Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio(..ir ne tik)viruso priimamasis

QUOTE(Viksė @ 2010 11 26, 11:00)
Nepamenu, kas ieškojo kailiuko-Meškutė ar dar kažkas. Tai va, užvakar mačiau kailiuko atraižėlių įvairių spalvų toje pačioje Midaroje (Vilnius). Berods, 8 lt uz juostelę

g.gif reikia paskaičiuot. aš gal kokią mažą šūbelę skuduryne įsigysiu. nes planuose dar vienas paltukas puoštas kailiuku
Atsakyti
Labas rytas,

Aš lopau, lopau skylutes.Visai nedaug liko.Tada dar keletą medalių danersiu kur man trūksta.ir bus baigta, vaizdas man jau pradeda patikt biggrin.gif Bet va savaitgalį baliai, teks nepaimt į rankas.
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2010 11 25, 16:08)
ax.gif  blush2.gif  rolleyes.gif  karsta.gif  flirt.gif 

Kadangi labai sunku nufotografuoti,tai padariau nespalvotą  cool.gif
Tikli čia tau,gal bus aiškiau  mirksiukas.gif

eina sau kaip gražu, net seile nutyso wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
paiurekit koki grozi radau wub.gif
user posted image
paskutinis salis,labai grazus wub.gif
Atsakyti
Na ką mergytės, iki malonaus 4u.gif Bus labai liūdna be jūsų, niekur kitur nesijaučiau taip gerai - kaip šitoje palatoje 4u.gif Išvažiuojam, jūrai perduosiu nuo jūsų linkėjimų ok.gif Prižadu gryžusi vaizdų, ir labai tikiuosi pamatyti jūsų sukurtus grožius bigsmile.gif
Iki friends.gif
Atsakyti
QUOTE(poeme @ 2010 11 26, 22:50)
Na ką mergytės, iki malonaus  4u.gif Bus labai liūdna be jūsų, niekur kitur nesijaučiau taip gerai - kaip šitoje palatoje  4u.gif Išvažiuojam, jūrai perduosiu nuo jūsų linkėjimų  ok.gif Prižadu gryžusi vaizdų, ir labai tikiuosi pamatyti jūsų sukurtus grožius  bigsmile.gif
Iki  friends.gif


sekmes dideliausios jums 4u.gif 4u.gif sveikit... gryzkit zvalus ir pailseja mirksiukas.gif
Atsakyti
ne nu geras, ziurau ziurau savo favoritos ir kotais ramuma medaliuose doh.gif o cia pasirodo ir tema nauja ir kiek visokiu ivykiu virusu i vsio takoje rolleyes.gif rolleyes.gif

poeme - sveikatytes ligoniukui, ir aisku produktyviu neriniu dienu tau mirksiukas.gif

QUOTE(Forget @ 2010 11 24, 23:12)
Dabar mąstau tema: "Medaljoninio šalio paplitimas Lietuvoje" ir matau, kad Kaune koncentracija didžiausia... Aš , Bielra, asta30, materė, Gaudvilė...?


nius as dabar ne visai kaune, biski salimais, bet visteik prie kaunieciu irgi mirksiukas.gif

asta - super vaizdelis thumbup.gif

beje as savo salio irgi vis dar neisploviau, bet tusau po namus, oi kaip silta ir gera su juo thumbup.gif is tikro patiko lbai nerti ji, noriu darrrrrrrrrrrr.. cool.gif

o del to apvalaus ale megztuko as irgi i ji seile varvinu, bet jauciu virbalais man misija neimanoma butu toki pavaryti, bet galvoju galimti ir vaseliu g.gif viena dideli medali pvz ramaske nuvaryti o paskui jau aplinki tik varyti varyti, skyles rankom palikus g.gif turetu pavykti ane g.gif
Atsakyti
QUOTE(okkey @ 2010 11 27, 09:34)
o del to apvalaus ale megztuko as irgi i ji seile varvinu, bet jauciu virbalais man misija neimanoma butu toki pavaryti, bet galvoju galimti ir vaseliu  g.gif viena dideli medali pvz ramaske nuvaryti o paskui jau aplinki tik varyti varyti, skyles rankom palikus  g.gif turetu pavykti ane  g.gif


Pavartyk osinka - tikrai kazkur esu macius, bet senokai - cia as apie apvalu megztuka vaseliu ax.gif

Po nauju, gal ir as nerciau toki daikta cool.gif Iki nauju, tai jau nespesiu niekaip doh.gif

Jeigu surasi info - prasom pasiodalint
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2010 11 27, 10:45)
Pavartyk osinka - tikrai kazkur esu macius, bet senokai - cia as apie apvalu megztuka vaseliu ax.gif

Po nauju, gal ir as nerciau toki daikta cool.gif Iki nauju, tai jau nespesiu niekaip doh.gif

Jeigu surasi info - prasom pasiodalint


bratka narsiau as ta osinka 3 dienas doh.gif ale kiek visko ten yra, bet kai sunku surasti ko nori ax.gif bet vilties neprarandu vis pribegdama ieskosiu bigsmile.gif
Atsakyti
perėjau į kitą etapą , pradėjau sujunginėt thumbup.gif clap.gif
Atsakyti
QUOTE(Kolekcionierė @ 2010 11 27, 18:07)
perėjau į kitą etapą , pradėjau sujunginėt  thumbup.gif  clap.gif


Valio valio biggrin.gif


Nu o su tuo apvaliu, tai vakar kankinausi kokias 5 valandas lotuliukas.gif bandžiau mažiuką iš 20 akių numegzt, kad principas būtų aiškus. Nu niekaip aš neapskaičiuoju doh.gif Tai jei kas žinot nors kokia instrukciją, kaip ir kur kas kiek eilių reikia tos nedabaigtos eilės, būčiau labai dėkinga bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Forget: 27 lapkričio 2010 - 17:15
Merginos, Osinkoj visa tema apie šį megztuką,gal kas nematė ax.gif
Atsakyti