Įkraunama...
Įkraunama...

IVF merginos

QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2010 12 10, 16:08)
Tai as zinau,kad jus ten buvot.Turejau omeny,tu baltu kuneliu perpylima daret prie IVF ar ne?Ar tik IVF?

Dziaukis,nors suprantu,kad nedrasu.Tiek metu laukimo,kaip nesidziaugt?Mes uz jus tikrai dziaugiames,kaip uz save ax.gif


Taip darem, du kartus. Viena karta vyro, kita karta donoro. Faktiskai reikejo trecio dar. Bet cia kita tema. Po to seke 4 laparaskopija Embrions klinikoje ir IVF.
Atsakyti
QUOTE(Butvilė @ 2010 12 10, 14:15)
Taip darem, du kartus. Viena karta vyro, kita karta donoro. Faktiskai reikejo trecio dar. Bet cia kita tema. Po to seke 4 laparaskopija Embrions klinikoje ir IVF.



Na smagu,kad finalas teigiamas thumbup.gif

Parasyk RRC temuteje,merginoms sekmingu istoriju visada reikia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2010 12 10, 16:17)
Na smagu,kad finalas teigiamas thumbup.gif

Parasyk RRC temuteje,merginoms sekmingu istoriju visada reikia 4u.gif


Butina drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Butvilė @ 2010 12 10, 15:44)
14dpi - 427  Siandiena jau leidziu sau tiketi  ax.gif .  Toliau kaip Dievas duos...

Dar kartą sveikinu. Dabar jau tikrai gali nusiraminti. Lengvo tau nešiojimo. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Butvilė @ 2010 12 10, 12:44)
14dpi - 427  Siandiena jau leidziu sau tiketi  ax.gif .  Toliau kaip Dievas duos...


thumbup.gif Sveikinimai patys Didziausi!!!!!!!!!!!! Tikrai po 13metu laukimo stebuklas ivyko drinks_cheers.gif Dziaukis nebijok! 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Mes visos uz tave dziaugiames dvigubai! Bent jau as,net asara nubraukiau ax.gif
Atsakyti
sveikos merginos! smile.gif pagalvojau kad reikia parasyti.buvau rasiusi,kad pas mane prolaktinas 31.5,tai yra biskuti virs normos.tikejausi gauti vaistu kad ji numustu,bet pasirodo gydytojas leido pradeti ivf.sako viskas gerai.nebezinau ka daryti.lietuvoje turbut neleistu,nes merginos rase,kad blogai verysad.gif kazkaip nepatogu eiti ir jiems irodineti kad tai negerai.dar galvoju pasakys vaziuok i savo lt ir viskas.si cikla bandysiu savo iniciatyva vel pasidaryti ta tyrima,gal bus kitaip,nes 21cd jau tureciau pradeti purkstis vaistus i nosi.dar klausimelis g.gif arteja visos sventes noretusi kazka stipresnio suvartoti,o kaip zinia likus 4sav iki ivf negalima megautis svaiginanciais gerimais.kaip jus merginos laiketes tos grieztos taisykles?
Atsakyti
Kristiana,kiek zinau prolaktinas tik ovuliacijai trukdo,bet jei ji bus dirbtinai sukelta,tai koks gi skirtumas?Jei leido,viskas gerai -sekmes 4u.gif
Atsakyti
Butvile! Nuosirdziausi sveikinimai!!!! 13 metu... cia tai bent. tikrai nusipelnei butnet tokio atlygio!

Kristina, prisipazinsiu, niekada is savo 3 kartu grieztai nesilaikiau sios taisykles blush2.gif nu va taip man vis gaudavosi - tai proga rimta drinks_cheers.gif , tai siaip pagunda sustipreja i miesteli su mergaitem... svarbu neperlenkti lazdos wink.gif
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2010 12 10, 16:58)
Kristiana,kiek zinau prolaktinas tik ovuliacijai trukdo,bet jei ji bus dirbtinai sukelta,tai koks gi skirtumas?Jei leido,viskas gerai -sekmes 4u.gif

Aukštas prolaktinas taip pat gali iššaukti persileidimą. Man gydytoja griežtai liepia jį kontroliuoti ir jokiu būdu su aukštu stimuliacijos nepradėtų. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Singerita @ 2010 12 10, 16:07)
Aukštas prolaktinas taip pat gali iššaukti persileidimą. Man gydytoja griežtai liepia jį kontroliuoti ir jokiu būdu su aukštu stimuliacijos nepradėtų.  schmoll.gif



Hmm,idomiai kaip g.gif Kiek domejausi del persileidimu,o domejausi daug,niekur tokiso info neradau,kad aukstas prl issauktu persileidima.Taip,jis itakoja PRG trukuma ir tuo paciu gali sutrumpint antra faze,bet cia PRG trukumas ivf'e jau kitas dalykas-taip ar taip viskas reguliuojama vaistais plius naudojami progesterono papildai.
Einu pagooglint gal ka naujo sia tema rasiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2010 12 10, 17:29)
Hmm,idomiai kaip  g.gif Kiek domejausi del persileidimu,o domejausi daug,niekur tokiso info neradau,kad aukstas prl issauktu persileidima.Taip,jis itakoja PRG trukuma ir tuo paciu gali sutrumpint antra faze,bet cia PRG trukumas ivf'e jau kitas dalykas-taip ar taip viskas reguliuojama vaistais plius naudojami progesterono papildai.
Einu pagooglint gal ka naujo sia tema rasiu ax.gif

Aš daug metų kontroliuoju prolaktiną, man jis ovuliacijos neįtakoja, ir PRG pas mane gana aukštas, bet turiu laikyti jį normose vien dėl to, jog gali išaugti ankstyvą persileidimą. Šitą tikrai žinau.
Atsakyti
QUOTE(Singerita @ 2010 12 10, 16:39)
Aš daug metų kontroliuoju prolaktiną, man jis ovuliacijos neįtakoja, ir PRG pas mane gana aukštas, bet turiu laikyti jį normose vien dėl to, jog gali išaugti ankstyvą persileidimą. Šitą tikrai žinau.



na va kas as radau

Hyperprolactinemia does not directly cause miscarriage. However, Hyperprolactinemia may contribute to luteal phase defect. The luteal phase is a part of the menstrual cycle. It is the time between ovulation and the start of the next period. Most of the time, the luteal phase lasts for between 10 and 14 days. If your luteal phase lasts less than 10 or more than 14 days, it is referred to as a luteal phase defect.

Velniai zino,gal yra ir kiti tyrimai padaryti,kurie rodo kad yra tiesioginis rysys g.gif
Atsakyti