Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio(..ir ne tik)viruso priimamasis

bigsmile.gif aaagnex-saunuole mirksiukas.gif ..
pasakysi apie siulus situos savo nuomone mirksiukas.gif ,ok?

nu jo lotuliukas.gif ,jei astulka kopint reik,tai tik is dvigubo ir 6 nr. vaseliu lotuliukas.gif ... lotuliukas.gif
Atsakyti
Mamkos įmestas šalis fainas,bet toks pledukas man būtų gražiau biggrin.gif

QUOTE(asta30a @ 2011 01 05, 17:25)

mergaites... imeskit nuorodele, kur smulkiau aprasyta apie dezes pynima... itariu, kad jau pasigavau virusa  doh.gif

Jei perskaitytos temose pritrūksi info,tai brūkštelk,pasidalinsiu rusaičių pamokomis,nes aš tai pagrinde iš jų sėmiausi blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @asta: 05 sausio 2011 - 19:45
QUOTE(tiklis @ 2011 01 05, 20:31)
bigsmile.gif aaagnex-saunuole mirksiukas.gif ..
pasakysi apie siulus situos savo nuomone mirksiukas.gif ,ok?

nu jo lotuliukas.gif ,jei astulka kopint reik,tai tik is dvigubo ir 6 nr. vaseliu lotuliukas.gif ... lotuliukas.gif

Parasysiu nuomone butinai mirksiukas.gif

Kol kas tai galiu nebent geru zodziu paminet operatyvuma parduotuves savininku...
Uzvakar uzklausiau. vakar viska suziurejo, apmokejau, siandien ryte jau buvo issiusta ir atsiunte is karto net registracijos nr. rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 05 sausio 2011 - 19:49
QUOTE(asta30a @ 2011 01 05, 18:25)
ji ten ganetinai kukliai aprase  ax.gif

as tai dariau 8 eiles is viso rastuko... numezgiau 5 eiles pilnas, tadu sestoj skyle dariau, po to 7 eile vel pilna ir 8 eilej vel skyle  rolleyes.gif

mergaites... imeskit nuorodele, kur smulkiau aprasyta apie dezes pynima... itariu, kad jau pasigavau virusa  doh.gif

mastau.gif dabar tep-o tu visa rasta kartojai 8 kartus unsure.gif ..ir rankovems skyle darei 6 ir 8 skiltelej g.gif ...o isiminejai kaip nors sustrai,ar tiesiog kaip ''kilpai'' skyle palikai lotuliukas.gif ?
Atsakyti
QUOTE(saulxx @ 2011 01 05, 18:51)


aciuuukas 4u.gif
butinai nurodyk ir rusaiciu puslapi... as jau liepiau SB laikrasciu pritempti... pas mus IRL juos veltui sankryzose vaiksciojantys diedukai dalina... tai liepiau nesikuklinti - gribti kiekvienoj sankryzoj biggrin.gif biggrin.gif

QUOTE(aaagnex @ 2011 01 05, 19:08)

planuoju nert dvigubu siulu 6mm vaseliu, nes reikia asta30a kopijuot biggrin.gif


o kiokio storio tie siulai ? kad nebutu per daug stori...
ir nepamirskit, kad as is dvigubo nerdama suneriau 1,7 kg siulu doh.gif mirksiukas.gif


QUOTE(tiklis @ 2011 01 05, 21:03)
mastau.gif dabar tep-o tu visa rasta kartojai 8 kartus unsure.gif ..ir rankovems skyle darei 6 ir 8 skiltelej g.gif ...o isiminejai kaip nors sustrai,ar tiesiog kaip ''kilpai'' skyle palikai lotuliukas.gif ?


tiesiog skyle dariau ten kur turejo buti ta didzioji pyne...
imesiu kaip pavyzdi pirmaji savo varianta.... as ji isardziau, nes per mazas tarpelis gavosi tarp rankoviu skyliu - bet principas vis tiek matysis wink.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2011 01 05, 23:21)
o kiokio storio tie siulai ? kad nebutu per daug stori...
ir nepamirskit, kad as is dvigubo nerdama suneriau 1,7 kg siulu  doh.gif  mirksiukas.gif


user posted image

parasyta, kad 100g-230m, bet kiek man per savo gyvenima teke ciupinet vilnos, tai ji visada su tokiu paciu metrazu kaip akrilano didziaja dali turintys siulai visada buna plonesne... Turbut vilna yra sunkesne.... ax.gif
Reiks pabandyt... ax.gif

Uzsakiau 1.8kg su ta mintim, kad nepritruktu mirksiukas.gif

Atsakyti
Man pavyko thumbup.gif gaila su mano antikvariniu laptopėliu foto neįkelsiu, lauksit primadienio biggrin.gif


geriausiai atrodo taip, kaip tiklis aiškino. Medalis jai mirksiukas.gif

Kam dar neaišku, rašau smulkiai.

