Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio(..ir ne tik)viruso priimamasis

tai as ir ''papuciau plunksnas'',tik kad zmoniu pilna parduotuve buvo,ir ''pardaveja'' tai isreze jau dingdama uz duru ''uzsakymo'' atnest biggrin.gif ...tai tik mociurte paguodziau,kad ''sita ragana tikriausiai sluotos isleke'' biggrin.gif ...ir abi taip hihihi.gif ...nors tiek blush2.gif ..bet sau eilini kart pasizadejau-TIK ekstra atveju lankytis ten unsure.gif ...ir kas baisiausia-ta pardaveja(pavaduojanti seimininke) pati jau ''senai pencijoj''...garbingo amziaus-o elgiasi doh.gif ...gaila man tokiu zmoniu...

oi kiek as tokiu dalyku cia prisiziurejus doh.gif ...baisu kas provincijoj daros doh.gif doh.gif ...
o del mezgimo hihihi.gif ..jo dabar mezga visos lotuliukas.gif ...na bet tai ir saunu bigsmile.gif ...maziau ''stresuotu'' zmoniu biggrin.gif ...
Atsakyti
QUOTE(yerena @ 2010 11 23, 22:26)
Kadangi spalvoto šaliko nėrimas jau įpusėjo, pasirodau:

Vaizdelis super wub.gif taip ir norisi prie skruosto priglaust smile.gif

QUOTE(poeme @ 2010 11 24, 10:25)
Sūnus labai susirgo

Sveikatėlės jums.Daug daug 4u.gif

QUOTE(tiklis @ 2010 11 24, 17:52)
''ir ko jus isviso norite!!!turetumete ja ant ranku nesiot kad siulus veza!!!''...

blink.gif blink.gif nu nieko sau doh.gif įdomu kas kam kojas turi bučiuot...ar kas veža,ar tam kas perka ir vežėjui leidžia duonos nusipirkt...košmaras,trūksta žodžių...neičiau ir aš į tokią parduotuvę schmoll.gif schmoll.gif

QUOTE(Gaudvilė @ 2010 11 24, 18:25)
O žinokit, kokią tendenciją pastebėjau. Anksčiau užeini į Bazę ar kokią mugę, tai cepelinus/čeburekus kapoja, kava kvepia ar vos ne ka santram skyriuj stipresniais gėrimais vaišinas.
Dabar sėdi ant kėdučių tyliai ir visos mezga ar neria, nors prekiauja ne siūlais. Gražu žiūrėt, kai taip pluša  wub.gif

Aha,aš tą patį pastebėjau biggrin.gif net nesmagu būdavo ir eit,kai ponioms "sutrukdydavai" vaišintis doh.gif


Spirkit man į užpakalį,kad taip lėtai lopau saviškio medalinio skyles blush2.gif ot nefainas darbas doh.gif nors visai nebedaug liko ir galėsiu fotkint ir demonstruotis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2010 11 24, 19:41)

Spirkit man į užpakalį,kad taip lėtai lopau saviškio medalinio skyles  blush2.gif ot nefainas darbas  doh.gif nors visai nebedaug liko ir galėsiu fotkint ir demonstruotis  ax.gif


Davai viena kitai apspardom biggrin.gif Nusipirkau dar vieną matkelį siūlų,kad likčiau visai patenkinta. Ir aš vis dar lopau lopau blush2.gif .... Maximos taške blizgučių nebuvo verysad.gif
Atsakyti
Dabar mąstau tema: "Medaljoninio šalio paplitimas Lietuvoje" ir matau, kad Kaune koncentracija didžiausia... Aš , Bielra, asta30, materė, Gaudvilė...?
Atsakyti
ph34r.gif musus saliu gauja gerai paplitus po visa lietuva cool.gif ...mes gudrios,stiprios vikrios...ginkluotos virbalais ir kompiuteriais...isiugde zaibiska reakcija...turime savo susiburimu vieta,kurios pakeisti negalima...ir aplamai-mes pacios paciausios triniti.gif


biski pavirusinsiu..stai kas irgi stovi pas mane eilej..po megstuko,ir suknutes... biggrin.gif
user posted image


siaip rankinuku nenesioju ir nemegstu...nu bet sito noriu wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 24 lapkričio 2010 - 23:32
arba ''laisvesnio stiliaus'' wub.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 11 24, 16:06)
http://picasaweb.goo...508552551841122
yahoo.gif  assa.gif  assa.gif  assa.gif radau kaip mezgasi nepilnos eiles liezuvis.gif  liezuvis.gif ...ir visom be be be ,kad nepasaket tongue.gif ...


o kur tu naudoji nepilnas akis, gal aš ko nors nežinau, nors mezgu, bet niekur dar nepanaudojau, gal ne taip ką nors darau? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2010 11 25, 00:12)
Dabar mąstau tema: "Medaljoninio šalio paplitimas Lietuvoje" ir matau, kad Kaune koncentracija didžiausia... Aš , Bielra, asta30, materė, Gaudvilė...?

mane pamirsai cry.gif
Atsakyti
carni-as dar nenaudoju,bet naudosiu sito grozio gaybai wub.gif

user posted image

user posted image

praeitos teos gale buvau ir nuorodas sumetus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2010 11 25, 00:12)
Dabar mąstau tema: "Medaljoninio šalio paplitimas Lietuvoje" ir matau, kad Kaune koncentracija didžiausia... Aš , Bielra, asta30, materė, Gaudvilė...?

ASTA30 gyvena ne Kaune o Airijoje kaip ir as kaip ir dvynuke
Atsakyti
man atrodo forget turejo omenyje- @asta mirksiukas.gif
Atsakyti
gal bet parase tai asta30 tongue.gif
Atsakyti