Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio(..ir ne tik)viruso priimamasis

Ačiū Forget,bandysiu.Kaip tik vakar išardžiau viską ir bandžiau 11 eilę. Šiandien bandysiu iš naujo.Dabar toks kvailas klausimas - pirma akis išmegzt reikia ir tada kryžiuot, ar atvirškčiai... blush2.gif
Atsakyti
matre-as visad susikryziuoju,o tada tik ismezgu biggrin.gif ...reiskia sukryziuju,grazinu ant virbalo ir ismezgu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2011 01 06, 15:00)
matre-as visad susikryziuoju,o tada tik ismezgu biggrin.gif ...reiskia sukryziuju,grazinu ant virbalo ir ismezgu biggrin.gif


aš irgi taip. Jei išmegsi prieš kryžiavimą, gi eilių padaugės g.gif ai gal nusišneku lotuliukas.gif

man dabar tas megztinis lengvų lengviausias atrodo cool.gif , pačiai keista kaip aš taip ilgai nesupratau lotuliukas.gif

Man šita tema pati mieliausia, nes ko bepaklaustum, į viską atsakymus gausi wub.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2011 01 06, 14:00)
matre-as visad susikryziuoju,o tada tik ismezgu biggrin.gif ...reiskia sukryziuju,grazinu ant virbalo ir ismezgu biggrin.gif


Ačiū.Nu ką mokomės toliau... ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Forget @ 2011 01 06, 12:57)

Pradedam 11ą eilę. Po pirmos pynės, kur reikia kryžiuoti ne 6 akis, o 3 aš dariau taip. išmezgu 3 blogas, tad 3 geras į kairę kryžiuoju su 2 blogom(blogos į dešinę, pro blogają mezginio pusę) turim 4 blogas, tada išmezgam 3 geras (tas kur perkryžiavom). Sekančias 2 blogas kryžiuojam su toliau esančiomis geromis, geros į dešinę. Išmezgam. Turim išmegztas 6 geras akis. 2 atkryžiuota sblogas išmezgam, iš kairės vėl atsikeliam 2 blogas. Viso 4 blogos (skirtingai nuo paveikslėlio, nes šitaip gaunasi, tik išmezgus išvirkščiają pusę) ir taip toliau, pagal ženklus. Mintis tokia,kad išmezgus 11 eilę, me sjau turime pilnai sukryžiuotas pynes ir blogojoje 12 eilėje, tiesiog viską išmezgam, nieko nekeisdami, taip kaip yra.



Nu kol kas nekas man gaunasi. Man čia gaunasi 5 blogos,nes 3išmezgu blogas ir dar dvi atsikelia. O atkryžiavimų irgi nesuprantu. doh.gif Jaučiu,kad per aukštai šokau su tokiais "mokėjimais" megzt. Turbūt reikia padėt ir pasakyt sau,kad vistik megzt ne man...
Atsakyti
matre-o is KUR TU GAUNI 3 BLOGAS? g.gif nu cia visur turi but LYGINIS BLOGU AKIU SKAICIUS blink.gif ..2 arba 4....bet ne 3 schmoll.gif ...ziurek kur klaida darai...ir daryk (jei tau forget paaiskinimas sunkus mirksiukas.gif ) paparasciau...tiesiog kai daeisi iki didziosios pynes(bloguju akiu mirksiukas.gif ) ismegsk 2 blogas,tada sukeisk 2 blogas su 3 gerom taip,kad geros eitu isoreje,o blogos blogaja puse...(i kaire puse mirksiukas.gif )...ta pati padaryk su kitom2 blogom-sukeisk jas su 3 gerom i desine puse..( zodziu turi vietoj 4 blogu vienoj vietoj turi gaut 6 geras biggrin.gif )...ir taip keiti ir toliau-....o paskui 14 eilej sukryziuk tas 6 akis ir vsio mirksiukas.gif ....
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2011 01 06, 14:34)
matre-o is KUR TU GAUNI 3 BLOGAS? g.gif nu cia visur turi but LYGINIS BLOGU AKIU SKAICIUS blink.gif


Nugi 11 eilėj,po tos pirmos pynės iš 6 gerų akių yra 3 blogos akys.

Pabandysiu kitaip,ale ir chuliganai susikėlė(galėtų ir ilgiau pamiegot),tai virbalams teks pagulėt... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo matre: 06 sausio 2011 - 14:47
QUOTE(matre @ 2011 01 06, 15:45)
Nugi 11 eilėj,po tos pirmos pynės iš 6 gerų akių yra 3 blogos akys.

