Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio(..ir ne tik)viruso priimamasis

QUOTE(tiklis @ 2011 01 06, 15:06)
ATEINU PASINERVUOT BISKI cray.gif ..reik ardyt man visa sios dienos darba ir vakarykscio vakaro verysad.gif ...numezgiau 5 skilteles ir tada dariau rankoves- schmoll.gif ...negerai schmoll.gif ...pacios rankoves ir skyles  gerai.ale tarp ju reik det NE 1,O 2 SKILTELES doh.gif ...vienos per mazai doh.gif ...o jei idedu as ta viena(9 skiltele) labai jau banguoja apacia doh.gif ...nu vnz-labai jau isriecia uzkapali unsure.gif ...reik ardyt ir rankoves daryt nuo 4 skilteliu,o ne nuo 5....TUREKITE OMENYJE MERGYTES...AS MANAU,KAD RANKOVES REIKIA PRADETI DARYTI JAU 5 SKILTELEJE mirksiukas.gif ....na ir jei taip,tai jos tikrai nebus per dideles per visa skiltele mirksiukas.gif
einu biski pazliumbsiu ir ardysiu verysad.gif  angel_sadangel.gif

ne,einu DAUG PAZLIUMBSIUUUUUU cray.gif  cray.gif  cray.gif  cray.gif


mergyt... gi atidziau skaityt reikia tongue.gif
gi minejau pacioje pradzioje, kad savo mezgini (kur foto idejau) ardysiu, nes per mazai viena skiltele tarp rankoviu ... kad reikia dvieju... o tada kaip jau minejau - skyle rankovei per visa pyne...
nu... nepasitikit manim doh.gif tongue.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(okkey @ 2011 01 06, 16:39)
jooooooooo mergikes nu ir tema atgime  thumbup.gif skaitau skaitau ir man kaip kosmosas taip kosmosas  cool.gif

as gal darysiu taip nusinersiu viena medali, va jus man pasakysit koks ten skersmo turi but - lygtais 27 cm pas jus  g.gif tada ji kokiu nors rastu is galvos vis apnerinesius skyles rankovems palikus turetu gautis ane  g.gif  g.gif tik va reik jus isterorizuot kur tam rate tas skyles palikti, suprantu kad necentre gaunasi kaskur auksciau gal kas primestu cm  ax.gif

PRIMESIM PRIMESIM mirksiukas.gif ..O GAUTIS TURI thumbup.gif ...ideja gera bigsmile.gif ....pirmyn mergyt smile.gif


matre thumbup.gif ...labai dziaugiuos kad pavyko thumbup.gif ...
Papildyta:
QUOTE(asta30a @ 2011 01 06, 16:57)
mergyt... gi atidziau skaityt reikia  tongue.gif
gi minejau pacioje pradzioje, kad savo mezgini (kur foto idejau) ardysiu, nes per mazai viena skiltele tarp rankoviu ... kad reikia dvieju... o tada kaip jau minejau - skyle rankovei per visa pyne...
nu... nepasitikit manim  doh.gif  tongue.gif  lotuliukas.gif

pasitikiu,uztai ir klausiau doh.gif ..tik.... doh.gif doh.gif doh.gif IR AS NEDAMATAU IR NE TAIP SUPRANTU KAIP PARASYTA doh.gif doh.gif ...ne taip supra doh.gif tau nuo kur pradet tas rankoves daryt doh.gif ...reikejo nuo 5 skilteles,o as dariau 6 doh.gif ...nu vnz-ass jungiuos i kluba mirksiukas.gif tongue.gif
Atsakyti
Matre, valiooo!!!

