Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio(..ir ne tik)viruso priimamasis

QUOTE(tiklis @ 2010 11 25, 15:09)
forget-tiu auksas oro_buckis.gif ...matai,as tik tas ''nepilnas eiles'' ir tai tik rusiskai sugebejau iskapstyt biggrin.gif ...o pasitart-ner su kuo g.gif ..vyras nemezga biggrin.gif ,o dabar as seimoj ''kieciausia mezgeja''tarp moteriskiu lotuliukas.gif ..tep kad kapstaus jusu pagalba lotuliukas.gif ....

astut-tu nesinervavok cool.gif ..as irgi turiu baigt vyrui megstini-jau sazine uzgrauze(reiks paskui gult i grauztuku ligonine lotuliukas.gif )...liko keli cm rankoviu iki pazastu(mezgu abi is kart rolleyes.gif ) ir reglanas iki kaklo apvaliai g.gif ...kad siut nereiktu biggrin.gif ..bet jauciu kad bus ten kuriozu doh.gif ...nu bet as potimiste biggrin.gif ..kaip nors....
ir mergytei paltukas rolleyes.gif ..nu bet ji galima tarpuose tarp naujo mezginio,kad neatsibostu..taip kad astuliuk-neliksi viena mirksiukas.gif

kadangi parasiau ne i ta tema doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif ,tai perkeliu cia...forget-tu vistiek auksas flirt.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 11 25, 16:01)
kadangi parasiau ne i ta tema doh.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif ,tai perkeliu cia...forget-tu vistiek auksas flirt.gif


blush2.gif aš visą laiką save prasta mezgėja laikiau, o čia matai bigsmile.gif
pažiesim kas bus, kai pradėsim lotuliukas.gif sieksiu ardymo rekordo lotuliukas.gif
Atsakyti
merginos, palaukit manęs, aš irgi noriu medalijoninio švarko smile.gif rusiškai skaityti sunku, taip kad tik jūs mano viltis jį nusinarplioti 4u.gif

noriu pasitarti dėl siūlų, kokius imti smile.gif jau buvau susigalvojus imti merino vilną, bet vakar išskalbiau jais megztą šaliką ir pakraupau- išsitąsė belekaip, vazdas labai liūdnas. taigi jie netinka. pardėje mačiau gražiai atrodančius ( bet daug simtetikos turinčius) siūliukus, 100 gr- 150 m, storoki toki. pati neesu nutukus, bet ir ne kūdena, reikėtų 40 dydžio, bet bijau, kad stori siūlai ir tos pynės nepadarytų manęs kūlverstuku g.gif na ir tarkime visgi jei imsiu šiuos, kiek gr manot reikia pirkti? 700-800 gr?

aš vyrui jau koks pusmetis megztinį mezgu ir vis nedamušu, bet sąžinė negriaužia rolleyes.gif labai faini ir kartu labai durni siūlai to jo megztinio- jakas/mohera/šilkas/merno vilna ir sutepti tepalu mezgimui mašina, išskalbus mėginukas susitraukė trekšdaliu doh.gif tai reikia matuoti skaičiuoti dauginti, nu žodžiu, mirtis alyvose su tuo megztiniu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(smina @ 2010 11 25, 13:48)
Sveikutes 4u.gif
As ir siuo metu Siauliuose ax.gif  nors visos saknys Kaune ir metu daugybe ten pragyventa, bet atsitrenkiau i Siaulius ax.gif  cool.gif Taip kad ne viena ne viena mergyt biggrin.gif  Jau trise varysim i saliu parada mirksiukas.gif

Arveda Smina friends.gif Jau galvojau kad vienintelė ir nepakartojama būsiu brunette.gif lotuliukas.gif
Nu nusiaubiau siūlų parduotuvę hihihi.gif Oi turėsiu veiksmo sanatorijoj karsta.gif Turiu šalio medaliukus pabaigti (nejungsiu, nes be jūsų pražūsiu), dar 2 servetėles kalėdoms dovanų bigsmile.gif
Atsakyti
ax.gif blush2.gif rolleyes.gif karsta.gif flirt.gif


user posted image


Kadangi labai sunku nufotografuoti,tai padariau nespalvotą cool.gif


Tikli čia tau,gal bus aiškiau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2010 11 25, 16:08)
ax.gif  blush2.gif  rolleyes.gif  karsta.gif   flirt.gif 



Kaip gražu,kaip dailu,ir kokių medalių nematytų yra.... wub.gif wub.gif wub.gif ech, aš slepiuos po lapais,kol neužsnigo... ax.gif

Bet žiūriu beveik niekas nedarot tų burbulų kabančių. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo matre: 25 lapkričio 2010 - 16:24
nu IDEALUUUUU wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif ...nieko netruksta,nieko neperdaug bigsmile.gif ...viskas taip subtiliai isbaigta-nu suzaveta iki galo...galima sakyt box.gif ''nokautuota ir giliam knok'dawn'e''...nu bliaaam thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif ....


ir aciu uz nuorodyte blush2.gif ...
Atsakyti
Pargriuvau 4u.gif
Atsakyti
@asta bigsmile.gif wub.gif wub.gif wub.gif super grazuolis thumbup.gif
O as tundra net nesupratau kad cia nespalvota lotuliukas.gif


maniskis dar visas varvantis unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(smina @ 2010 11 25, 17:41)
@asta bigsmile.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif super grazuolis thumbup.gif
O as tundra net nesupratau kad cia nespalvota lotuliukas.gif
maniskis dar visas varvantis unsure.gif


Aš norėjau pagirti, kad labai graži spalva lotuliukas.gif ir galvojau, kaip anksčiau neatkreipiau dėmesio lotuliukas.gif
Atsakyti
Dėkui merginos už pagyras 4u.gif Spalva juoda (pas mane salione baldai juodi,už tai juodą spalvą ir rinkaus,bet ją labai sunku nufotografuot,tai šiek tiek "pažaidžiau",kad geriau matytųsi medaliukai).sunaudojau apie 1500g Vernito vilnos,todėl jau nebedėjau bumbuliukų,nors pradžioj jie buvo planuose smile.gif Dabar galiu užriesta nosim sėdėti kojas užsiklojus,spoksoti teliką ir megzti kojines nuo pirštų hihihi.gif

Nematyti medaliukai tai kogero tie,kur prieš tai buvusioje temoje kažkas įmetė kelias servetėlių schemas,man atrodo buvau įmetus nuotrauką,kai pabadžiau nunert g.gif
Atsakyti
Asta, labai graaazuuuuu wub.gif wub.gif thumbup.gif
Atsakyti