kiek važinėjau, visur Kaune mačiau ir internete labai daug mačiau.
Atsakyti
as tokias (ar bent jau panasias) Bauhofe buvau nusiziurejus
Atsakyti
http://www.topdurys....?page=pol-skone
Atsakyti