Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio(..ir ne tik)viruso priimamasis

QUOTE(asta30a @ 2011 01 05, 16:45)
hm... tadu nesuprantu, kaip juos ipaisot i ta skara...  g.gif
parejo pas mane i ebay stikliniai karoliukai 4 mm - tai ta skilute tooookia miniatiurine - neisivaizduoju, kaip i tokia siula iskist reiktu ... o apie vaseli net nekalbu (nes butent su vaseliu zinau, kaip reikia karoliuka iverti)  ax.gif

vaseli kai paimi, tai jo galvute tokia man zlibai, tai visai neimatoma... Kol ipranti, tai reikia pavargt... Poto greiciau einasi ax.gif Vaselis pas mane 0.55mm
Atsakyti
astut-as naudojau rusiskus skaidrius karoliuku 2 mm...o vasiuka naudojau paaaatiploniausia biggrin.gif ...

dabar del tu akiu sukeitimo g.gif -nu as jas sukeiciu taip pat,kai ir toje pynej is 6 akiu biggrin.gif ...tiesiog sukeiciu vietom i viena ar kita puse biggrin.gif ...

Atsakyti
Aš tai supratau, kad jūs visos skirtingai keičiat tas akis lotuliukas.gif

Mes su matre vis tiek geriausiai nail.gif taip kaip parodyta: po vieną lotuliukas.gif
Atsakyti
user posted image

nu vat cia panasi pyne,ir sukeistos ne po 1 bloga aki,o iskart po 2 mirksiukas.gif ..

kiekviena darom kaip mums geriau biggrin.gif ..man geriau ,kai kuo maziau skaiciavimo lotuliukas.gif ...nes mano zuikiai vis demesi mano atitraukia,tai tiek ''prigrybauju'' doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Forget @ 2011 01 05, 17:00)
Aš tai supratau, kad jūs visos skirtingai keičiat tas akis  lotuliukas.gif

Mes su matre vis tiek geriausiai nail.gif taip kaip parodyta: po vieną  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif vat tau ir moteriska logika-schema ta pati,o visos suprantam ir mezgam ja skirtingai lotuliukas.gif lotuliukas.gif ..uiiii negaliu....isgirstu mus dabar vyrai doh.gif ,uzjuoktu negyvai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2011 01 05, 16:06)

kiekviena darom kaip mums geriau biggrin.gif ..man geriau ,kai kuo maziau skaiciavimo lotuliukas.gif ...nes mano zuikiai vis demesi mano atitraukia,tai tiek ''prigrybauju'' doh.gif



Nu ir man patogiausia,kad būtų kuo mažiau skaičiavimo,kitaip mezgimas vyks tik naktimis kai jie miega. g.gif Kol kas tie keitimai man Xfailai...
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2011 01 05, 17:06)


lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif vat tau ir moteriska logika-schema ta pati,o visos suprantam ir mezgam ja skirtingai lotuliukas.gif  lotuliukas.gif ..uiiii negaliu....isgirstu mus dabar vyrai doh.gif ,uzjuoktu negyvai lotuliukas.gif


bet finale visų rezultatas geras bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2011 01 05, 15:16)
nagis nagis !!! kur vaizdelis !?!?!?   bigsmile.gif  bigsmile.gif

teko girdet ir matyt tokius darbelius... atrodo tikrai sauniai... tik, kazi koks ju tvirtumas  g.gif

Dar nebaigta,galiu tik parodyt darbo procesą smile.gif

QUOTE(Forget @ 2011 01 05, 15:20)
Cha!! Paspaminsiu, labai buvau užsikabinus rolleyes.gif

geras  biggrin.gif  aš palieku kartoninę dėžę viduje, tai ta didžioji- skalnbinių, jau 2 metai beveik laiko  rolleyes.gif , mažojoje kosmetika, tai irgi nič nieko

Labai teisingai pasakei smile.gif greit užvežantis dalykas rolleyes.gif
Aš ir dėžę apipinu...vidun įklijuosiu medžiagą,kad dailiau atrodytų ax.gif

Einu pafotkyt rolleyes.gif
Wuo ax.gif

user posted image

Papildyta:
QUOTE(tiklis @ 2011 01 05, 16:06)
.uiiii negaliu....isgirstu mus dabar vyrai doh.gif ,uzjuoktu negyvai lotuliukas.gif

Paklausytum kaip jie kartais pasikalba doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @asta: 05 sausio 2011 - 16:49
bigsmile.gif eik tiu sau kaip grazu bigsmile.gif ...

astut-o kaip tu darei r bigsmile.gif nkoviu skyles blush2.gif ..ir kurioj vietoj? g.gif gal reik tos rusaites issivers paaiskinima g.gif ..jinai ten gan smulkiai viska aprase g.gif ...
Atsakyti
ji ten ganetinai kukliai aprase ax.gif

as tai dariau 8 eiles is viso rastuko... numezgiau 5 eiles pilnas, tadu sestoj skyle dariau, po to 7 eile vel pilna ir 8 eilej vel skyle rolleyes.gif

mergaites... imeskit nuorodele, kur smulkiau aprasyta apie dezes pynima... itariu, kad jau pasigavau virusa doh.gif
Atsakyti
Pavarciau temele, daug groziu prikurusios, o mano taip ir guli pusiau baigtas medalinis salis. jau turbut pamirsote savuosius, ir kitokius grozius kuriate.
o as i medaliu tema atnesiu dar viena is sio zurnalo (kokybe nekokia, ne sfotkinau, skenerio neturiu)
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Papildyta:
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2011 01 05, 18:25)
ji ten ganetinai kukliai aprase  ax.gif

as tai dariau 8 eiles is viso rastuko... numezgiau 5 eiles pilnas, tadu sestoj skyle dariau, po to 7 eile vel pilna ir 8 eilej vel skyle  rolleyes.gif

mergaites... imeskit nuorodele, kur smulkiau aprasyta apie dezes pynima... itariu, kad jau pasigavau virusa  doh.gif


http://www.supermama...howtopic=679990
mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2011 01 04, 23:33)
aagnex-as cia kiek supratau tu is siulai.eu kazkokius siulus uzsisakei?kokius ,kam nersi ir t.t. wub.gif ....jau zinok ir as visai vasiuko pasiilgau blush2.gif ..bet reik pirma megstukais seimyna aprupint biggrin.gif

Tikli, siulus uzsisakiau va situos http://siulai.eu/lt/...;category_id=26

Labai labai tikiuosi, kad bus geri unsure.gif

spalva ta alyvine-rausva... nersiu tai merginai, kuri cia klause kas galetu nunert... blush2.gif

planuoju nert dvigubu siulu 6mm vaseliu, nes reikia asta30a kopijuot biggrin.gif

Atsakyti