Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio(..ir ne tik)viruso priimamasis

QUOTE(tiklis @ 2011 01 05, 14:26)


as tai manau,kad matre neteisingai sukeicia akis sunkioje pyneje blush2.gif ..na ne taip ja ismezga unsure.gif ...reikia foto-tai bus aisku blush2.gif


Vakar 1ą nakties supratau, kad ir aš ne taip doh.gif doh.gif

QUOTE(matre @ 2011 01 05, 14:53)
Taip mezgu 4.5 ir siūlai tokie kaip tavo,tik spalva kita smile.gif

user posted image

jei kas matosi...


lygiai taip pat doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2011 01 05, 14:19)

lygiai taip pat  doh.gif


Gerai,kai protingiems žmonėms daeina kas ne taip, o aš kai mezgime tundra, savamokslė, tai man nedaeina. doh.gif Pirma pynė man visai graži atrodo. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(matre @ 2011 01 05, 15:23)
Gerai,kai protingiems žmonėms daeina kas ne taip, o aš kai mezgime tundra, savamokslė, tai man nedaeina.  doh.gif Pirma pynė man visai graži atrodo. ax.gif


Šiaip jos geros išskyrus tą vidurinę, kur ne 3su3 kryžiuojas, o po vieną akį
Atsakyti
QUOTE(matre @ 2011 01 05, 14:23)
Gerai,kai protingiems žmonėms daeina kas ne taip, o aš kai mezgime tundra, savamokslė, tai man nedaeina.  doh.gif Pirma pynė man visai graži atrodo. ax.gif


pirma pyne teisingai ir yra padaryta tongue.gif biggrin.gif
Papildyta:
Matre... kai trys gerasias akis kryziuoji su viena blogaja... per kelias akis ta blogaja perkeli ? ... unsure.gif
Atsakyti
paaaaalapala blink.gif ...as tai kryziuju 3 geras su 2 blogom iskart.. .\/. vat sitoj vietoj as kryziuoju 3 su 2 blogom...ir gaunasi kaip foto biggrin.gif ....nes ten is pradziu nebuna blogu,o nelygineje eileje jau atsiranda 4..tai as iskart,kad nevargt,sukeiciu po 3 geras ir 2 blogas..ir fsiooo biggrin.gif


Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2011 01 05, 15:33)
paaaaalapala blink.gif ...as tai kryziuju 3 geras su 2 blogom iskart..  .\/. vat sitoj vietoj as kryziuoju 3 su 2 blogom...ir gaunasi kaip foto biggrin.gif ....nes ten is pradziu nebuna blogu,o nelygineje eileje jau atsiranda 4..tai as iskart,kad nevargt,sukeiciu po 3 geras ir 2 blogas..ir fsiooo biggrin.gif


o aš tundra kryžiavau vieną gerą su bloga doh.gif ir niekaip nesupratau kas negerai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2011 01 05, 14:36)
o aš tundra kryžiavau vieną gerą su bloga  doh.gif  ir niekaip nesupratau kas negerai doh.gif


Nu va ir aš taip kryžiuoju lotuliukas.gif

O tai kaip toj vietoj tada kur 2blogos ir tie pasviri brūkšneliai iš abiejų pusių? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo matre: 05 sausio 2011 - 14:42
dabar del karoliuku-ziurek-

cia be karoliuku,megsta is vilnos plooonos...gavosi labai paprasta ...bet grazi blush2.gif

user posted image

o vat cia jau ir angora 2 ...su karoliukais kaip rasos lasiukais blush2.gif ..atrodo truputi puosniau... biggrin.gif


user posted image

tai vat..su karoliukais atrodo puosniau,bet vargo daugiau...nors man ir ta paprastute labai miela.tetai pats tas thumbup.gif ..zodziu-reikia pagal skoni mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(matre @ 2011 01 05, 15:40)
Nu va ir aš taip kryžiuoju lotuliukas.gif


lotuliukas.gif o prieš tai gi, pilkoje tunikoj, lygiai tokiu principu dariau pynes, bet nedaėjo lotuliukas.gif
Mes tarp temos dvejetukininkių bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2011 01 05, 14:43)
lotuliukas.gif  o prieš tai gi, pilkoje tunikoj, lygiai tokiu principu dariau pynes, bet nedaėjo lotuliukas.gif
Mes tarp temos dvejetukininkių  bigsmile.gif


Tipo slepiamės po sniegu? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2011 01 05, 14:33)
paaaaalapala blink.gif ...as tai kryziuju 3 geras su 2 blogom iskart..  .\/. vat sitoj vietoj as kryziuoju 3 su 2 blogom...ir gaunasi kaip foto biggrin.gif ....nes ten is pradziu nebuna blogu,o nelygineje eileje jau atsiranda 4..tai as iskart,kad nevargt,sukeiciu po 3 geras ir 2 blogas..ir fsiooo biggrin.gif


tai tu sukeiti dvi - po viena is abieju sonu... as kalbejau kryziavima i viena puse, o ne V formos rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(matre @ 2011 01 05, 15:46)
Tipo slepiamės po sniegu? blush2.gif


mes dar jas perspjausim bigsmile.gif

Aš grįšiu namo, pabandysiu ir duosiu žinią mirksiukas.gif nes lengviau bus, kai žinau kur klaida
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Forget: 05 sausio 2011 - 14:51