Pradedam 11ą eilę. Po pirmos pynės, kur reikia kryžiuoti ne 6 akis, o 3 aš dariau taip. išmezgu 3 blogas, tad 3 geras į kairę kryžiuoju su 2 blogom(blogos į dešinę, pro blogają mezginio pusę) turim 4 blogas, tada išmezgam 3 geras (tas kur perkryžiavom). Sekančias 2 blogas kryžiuojam su toliau esančiomis geromis, geros į dešinę. Išmezgam. Turim išmegztas 6 geras akis. 2 atkryžiuota sblogas išmezgam, iš kairės vėl atsikeliam 2 blogas. Viso 4 blogos (skirtingai nuo paveikslėlio, nes šitaip gaunasi, tik išmezgus išvirkščiają pusę) ir taip toliau, pagal ženklus. Mintis tokia,kad išmezgus 11 eilę, me sjau turime pilnai sukryžiuotas pynes ir blogojoje 12 eilėje, tiesiog viską išmezgam, nieko nekeisdami, taip kaip yra.

Stengiausi labai aiškia parašyti biggrin.gif nežinau ar pavyko, kai toj vietoj megsite (kas dar nebandė) gal aiškiau bus g.gif

Mezgu jau 3 skiltelę, tik rankovės mane neramina. man taip siaura atrodo g.gif nors netempiant irgi 27 cm, patempus tai 32 maždaug...

Atsakyti
forget thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

saunuole biggrin.gif ...man kaip baisu atrode,kol nepradejau doh.gif ...ui,atrode,kaip metu darbas lotuliukas.gif ..o dabar-tfu-semkes ax.gif ...o del rankoviu-zinok ten visai nesunku ax.gif ...vat tik jei as darau jas per visa viena skiltele,tai jos man tokios dideles skyles gaunas g.gif ...nors as noriu kitokiu rankoviu nei originale...jauc desiu 3/4 placias rankoves,ir likusi ilgi ''tipo riesines'' biggrin.gif (jei supratot blush2.gif )...panasias,kaip to paltuko,kur anksciau buvau nuoroda ikelus blush2.gif ...man labai ten graziai atrodo....ir visa apmezgima darysiu ne stulpeliais,o kur geros akys eis desiu ta mazyte pynute blush2.gif ...vat biggrin.gif
Atsakyti
http://radikal.ru/F/...90bdb6.jpg.html http://radikal.ru/F/...988501.jpg.html http://radikal.ru/F/...d404e7.jpg.html
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2011 01 06, 14:03)
forget thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

saunuole biggrin.gif ...man kaip baisu atrode,kol nepradejau doh.gif ...ui,atrode,kaip metu darbas lotuliukas.gif ..o dabar-tfu-semkes ax.gif ...o del rankoviu-zinok ten visai nesunku ax.gif ...vat tik jei as darau jas per visa viena skiltele,tai jos man tokios dideles skyles gaunas g.gif ...nors as noriu kitokiu rankoviu nei originale...jauc desiu 3/4 placias rankoves,ir likusi ilgi ''tipo riesines'' biggrin.gif (jei supratot blush2.gif )...panasias,kaip to paltuko,kur anksciau buvau nuoroda ikelus blush2.gif ...man labai ten graziai atrodo....ir visa apmezgima darysiu ne stulpeliais,o kur geros akys eis desiu ta mazyte pynute blush2.gif ...vat biggrin.gif


Gražu bus bigsmile.gif su riešinėm.

Ai aš dar iki rankovių nedaėjau, tai nesuku galvos lotuliukas.gif
Atsakyti
dabar del rankoviu-as isemiau PUSE DIDELES PYNES.10 akiu blush2.gif ...ir ''skyles'' uztenka blush2.gif ..vat tik gal kiek ne tokios ''ilgos'' noretusi unsure.gif ...gal sakau,reik ne per visa skiltele jums det g.gif ...

na o del pacio rankoviu virsaus-as ta juostele krastine pasilikau ant atskiru virbalu,vveliau ja prisiusiu ten kur reiks(cia tipo peciai bus biggrin.gif )...o ant pagrindiniu virbalu prisidejau tiek akiu,kiek reik iki pilnos dideles pynes ir megsiu ta dali,kur bus prie kaklo blush2.gif ...nu man taip lengviau,nereiks kaklo isimimo daryt,taikyt blush2.gif ...vistiek eis atlenkiamas kalnieriu,tai nesimatys susiuvimo smile.gif

user posted image

Papildyta:
sigridau mega_shok.gif kaip graaazuuuu doh.gif ...eik tu sau doh.gif ...

bet jauciu cia jau reik to ''aparato'' juostelei megst g.gif ...nes sitam modeli daug suvarstymo g.gif ...nu bet labai grazuuu wub.gif


o vat dar ka pastebejau-butent sitas megstukas(musu dabar mezgamas)nu labai figura ryskina lotuliukas.gif ...uzsimeciau,tai tokia figuringa sau pasirodziau lotuliukas.gif ...tokiu ''riestu uzkapaliu'' ir plooonu liemeniu biggrin.gif ...ir krutine ''padidejo'' lotuliukas.gif ...nu vnz-vieni pliusai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sigridaU @ 2011 01 06, 14:10)


Nu ir kam dabar taip žmones nervuot biggrin.gif tas pirmas, tai ohoho!!

QUOTE(tiklis @ 2011 01 06, 14:19)

..ir krutine ''padidejo'' lotuliukas.gif ...nu vnz-vieni pliusai lotuliukas.gif


jau matau kaip aš atrodysiu doh.gif lotuliukas.gif

rankoves galvoju daryt 5oje ir 8oje skiltelėje, per puse pynės g.gif bet gal tikrai viso segmento per daug g.gif reiks pagalvot
Atsakyti