Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio(..ir ne tik)viruso priimamasis

QUOTE(tiklis @ 2011 01 05, 14:41)
o vat cia jau ir angora 2 ...su karoliukais kaip rasos lasiukais blush2.gif ..atrodo truputi puosniau... biggrin.gif



as megsiu i Angoros...
ziuriu... i juoda skara baltus karoliukus ipaisei... nesipjauna ? ar ir juoda viena darysiu, tai mastau kokios spalvos karoliuku reikia... ir kiek vnt sunaudojai ? ax.gif
mes cia visai ne i tema blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2011 01 05, 15:52)
as megsiu i Angoros...
ziuriu... i juoda skara baltus karoliukus ipaisei... nesipjauna ? ar ir juoda viena darysiu, tai mastau kokios spalvos karoliuku reikia... ir kiek vnt sunaudojai ?  ax.gif
mes cia visai ne i tema  blush2.gif


Į temą į temą biggrin.gif
Konspektuoju biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2011 01 05, 14:51)
mes dar jas perspjausim  bigsmile.gif

Aš grįšiu namo, pabandysiu ir duosiu žinią  mirksiukas.gif nes lengviau bus, kai žinau kur klaida


Kad tu gali jas perspjaut tai tikiu, o aš tai be šansų.Vilksiuos jums visoms iš paskos su savo klaidom. Nu bet ką, būčiau gal gyvenime ir neišmokus,jei nebandyčiau. smile.gif
Atsakyti
Sveikos pleputės drinks_cheers.gif kažkodėl man šita tema labai miela ax.gif kogero todėl,kad galima paplepėt ir ne į temą hihihi.gif Šaliai žiūriu pristabdyti g.gif katrai reiktų diržo per minkštą vietą,kad prisiverstų pabaigt ir pasirodyt biggrin.gif

Apvalieji megztukai jau po truputį ryškėja,kaip fainai žiūrisi wub.gif

Skaros vilioja ir mane blush2.gif nors turiu ne vieną ir ne dvi,bet greitu laiku prisėsiu ir prie jos,turėsiu kam dovanoti ax.gif jei ką,kreipsiuos į Tiklį kaip į asmeninę konsultantę biggrin.gif

Spėkit kuo užsiėmus aš...ogis pinu dėžę iš laikraščio vytelių bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2011 01 05, 15:10)
Spėkit kuo užsiėmus aš...ogis pinu dėžę iš laikraščio vytelių  bigsmile.gif


nagis nagis !!! kur vaizdelis !?!?!? bigsmile.gif bigsmile.gif

teko girdet ir matyt tokius darbelius... atrodo tikrai sauniai... tik, kazi koks ju tvirtumas g.gif
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2011 01 05, 16:10)

Spėkit kuo užsiėmus aš...ogis pinu dėžę iš laikraščio vytelių  bigsmile.gif


Cha!! Paspaminsiu, labai buvau užsikabinus rolleyes.gif
http://images54.fotk...DSC00271-vi.jpg
http://images52.fotk...DSC00268-vi.jpg
http://images51.fotk...SC002721-vi.jpg

Papildyta:
QUOTE(asta30a @ 2011 01 05, 16:16)
nagis nagis !!! kur vaizdelis !?!?!?  bigsmile.gif  bigsmile.gif

teko girdet ir matyt tokius darbelius... atrodo tikrai sauniai... tik, kazi koks ju tvirtumas  g.gif


geras biggrin.gif aš palieku kartoninę dėžę viduje, tai ta didžioji- skalnbinių, jau 2 metai beveik laiko rolleyes.gif , mažojoje kosmetika, tai irgi nič nieko
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2011 01 05, 15:20)
Cha!! Paspaminsiu, labai buvau užsikabinus  rolleyes.gif



wow !!! bigsmile.gif
ir as nooooriuuuuu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2011 01 05, 16:26)
wow !!!  bigsmile.gif
ir as nooooriuuuuu  doh.gif