Pabandysiu kitaip,ale ir chuliganai susikėlė(galėtų ir ilgiau pamiegot),tai virbalams teks pagulėt... doh.gif


tai tame ir esmė, kad vietoj tų 3 turi padaryti 4. Iš kairės sukryžiuojant atsikelti ne vieną, o 2. Va biggrin.gif

jei nieko nekryžiuotum, turi 2 blogas akis, einančias nuo pirmos eilės. Pagal paveikslėlį pasidaro 3, o mes darom iš karto 4, kad lengviau būtų.

Suprantu ko klausi, bet nežinau kaip paaiškint rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Forget: 06 sausio 2011 - 14:56
matre-nu tik ramiai... mirksiukas.gif viskas tau iseis...jei tau sunku suprast ka parase forget-tai tu pabandyk daryt taip-kai prieisi jau prie dideles pynes(blogu akiu ax.gif ) ismegsk 2 blogas,o geras akis sukeisk su2 blogomi kaire puse(reiskia vietoj 2 blogu pas tave turi atsirast 3 geros mirksiukas.gif ...ir keisk jas taip,kad geros akys eitu virsuje,o blogos ta blogaja puse mirksiukas.gif ir ismezgant jos tada eina taip-2 blogos ir 3 geros...) ta pati padaryk ir su kitom blogom akim-sukeisk su 3 gerom tik i desine puse...ir vel geros turi eit priekinej pusej,o blogos blogaja puse.......jei teisingai padarei,tai vietojgeru akiu eina blogos,o vietoj blogu geros mirksiukas.gif

TADA JAU 14 EILEJ SUKEIS 3 SU 3 IR VSIO mirksiukas.gif ..


ir niekur NERA 3 BLOGU AKIU mirksiukas.gif mirksiukas.gif ...visur tik lyginis skaicius..2 arba 4...ten tik shemoj 3 ir /..TEN TIESIOG PAIMI 2 BLOGAS IS KETURIU IR SUKEITI SU 3 GEROM I VIENA AR KITA PUSE mirksiukas.gif


Atsakyti
Paskaitytų mūsų rašliavas kas nors, kad nenutuokia nieko apie mezgimą lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
ATEINU PASINERVUOT BISKI cray.gif ..reik ardyt man visa sios dienos darba ir vakarykscio vakaro verysad.gif ...numezgiau 5 skilteles ir tada dariau rankoves- schmoll.gif ...negerai schmoll.gif ...pacios rankoves ir skyles gerai.ale tarp ju reik det NE 1,O 2 SKILTELES doh.gif ...vienos per mazai doh.gif ...o jei idedu as ta viena(9 skiltele) labai jau banguoja apacia doh.gif ...nu vnz-labai jau isriecia uzkapali unsure.gif ...reik ardyt ir rankoves daryt nuo 4 skilteliu,o ne nuo 5....TUREKITE OMENYJE MERGYTES...AS MANAU,KAD RANKOVES REIKIA PRADETI DARYTI JAU 5 SKILTELEJE mirksiukas.gif ....na ir jei taip,tai jos tikrai nebus per dideles per visa skiltele mirksiukas.gif


einu biski pazliumbsiu ir ardysiu verysad.gif angel_sadangel.gif

ne,einu DAUG PAZLIUMBSIUUUUUU cray.gif cray.gif cray.gif cray.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 06 sausio 2011 - 15:08
Eiiii merginoooos yahoo.gif assa.gif man gavos. dar gavos tokių skylučių, ir aišku,kad būtų gražu išardysiu dar viską,bet jaučiu,kad jau pagavau kampą biggrin.gif

Tikli, nežliumbk 4u.gif ,aš dar tik 12eilių turiu ir jas ardysiu... aišku įdėto darbo gaila.
Atsakyti
jooooooooo mergikes nu ir tema atgime thumbup.gif skaitau skaitau ir man kaip kosmosas taip kosmosas cool.gif

as gal darysiu taip nusinersiu viena medali, va jus man pasakysit koks ten skersmo turi but - lygtais 27 cm pas jus g.gif tada ji kokiu nors rastu is galvos vis apnerinesius skyles rankovems palikus turetu gautis ane g.gif g.gif tik va reik jus isterorizuot kur tam rate tas skyles palikti, suprantu kad necentre gaunasi kaskur auksciau gal kas primestu cm ax.gif
Atsakyti