Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio(..ir ne tik)viruso priimamasis

QUOTE(Forget @ 2010 11 25, 00:12)
Dabar mąstau tema: "Medaljoninio šalio paplitimas Lietuvoje" ir matau, kad Kaune koncentracija didžiausia... Aš , Bielra, asta30, materė, Gaudvilė...?

Labas rytas 4u.gif
Tai negi aš viena Šiauliuose būsiu new_russian.gif
Papildyta:
QUOTE(tiklis @ 2010 11 25, 01:02)
arba ''laisvesnio stiliaus'' wub.gif

Pas mane labai panašus eilėje laukia ax.gif Tik negaliu įkelti
nuotraukos fool.gif

Važiuoju šiandien užsipirkti siūlų pioneer.gif Bandau ant greičio sugalvoti ką nerti, kai šalį pabaigsiu lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo poeme: 25 lapkričio 2010 - 11:00
triniti.gif nu jeigu ir viena-bet uztai KOKIa bigsmile.gif ...niolika atstoji lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(carnitaster @ 2010 11 25, 07:49)
o kur tu naudoji nepilnas akis, gal aš ko nors nežinau, nors mezgu, bet niekur dar nepanaudojau, gal ne taip ką nors darau? g.gif


Nepilnos eilės smile.gif

QUOTE(tiklis @ 2010 11 25, 11:13)
man atrodo forget turejo omenyje- @asta mirksiukas.gif


Taip, matyt syklydau ax.gif

Tikli, aš jau viską išsiaiškinau apie tą ratu megztą megztinį, greit baigiu suknią ir imuosi darbo!!! bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2010 11 25, 11:59)

Tikli, aš jau viską išsiaiškinau apie tą ratu megztą megztinį, greit baigiu suknią ir imuosi darbo!!! bigsmile.gif


ei ei ei !!! blink.gif neskubekit !!! man dar reikia SB megztinio rankove numegzt ir uzbaigt jo kaledine dovana unsure.gif o jei jus jau pradesit regzt ta liemene - itariu, kad mesiu i sali ta nebaigta megztini doh.gif
Atsakyti
QUOTE(poeme @ 2010 11 25, 11:58)
Labas rytas  4u.gif
Tai negi aš viena Šiauliuose būsiu  new_russian.gif


Ir aš iš ten pat ax.gif
Tik mano šalis į šoną padėtas, nes ruošiu kalėdinius atvirukus , angeliukus dabar 4u.gif Bet po jų jau griebsiu bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

QUOTE(poeme @ 2010 11 25, 11:58)
Labas rytas  4u.gif
Tai negi aš viena Šiauliuose būsiu  new_russian.gif



As ir siuo metu Siauliuose ax.gif nors visos saknys Kaune ir metu daugybe ten pragyventa, bet atsitrenkiau i Siaulius ax.gif cool.gif Taip kad ne viena ne viena mergyt biggrin.gif Jau trise varysim i saliu parada mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2010 11 25, 11:59)
Nepilnos eilės  smile.gif
Taip, matyt syklydau  ax.gif

Tikli, aš jau viską išsiaiškinau apie tą ratu megztą megztinį, greit baigiu suknią ir imuosi darbo!!! bigsmile.gif


Erzinsies,ar vistik su draugėm pasidalinsi informacija? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(matre @ 2010 11 25, 14:03)
Erzinsies,ar vistik su draugėm pasidalinsi informacija? ax.gif


Labai sudėtinga paaiškint, bet nusiunčiau osinkų nuorodą sesei ir ji man viską išaiškino bigsmile.gif Ana gi mezgėja labai gera.


tai turi atrodyti numegztas ratas su skylėmis rankoms:

http://foto.radikal....0e548180ff241a5


Mezgasi ne nuo vidurio, bet nuo skritulio spindulio. Užsidedi akių tiek kiek tai reikia skritulio spinduliui ir kas kokia 4- 5 eilė paliki po 2 akis nebaigtos eilės ant virbalo. Gale tos akys susirenka ir pasidaro viduriukas.

O taip atrodo darbinėje stadijoje:
http://club.osinka.r...214.jpg_197.jpg

Bent kiek aiškiau?


Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2010 11 25, 13:16)

Bent kiek aiškiau?


na... pirmosios nuorodeles man nerodo ax.gif
bet, siaip, kaip ir aiski mezgimo eiga... o ir tos neuzbaigots akys, kaip parode Tiklis, nera ir tokios jau sudetingos rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2010 11 25, 14:40)
na... pirmosios nuorodeles man nerodo  ax.gif
bet, siaip, kaip ir aiski mezgimo eiga... o ir tos neuzbaigots akys, kaip parode Tiklis, nera ir tokios jau sudetingos  rolleyes.gif


user posted image
va. kai paaiškino, tai nėra taip baisu kaip atrodė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2010 11 25, 13:52)

va. kai paaiškino, tai nėra taip baisu kaip atrodė  smile.gif


Nu jo.Tik eigoj įdomu kaip eisis g.gif
Atsakyti
QUOTE(matre @ 2010 11 25, 15:21)
Nu jo.Tik eigoj įdomu kaip eisis g.gif


Nu aš kadangi ardymo meistrė, tai manau pagal planą lotuliukas.gif
Atsakyti