Atsargiai, nes bus kaip man: pamezgi kelias eiles, tada pasutažini truputi, paveri karolį kokį, įriši knygutę ir taip amžinai doh.gif doh.gif dar į darbą reikia. 9 amatai 10as badas lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Forget: 05 sausio 2011 - 15:29
nu as tai visur,kur reik sukkeist,keiciu ne po 1,o iskart 2 blogas su 3 gerom. blush2.gif
user posted image

nu kad ir cia kur [pazymejau blush2.gif -26 eilej blogu akiu nera,o vat jau 32 atsiranda 4 blogos...tai kad nekaitaliot ir nelyginej isvirkscioj eilej as tiesiog sukeiciu iskart 2. blush2.gif ...nu vnz biggrin.gif ,nezinau ar gerai,bet as darau taip ax.gif ..o tu astut kaip keiti? g.gif


dabar del ''slepimosi po sniegu ir pernyksciais lapais''- lotuliukas.gif ir as su jumis tada i pogrindi lendu biggrin.gif ...nu megstu ir as ''gryba'' papjaut biggrin.gif ...buna,kad nematau to kas yra akivaizdu biggrin.gif ...

astut-sunaudojau 170 karoliukus..o juodoje as isvis nedejau karoliuku..paprasta ji...tik foto gal nuo serksno blizga..karoliukus dejau tik rudoj mirksiukas.gif ...

o pynimai is laikrasciu laaabai liuks ziurisi.jei teisingai parenki laka ir beica- thumbup.gif neatskirsi nuo mediniu wub.gif
Atsakyti
Dar, Tikliuk del skaros... ar pakanka 8 mm skersmens karoliuku ? kokie buvo pas tave ? rolleyes.gif as juos nete uzsisakinesiu, taigi negaledama paciupineti, net neisivaizduoju, kokio skersmens reikia doh.gif

del mezgimo... nelabai suprantu, kaip gali is kart 2 blogasias su trim gerosiom apkeist g.gif
pvz.: toj vietoj, kur apibraukei, darau taip...
lyginej eilej - 1 isv. aki perkeliu i kaire, o 3 ger. akis i desine... po to sekancias 3 ger. akis i kaire, o 1 isv. i desine... ir gaunasi dvi blogos akys viduryje... sekancioje porineje eileje vel padarius toki pati sukryzminima - gaunasi jau 4 blogosios akys viduryje...
pacias pynes is geruju akiu sukryzminu nelygineje eileje... nors galima ir is kart porineje eileje, tuo paciu metu, kai keiciam gerasias su blogosiom... bet man lengviau ir paprasciau jas sukryzminti nelygineje eileje - pareinant ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo asta30a: 05 sausio 2011 - 15:39
QUOTE(asta30a @ 2011 01 05, 16:36)
Dar, Tikliuk del skaros... ar pakanka 8 mm skersmens karoliuku ? kokie buvo pas tave ?  rolleyes.gif  as juos nete uzsisakinesiu, taigi negaledama paciupineti, net neisivaizduoju, kokio skersmens reikia  doh.gif


as ne Tikliukas, bet tik ne 8mm karoliukus imk... jei paprasti, tai kokiu 2 mm uztenka, swarovskiukai standartiniai buna 4mm. Bet jie nera jau tokie mazi kaip pas Tikli ax.gif
8mm, tai mazdaug kaip lazdyno riesutas su kevalu bus dydzio... Gal siek tiek mazesni mirksiukas.gif Ir neuzmirsk vaselio 0.5mm - kitaip neis uzvert ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 05 sausio 2011 - 15:44
QUOTE(aaagnex @ 2011 01 05, 15:42)
as ne Tikliukas, bet tik ne 8mm karoliukus imk... jei paprasti, tai kokiu 2 mm uztenka, swarovskiukai standartiniai buna 4mm. Bet jie nera jau tokie mazi kaip pas Tikli ax.gif
8mm, tai mazdaug kaip lazdyno riesutas su kevalu bus dydzio... mirksiukas.gif


hm... tadu nesuprantu, kaip juos ipaisot i ta skara... g.gif
parejo pas mane i ebay stikliniai karoliukai 4 mm - tai ta skilute tooookia miniatiurine - neisivaizduoju, kaip i tokia siula iskist reiktu ... o apie vaseli net nekalbu (nes butent su vaseliu zinau, kaip reikia karoliuka iverti) ax.gif
Atsakyti