Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio(..ir ne tik)viruso priimamasis

@asta bigsmile.gif wub.gif wub.gif wub.gif Grožis neišpasakytas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2010 11 25, 17:08)
ax.gif  blush2.gif  rolleyes.gif  karsta.gif   flirt.gif 

Aaaaaaaajjjjaaaaaaajaaaaaaaaaiiiiiii blink.gif yess.gif ok.gif good.gif victory.gif swoon.gif


As taip norejau juodo, bet perkalbejo, nes ir taip kaip Mertise juoda pastoviai blush2.gif
Nu eepillepsiija nuo pavydo prasidejo swoon.gif Labai ssuperfantastiskai grazu wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo poeme: 25 lapkričio 2010 - 17:55
o kaip jums toks virusiukas ? bigsmile.gif

user posted image
Atsakyti
man tai 2 spalvu negrazu ir per daug vienodo stiliaus drabuziu... bet as labai nemegstu kostiumu blush2.gif

jeigu vien skraiste ir blauzdines ir dar vienos spalvos - i savo spinta priimciau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 25 lapkričio 2010 - 19:44
wub.gif wub.gif wub.gif dailumėlis
Atsakyti
stok meskut!!! niu greiit man pasakoji kaip sekas megstuko mezgimas? brunette.gif ...greeit rezi ka issiaiskinaiviska detaliai prasom..o kai pradesi ''rata'',tai ir foto kiekvieno zingsniuko dirol.gif ...plyyyyzzzzz flirt.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 11 25, 21:56)
stok meskut!!! niu greiit man pasakoji kaip sekas megstuko mezgimas? brunette.gif ...greeit rezi ka issiaiskinaiviska detaliai prasom..o kai pradesi ''rata'',tai ir foto kiekvieno zingsniuko dirol.gif ...plyyyyzzzzz flirt.gif

ok prižadu. kol kas tik viena rankovė. bu nes nu gi gėdos jausmas nugalėjo ir prisibaigiau viską iki galutinio jungimo. liko tik sujungt paieškot kailiuko ir prisiūt.

bet čia tik kitą savaitę, šian su suktinukais vištytėm ir kitom mėsytėm terliojausi. savaitgalį MB jubiliejus tai nėr kada megzt. dar dabar prisėdus keletą snaigučių nunersiu (vyro sesuo labai prašė)
Atsakyti
@asta, labai labai wub.gif

QUOTE(asta30a @ 2010 11 25, 20:41)
o kaip jums toks virusiukas  ?  bigsmile.gif

geras bigsmile.gif
Atsakyti
@asta, SUPERINIS adijalčikas gavosi.. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Patikslink, čia vilna ar pusvilnė?
Meškute, ar yra raudonos pusvilnės pas tavy M? Man vakar keli paukštukai Vincio krautuvėlėje pakuždėjo, kad tavęs galima užklausti?
Atsakyti
Aciu merginos uz pagyras,nesitikejau tiek blush2.gif bet uz tai kaip upa pakelia wub.gif aciu jums drinks_cheers.gif


QUOTE(bielra @ 2010 11 25, 20:50)
Patikslink, čia vilna ar pusvilnė?

Vilna,sukta is keletos siuliuku.Cia seno sukimo,dabar ziuriu visai kitaip suka ir pats siulas visai kitoks unsure.gif

Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2010 11 25, 22:50)
@asta, SUPERINIS adijalčikas gavosi..  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
Patikslink, čia vilna ar pusvilnė?
Meškute, ar yra raudonos pusvilnės pas tavy M? Man vakar keli paukštukai Vincio krautuvėlėje pakuždėjo, kad tavęs galima užklausti?

reik važiuot ir žiūrėt. kartais būna kartais ne. aš tąsyk norėjau raudonos tai tik babinose radau. pusvilnė matkiukuose dažniausiai natūralesnių spalvų būna. pvz kokia vyšnia, bordo, kraujo raudona. o skaisčios ryškios rečiau
Atsakyti
QUOTE(meskute231 @ 2010 11 25, 21:22)
ok prižadu. kol kas tik viena rankovė. bu nes nu gi gėdos jausmas nugalėjo ir prisibaigiau viską iki galutinio jungimo. liko tik sujungt paieškot kailiuko ir prisiūt.



Nepamenu, kas ieškojo kailiuko-Meškutė ar dar kažkas. Tai va, užvakar mačiau kailiuko atraižėlių įvairių spalvų toje pačioje Midaroje (Vilnius). Berods, 8 lt uz juostelę
Atsakyti