Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio(..ir ne tik)viruso priimamasis

QUOTE(sigridaU @ 2011 01 06, 17:51)
na lauksiu kol pabaigsit tada bandysiu ir as blush2.gif

lotuliukas.gif kokia gudruole lotuliukas.gif ...

astut as vis tik darysiu 5 skiltelej ra lotuliukas.gif nkoves unsure.gif ...mano mezginys daug ''kietesnis'' nei tavo ax.gif -ir pyne didzioji traukia visa mezgini,o pats krastas rieciasi ir banguojas blink.gif ...net ilemenuot nereik lotuliukas.gif ..tai jei darysiu dar viena skiltele doh.gif labai jau uzkapalis ''uzsirietes ''iseina lotuliukas.gif ...vos ne bokala gali pasidet lotuliukas.gif ....nors gal apsimezgus ir pasitemptu,bet g.gif g.gif ...bandysiu tik is 8 skilteliu,o ne is 9 blush2.gif
Atsakyti
kaiptik besikuisdama nete užmačiau megztinį su labai įdomiai įstatytomis rankovėmis, kaiptik asta30a'os variantas su giliai į nugarą nueunančiom rankovėm, visai gerai atrodo smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2011 01 06, 17:14)
Kas del rankoviu isemimu.... hm... toks vaizdelis, kad jos didokod, tos dkyles vis gi isejo  g.gif  o gal cia tik del to, kad pynes visur... sutraukia... kai rankoves issisius - sutems  unsure.gif
kaip manot, merginos ?  unsure.gif

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

ir jei liks dar siulu - darysiu ilgesnius kantelius... kad apykakle atsilenktu...

tik nesugalvoju kokias rankoves daryti... nelabai man patinka originalios  schmoll.gif  Tikli, butent kokio paltuko rankoves zadi daryt ? nes tame tavo nurodytame puslapyje - ju keli atsidare  rolleyes.gif

oi koks grozis,nu kaip mane nervuoja,kad nespejau su jumis i sita traukini,nu as ir palauksiu kol viska issiaiskinsit tada megsiu biggrin.gif
Atsakyti
tai ka mergytes aciu kad ir man padejot, panasu kad su savo apvaliu neriniu kapstysiuos pati cool.gif
Atsakyti
okkey lotuliukas.gif nesinervavuok lotuliukas.gif ...koki dydi nesioji?as galiu pamatuot,nu o bet taciau mano 34-36 biggrin.gif ...bet gi mezginys sitas tempiasi...dabar mergyt tep(aisku nezinau ar tau kiek pades unsure.gif )mano mezginukas yra mazdaug 25-27 cm SPINDULIO ILGIO.rankovems isimimus pradejau daryti,kai spindulys pasieke mazdaug 18 cm... blush2.gif ..nu kitaip nemoku pamatuot blush2.gif ...tau reiktu megst ir kai pasieksi mazdaug 35 cm skersmeni tiesiog prisidet prie kokio tau tinkancio rubo ir matysi blush2.gif ...nu kitaip nelabai isivaizduoju kaip pamatuot...mezginys gi sitas tempiasi-o tavo nerinys jauciu tempsis maziau g.gif ...taip kad zinok pagal ruba bandyk matuoti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(okkey @ 2011 01 06, 21:51)
tai ka mergytes aciu kad ir man padejot, panasu kad su savo apvaliu neriniu kapstysiuos pati  cool.gif


na ko gi dabar taip kategoriskai ax.gif
tai, kad niekas nebeatsakinejo i tavo klausimuka, nes cia paskutiniuose puslapiuose maziausiai du kartus buvo uzsiminta, kad skyles rankovems daromos (rekomenduojama) didziuju pyniu vietoje... o ar jau desiniau ar kairiau priklauso nuo mezgejos... pagal savo mezginuko dydi ir tampruma - tik pati gali nustatyti tikslai vieta mirksiukas.gif
as pati tris kartu ardziau, kol atitaikiau... ir tai dar platoka gavosi ta skyle doh.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2011 01 06, 22:08)
...taip kad zinok pagal ruba bandyk matuoti unsure.gif


va gi teisingai, taigis prie rubo deti reikia, ot varava as pamirsau gi toki buda lotuliukas.gif

QUOTE(asta30a @ 2011 01 07, 00:41)
na ko gi dabar taip kategoriskai  ax.gif
tai, kad niekas nebeatsakinejo i tavo klausimuka, nes cia paskutiniuose puslapiuose maziausiai du kartus buvo uzsiminta, kad skyles rankovems daromos (rekomenduojama) didziuju pyniu vietoje... o ar jau desiniau ar kairiau priklauso nuo mezgejos... pagal savo mezginuko dydi ir tampruma - tik pati gali nustatyti tikslai vieta  mirksiukas.gif
as pati tris kartu ardziau, kol atitaikiau... ir tai dar platoka gavosi ta skyle  doh.gif


tai va brangioji tame ir beda kad as ne virbalais darbuojuosi o vasiuku, ner pas manyyy, nu ner tu pyniuuuu lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(okkey @ 2011 01 07, 06:07)
va gi teisingai, taigis prie rubo deti reikia, ot varava as pamirsau gi toki buda  lotuliukas.gif
tai va brangioji tame ir beda kad as ne virbalais darbuojuosi o vasiuku, ner pas manyyy, nu ner tu pyniuuuu  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


tadu jau pasinaudok Tiklio pasiulytu budu - prie drabuzelio kito prisidek doh.gif

o as vakar bandziau nerti rankoves... nuardziau... bandziau nunerti istatytas.... vistiek nuardziau doh.gif
visgi pasiliksiu prie originalo... mezgu pynes ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dvynuke85 @ 2011 01 06, 19:58)
oi koks grozis,nu kaip mane nervuoja,kad nespejau su jumis i sita traukini,nu as ir palauksiu kol viska issiaiskinsit tada megsiu biggrin.gif


O kodėl nespėjai? Aš dar tik vos keletą eilių turiu,kai dauguma jau čia baiginėja verysad.gif Nu bet ką padarysi, mokausi.Drąsiai dar gali jungtis,ir dar žėk ir mane aplenksi. smile.gif
Atsakyti
Parsinesiau jau siulus. Pirmas vaizdas man patiko... Gal truputeli siurkstesni uz merino vilna, bet siaip visiskai nekanda, malonus tokie ax.gif

Dabar klausimas. kai neri dvigubu siulu, tai man imt tiesiog 2 matkiukus ir nert ar reikia susivyniot i kamuoli sudvigubinus? g.gif

Bandziau panert - idomiai atrodo smile.gif Atrodo nekieta unsure.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti