Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika

QUOTE(Aga @ 2011 01 02, 14:46)
Jo, jei renkies plyteles, daugumoj parduotvių yra žmogus dirbantis tą darbą, maždaug pasirenki varioantusk, ir jis padėlioja. Nekainuoja nieko tas darbelis, bet jie tikrai gerai padaro, atrodo nė nešautų galvon tokie variantai.


Perejau Vilniuj visas pagrindines plyteliu parduotuves, tai dizaineriu paslaugas pasiule kazkuri viena, bet ten nieko neissirinkom. Anot ju, krizes laikais neapsimoka laikyt dizainerio. Tad deliosimes patys plyteles...
Atsakyti
Kiek reikia uzmesti plyteliu visokiems krastams, pjaustymui ir pan? gal kazkaip skaiciuojamas procentas nuo bendros sumos?
Atsakyti
QUOTE(kysa000 @ 2011 01 04, 16:01)
Kiek reikia uzmesti plyteliu visokiems krastams, pjaustymui ir pan? gal kazkaip skaiciuojamas procentas nuo bendros sumos?

vienai voniai dejau 10%- tai liko nemazai, kitoje uzmete 5 procentus, truko apie kvadrata doh.gif doh.gif geriausiai ant milimetrinio popieriaus tiksliai susibraizyti ir susiskaiciuoti- tada uzmesti tik tiek, kad gautusi pilna dezute plyteliu (dazniausiai neardo deziu, jei plyteliu kaina uz kvadrata ne uz vieneta) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kysa000 @ 2011 01 04, 15:01)
Kiek reikia uzmesti plyteliu visokiems krastams, pjaustymui ir pan? gal kazkaip skaiciuojamas procentas nuo bendros sumos?

Aš skaičiavau tiksliai plyteles pagal centimetrus biggrin.gif Jei plytelė pjovėsi, skaičiavau kaip vieną. Pirkau tiek, kiek suskaičiavau biggrin.gif Papildomai nereikėjo pirkti, užteko thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Upokšnis @ 2011 01 04, 16:45)
Aš skaičiavau tiksliai plyteles pagal centimetrus  biggrin.gif Jei plytelė pjovėsi, skaičiavau kaip vieną. Pirkau tiek, kiek suskaičiavau  biggrin.gif Papildomai nereikėjo pirkti, užteko thumbup.gif


as irgi susiskaiciavau tiksliai. bet kadangi plyteles reikia uzsakineti, jos vaziuos iki lietuvos kelias savaites, tai jei truks, bijau, kad remontas gali uztrukti neribota laika...
Papildyta:
QUOTE(indruciukas @ 2011 01 04, 16:17)
vienai voniai dejau 10%- tai liko nemazai, kitoje uzmete 5 procentus, truko apie kvadrata  doh.gif  doh.gif geriausiai ant milimetrinio popieriaus tiksliai susibraizyti ir susiskaiciuoti- tada uzmesti tik tiek, kad gautusi pilna dezute plyteliu (dazniausiai neardo deziu, jei plyteliu kaina uz kvadrata ne uz vieneta)  4u.gif


galvojau uzmest 10% bet dabar jau nebezinau ka daryti. vis del to 10% nemaza suma susidaro...
Atsakyti
QUOTE(Upokšnis @ 2011 01 04, 15:45)
Aš skaičiavau tiksliai plyteles pagal centimetrus  biggrin.gif Jei plytelė pjovėsi, skaičiavau kaip vieną. Pirkau tiek, kiek suskaičiavau  biggrin.gif Papildomai nereikėjo pirkti, užteko thumbup.gif

Lygiai taip pat darėm ax.gif Užteko be problemų, o plyteles irgi užsakinėjom ir laukėm apie 4 sav.
Atsakyti
Man pritrūko plytelių, nes viena dėžė skilo visos vienoj vietoj pjaunamos doh.gif Tai buvo dvi dienos siaubo, kai jau buvau nusprendus dažyt vieną sieną, nes plyteles atvežtų tik po 3 mėn.. Bet visa laimė netyčia kitur radau likutį.
Atsakyti
Sveikos,

gal ka gero arba blogo smile.gif galetumet pasakyti apie latviskas PAA vonias.
Aciukas 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lauritaz: 05 sausio 2011 - 14:04
O gal kas turi atsiliepimu apie lietuviskas Poliplasto gaminamas vonias ir Baltijos brastos duso kabinas?
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2011 01 04, 21:32)
Man pritrūko plytelių, nes viena dėžė skilo visos vienoj vietoj pjaunamos doh.gif Tai buvo dvi dienos siaubo, kai jau buvau nusprendus dažyt vieną sieną, nes plyteles atvežtų tik po 3 mėn.. Bet visa laimė netyčia kitur radau likutį.

Mums irgi viena dėžė irgi skilo. Jas panaudojo kampuose ax.gif

QUOTE(kysa000 @ 2011 01 05, 15:20)
O gal kas turi atsiliepimu apie lietuviskas Poliplasto gaminamas vonias ir Baltijos brastos duso kabinas?

Turiu Baltijos brastos Vaiva kabiną. Padą ėmiau lieto akmens. Naudoju pusmetį, kolkas nusiskundimų neturiu.
Atsakyti
QUOTE(lauritaz @ 2011 01 05, 15:02)
Sveikos,

gal ka gero arba blogo  smile.gif  galetumet pasakyti apie latviskas PAA vonias.
Aciukas 4u.gif

Mes turime Rigonda mirksiukas.gif . Kol kas nieko blogo, ir nieko gero pasakyti negaliu, nes tik pries dvi savaites pastateme. Kai isikelsime i nama ir pradesime maudytis, galesiu placiau pakomentuoti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Elenuška @ 2011 01 05, 22:42)
Mes turime Rigonda mirksiukas.gif . Kol kas nieko blogo, ir nieko gero pasakyti negaliu, nes tik pries dvi savaites pastateme. Kai isikelsime i nama ir pradesime maudytis, galesiu placiau pakomentuoti biggrin.gif


OK lauksim atsiliepimu, jei iki to laiko nenusipirksim biggrin.gif
Atsakyti