Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika

QUOTE(Dovilte @ 2010 12 29, 15:38)
Na as pasikartosiu su savo vonia, butent maza vonia , tik 3 kv.m panasiai kazkas del  smelines ir rusvos spalvos, tik pas mus  mozaikos daugiau nei tik akcentas  biggrin.gif
http://images16.fotk...DSCF0899-vi.jpg



Labai grazi Jusu vonia. Skoninga, grazus spalvinsi derinys, tik va mozaikos teik daug mes neipirksim - ji labai brangi gaunasi. KAzin ar uztektu jos tik kaip akcento kazkur apie veidrodi - ale kaip remeli, kazkur prie klozeo ar ant tos lentneles kur virs klozeto bus ar pan. nes kaina akyse dvigubinasi kartu su mozaikinem plytelem sad.gif

Labai dekui uz foto ir patarimus. Jei dar kils kokiu minciu, labai dekui is anksto
Papildyta:
QUOTE(rim @ 2010 12 29, 15:44)
Gal tiktu panaudoti tas pačias mozaikines plyteles, kurios bus ant dušinės grindų? Kad nebeįvedinėt naujų spalvų ir neprisimargint, tiesiog tą pačią mozaiką galima dėt ant dušinės sienų ar vienos kurios sienos ir tos pačios mozaikos truputėlį įdėt dar kur nors pvz. išklijuot virš klozeto lentynėlę.



Ir dar klausimas - ar nera atgyvena ,,marmurines" plyteles? ar geriau det visai lygias matines ar blizgias? gal det pluteles matines, o dekora blizgu ar geriau atvirksciai? kas praktiskiau valymo atzvilgiu? o tarpelius tarp svieiu plteliu kokius siulytumet det?

Dar karta dekui uz patarimus
Atsakyti
QUOTE(Pakalnute26 @ 2010 12 29, 15:33)
KAzin ar uztektu jos tik kaip akcento kazkur apie veidrodi - ale kaip remeli, kazkur prie klozeo ar ant tos lentneles kur virs klozeto bus ar pan.

Tik ne aplink veidrodį doh.gif prie klozeto ant lentynėlės ir sieną(ar jos dalį) virš lentynėlės - būtų kaip atsikartojimas dušinės grindų.

QUOTE(Pakalnute26 @ 2010 12 29, 15:33)
ar nera atgyvena ,,marmurines" plyteles? ar geriau det visai lygias matines ar blizgias? gal det pluteles matines, o dekora blizgu ar geriau atvirksciai? kas praktiskiau valymo atzvilgiu? o tarpelius tarp svieiu plteliu kokius siulytumet det?

Man asmeniškai tai geriau lygios, ne marmurinės, bet čia gal skonio reikalas g.gif
O tarpelius dėl praktiškumo reikia dėt ne baltus, kažkur jau apie tai buvo kalbėta.

Atsakyti
QUOTE(Dovilte @ 2010 12 29, 14:38)
Na as pasikartosiu su savo vonia, butent maza vonia , tik 3 kv.m panasiai kazkas del  smelines ir rusvos spalvos, tik pas mus  mozaikos daugiau nei tik akcentas  biggrin.gif
http://images16.fotk...DSCF0899-vi.jpg


o kur pirkot plyteles? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pakalnute26 @ 2010 12 29, 16:33)
Skoninga, grazus spalvinsi derinys, tik va mozaikos teik daug mes neipirksim - ji labai brangi gaunasi. KAzin ar uztektu jos tik kaip akcento kazkur apie veidrodi - ale kaip remeli, kazkur prie klozeo ar ant tos lentneles kur virs klozeto bus ar pan. nes kaina akyse dvigubinasi kartu su mozaikinem plytelem sad.gif 


Sios mozaikines plyteles 60 Lt /kv smile.gif

QUOTE(Sūpynės @ 2010 12 29, 16:49)
o kur pirkot plyteles? 4u.gif


Iris`e smile.gif
Atsakyti
Sveikos, priejom ir mes pagaliau iki voniu, turim jas dvi, viena antro auksto mazesne, ir pirmam aukste mazdaug 10kv, dabar didziausias klausimas kaip skoningai isklijuoti pyteles doh.gif pirmam aukste galvojam kazka tamsiai rudo ar pilko su balta tarkim. O antra auksta tai galvoju sviesiai daryt. Del anto auksto taip nepergyvenu, nes pagrindas tai pirmame 4u.gif Vyras galvoja viena siena kloti viena spalva kita kita, bet as manau kad butu nesamone doh.gif kaip jus priemet sprendima del savo voniu klijavimo unsure.gif
Atsakyti
Aš tai eičiau į parduotuves, jie turi nemokamus dizainerius, iškart paderina maketuką, tada jau aiškiau. Nes jei pati neitin turi fantazijos, tai geriau patikėt specams mano nuomone. Nes aš pvz pati nelabai įsivaizduoju kaip mano svaigalai atrodys natūraliai sudėjus:hihihi: Pas dizianerius nėjau, bet tada vienspalves be jokių makalavimų, kad neprisidaryčiau cirkų tongue.gif .
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2011 01 02, 13:58)
Aš tai eičiau į parduotuves, jie turi nemokamus dizainerius, iškart paderina maketuką, tada jau aiškiau. Nes jei pati neitin turi fantazijos, tai geriau patikėt specams mano nuomone. Nes aš pvz pati nelabai įsivaizduoju kaip mano svaigalai atrodys natūraliai sudėjus:hihihi: Pas dizianerius nėjau, bet tada vienspalves be jokių makalavimų, kad neprisidaryčiau cirkų tongue.gif .