Tikli, tai 5oje reiškia: 4 numezgi, 5oje darai rankovę, tada 6 ir 7, o 8oje vėl rankovė lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Kas del rankoviu isemimu.... hm... toks vaizdelis, kad jos didokod, tos dkyles vis gi isejo g.gif o gal cia tik del to, kad pynes visur... sutraukia... kai rankoves issisius - sutems unsure.gif
kaip manot, merginos ? unsure.gif

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

ir jei liks dar siulu - darysiu ilgesnius kantelius... kad apykakle atsilenktu...

tik nesugalvoju kokias rankoves daryti... nelabai man patinka originalios schmoll.gif Tikli, butent kokio paltuko rankoves zadi daryt ? nes tame tavo nurodytame puslapyje - ju keli atsidare rolleyes.gif
Atsakyti
Žinok, man irgi tos skylės didokos atrodo g.gif Gal geriau iš pusės pynės ir arčiau krašto g.gif ta prasme nugaroj labai didelis iškirpimas, bet jei darytum plačias rankoves, tai tada labai gerai

Bet šiaip tai koks gražus bigsmile.gif aš tai netikiu, kad mano tokio dydžio bus. nes niekaip nesuprantu kaip iš tokio mažo skrituliuko vos ne užpakalį dengia g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Forget: 06 sausio 2011 - 16:19
QUOTE(Forget @ 2011 01 06, 16:03)
Matre, valiooo!!!

Tikli, tai 5oje reiškia: 4 numezgi, 5oje darai rankovę, tada 6 ir 7, o 8oje vėl rankovė  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


visgi as pirmaja rankove dariau 6 skilteleje... po to dvi pilnas... tadu 9 skiltelej antra rankove ax.gif
Atsakyti
astut-nu man kaip grazuuuu wub.gif wub.gif wub.gif ..nu liuks thumbup.gif vaizdas super thumbup.gif ...kaip darei krasta?

o paltukas tai rudas-101141 nr..toks sokoladinis mirksiukas.gif ..darysiu panasaus tipp rankoves,tik ne tokias placias blush2.gif ..ir bandysiu ''statytas''...pirma kart gyvenime doh.gif ...jauciu kad strigsiu prie ju ilgam doh.gif


o dabar del skyliu g.gif rankovems-manau isiuvus rankoves jos biski sumazes,bet nekazin kiek g.gif ..vat ir pas mane taip gavosi..nors az isemiau tik PUSE dideles pynes... g.gif ..sakau gal is storo siulo mezgant reik ne visa skiltele isimt g.gif ..

o dabar del dyddzio-nu zinok ir pas mane nesigauna tokio dydzio schmoll.gif ... mano ziedas iki uzkapalio vos vos..neistemptas25 cm...sakau gal reik storesniais virbalais?nu bet as noriu tankesnio unsure.gif ....vnz-jei ka-didesni krastuka padarysiu unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 06 sausio 2011 - 16:27
QUOTE(tiklis @ 2011 01 06, 16:26)
kaip darei krasta?



krasta as vaseliu aplinkui neriu rolleyes.gif
Papildyta:
Merginos... o kazi kaip atrodytu... jei as rankoves daryciau placias, trecdalio ilgio (kaip tiklio nusiziuretas paltukas) tik deciau ne pynes, o toki pati ripsuota rasteli, kaip krastukai apie megztuka g.gif
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2011 01 06, 17:34)
krasta as vaseliu aplinkui neriu  rolleyes.gif
Papildyta:
Merginos... o kazi kaip atrodytu... jei as rankoves daryciau placias, trecdalio ilgio (kaip tiklio nusiziuretas paltukas) tik deciau ne pynes, o toki pati ripsuota rasteli, kaip krastukai apie megztuka  g.gif

nu ir gerai thumbup.gif ...manau kad tiktu mirksiukas.gif

tiesa-kur tu prisiuvai tas rankoviu juosteles? g.gif peciu linijoj?
Atsakyti
g.gif man tai nugaroj tas rankoviu isemimas nepatinka prieki viskas liuks bet nugara schmoll.gif ir kas ten su ta pyne ant kairio papo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sigridaU: 06 sausio 2011 - 16:48
QUOTE(sigridaU @ 2011 01 06, 16:44)
g.gif man tai nugaroj tas rankoviu isemimas nepatinka prieki viskas liuks bet nugara schmoll.gif


taip... bet nepamirskim, kad nugara visa si pyniu... jos tempia... o megsta ganetinai laisvai... kai isistatys rankoves - turetu pasitempti unsure.gif

Tikli, rankoviu juosteles ar megzdama koregavau... vienoj pusej mazinau, kitoj dadejau akis... rolleyes.gif
Atsakyti
na lauksiu kol pabaigsit tada bandysiu ir as blush2.gif
Atsakyti