tai cia jie duoda savo dizainerius jei perki is ju plyteles jo? istiesu pati nesamone padaryciau, ziuriu voniu nuotraukas tai taip graziai buna pridaryta, o juolabiau turim didele vonia, galima taip graziai pasidaryt, tik va kad reikia fantazijos 4u.gif

Ogal kas susiduret ir zinot, kiek kainuotu dizaineris?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kepuryte: 02 sausio 2011 - 13:43
Jo, jei renkies plyteles, daugumoj parduotvių yra žmogus dirbantis tą darbą, maždaug pasirenki varioantusk, ir jis padėlioja. Nekainuoja nieko tas darbelis, bet jie tikrai gerai padaro, atrodo nė nešautų galvon tokie variantai.
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2011 01 02, 14:46)
Jo, jei renkies plyteles, daugumoj parduotvių yra žmogus dirbantis tą darbą, maždaug pasirenki varioantusk, ir jis padėlioja. Nekainuoja nieko tas darbelis, bet jie tikrai gerai padaro, atrodo nė nešautų galvon tokie variantai.


bent jau Klaipedoje tai jau ne tiek daug parduotuviu turi savo dizainerius.... "dvarcioniu keramika","sanistalis" ir dar aparici- bet ir tai delioja su paprasciausia visiems prieinama programa is aparici puslapio...tai, ka man dvejuose voniose siule padaryti- visiskai nepatiko schmoll.gif schmoll.gif o visur kitur dizainerio paslaugu nera verysad.gif

na bet as turiu klausima- kokias spinteles galima darytis i vonia- ar butinai tik dazytas, ar galima ir kitokias (ar cia meistras suka uodega, nenori daryt g.gif) Aciu 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo indruciukas: 03 sausio 2011 - 01:00
QUOTE(indruciukas @ 2011 01 03, 02:53)
bent jau Klaipedoje tai jau ne tiek daug parduotuviu turi savo dizainerius.... "dvarcioniu keramika","sanistalis" ir dar aparici- bet ir tai delioja su paprasciausia visiems prieinama programa is aparici puslapio...tai, ka man dvejuose voniose siule padaryti- visiskai nepatiko  schmoll.gif  schmoll.gif o visur kitur dizainerio paslaugu nera  verysad.gif

na bet as turiu klausima- kokias spinteles galima darytis i vonia- ar butinai tik dazytas, ar galima ir kitokias (ar cia meistras suka uodega, nenori daryt  g.gif) Aciu  4u.gif  4u.gif


Galima ir paprastas. O nenori daryt paprastas, manau, dėl to jog yra atsakingas, bet ne kruopštus. T.y jeigu kruopščiai visų kampų gerai neužsandarins ten patekęs vanduo išpūs plokštę, kurią jam po to reikės pakeisti nemokamai ax.gif taigi jei jis atsakingas apie tai pagalvoja ir nenori papildomai važiuoti keisti plokštės už ačiū, jam tai papildomos išlaidos ir dar sugaištas laikas. Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ginta123 @ 2011 01 03, 19:45)
Galima ir paprastas. O nenori daryt paprastas, manau, dėl to jog yra atsakingas, bet ne kruopštus. T.y jeigu kruopščiai visų kampų gerai neužsandarins ten patekęs vanduo išpūs plokštę, kurią jam po to reikės pakeisti nemokamai ax.gif taigi jei jis atsakingas apie tai pagalvoja ir nenori papildomai važiuoti keisti plokštės už ačiū, jam tai papildomos išlaidos ir dar sugaištas laikas. Sėkmės 4u.gif


Aciu 4u.gif
vienoj vonioj reik man to "dryzuoto" medzio spinteles, maciau V&B tokia yra- bet meistrelis uzsispyres sako,kad nelaikys tokios ilgai blink.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(kepuryte @ 2011 01 02, 13:46)
Sveikos, priejom ir mes pagaliau iki voniu, turim jas dvi, viena antro auksto mazesne, ir pirmam aukste mazdaug 10kv, dabar didziausias klausimas kaip skoningai isklijuoti pyteles  doh.gif  pirmam aukste galvojam kazka tamsiai rudo ar pilko su balta tarkim. O antra auksta tai galvoju sviesiai daryt. Del anto auksto taip nepergyvenu, nes pagrindas tai pirmame  4u.gif  Vyras galvoja viena siena kloti viena spalva kita kita, bet as manau kad butu nesamone  doh.gif  kaip jus priemet sprendima del savo voniu klijavimo  unsure.gif


o aš dariau vizualizacija www.1000plyteliu.lt Ten dizainiere padaro 2-3 variantus su jusu isirinktom plytelem uz 30 lt, paskui gali pirkti is ju, gali ir kitur. O parduotuvese dazniausiai daro nemokaimai, tik jei perki pas juos 4u.gif
Atsakyti